متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر

تاريخ : 4 سپتامبر

در این قسمت گهر جملات طولانی تبریک تولد مادر به دختر را برای شما تهیه و منتشر کرده ایم. روز تولد زمانی برای جشن گرفتن و شادی است. همچنین هدف از تبریک تولد ابراز احساسات و ارتباط از این طریق است. تبریک تولد می تواند به شما کمک کند تا تمام احساسات را با همدردی، شادی، عشق، تشکر و تحسین ابراز کنید. علاوه بر این ها از مزایای دیگر تبریک تولد میتوان به ایجاد یک خاطره زیبا و درک گذر زمان نیز اشاره کرد.

جملات طولانی تبریک تولد مادر به دختر

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر


دلنوشته مادرانه برای تولد دخترم

دختر دار شدن برای مادرا یه حس دیگه داره، یه حس که یه همجنس، یه هم حس مثل خودشون به این دنیا آوردن. این لذتی فراتر از تمام لذت های دنیا داره و هیچ کسی جز مادرها نمیتونه درکش کنه. دختر دار شدن امید مادرا رو نسبت به زندگی به توان بی نهایت می رسونه.

دلنوشته مادرانه برای تولد دختر

مادر شدن حسی ناب است که خدا لیاقت آن را در هر کسی نمی بیند. نمی دانم در زندگی ام چه کردم و چه کار نیکی انجام دادم اما خدا مرا لایق دانست و دختر نازنینم را به من داد. اکنون سالروز لطف خدا به من است، تولد دخترم است، الان که ….. سال از آمدن دخترم به زندگی ما می گذرد، هنوز هم خود را با لیاقت ترین بنده خدا می دانم، لیاقتی که به من گوشزد می کند خدا را تو مرا میبیند و از تو توجهش را بر نداشته.

🎈🎈🎈🎈🎈

دخترکم، تولدت برای من مثال شیرینی از قدرت خداست که هر ساله به ما یادآوری می شود. روزی فرا رسید که خدا تو را به ما داد و بعد از آن هر ساله به یاد آمدنت به زندگی مان آن روز را جشن می گیریم. این روز گویی خدا قدرتش را به رخ ما می کشد، بزرگیش را ثابت می کند و بخشندگی اش را ارزانی ما می کند. روزت تولدت نزدیک است، تولدت را تبریک می گویم.

🎈🎈🎈🎈🎈

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

خدا را سپاسگزارم که دختری به مانند تو به ما داد. اکنون تولدت است و شیرینی تولدت برای من به قدریست که هر ساله به پاس آمدنت خدا را هزاران مرتبه شکر می گویم. چه کنم که کاری دیگر از پسم بر نمی آید وگرنه آمدن تو بهترین و فوق العاده ترین اتفاقی بود که می توانست برای ما رخ دهد.

عزیزکم، سالروز زمینی شدنت مبارک.

🎈🎈🎈🎈🎈

مادر باشی و تولد دخترت باشد اما شوقی در تو نباشد گویی زنده نیستی و زندگی نمی کنی. خدا به هر کسی فرصت داشتن این فرشته زیبا را نمی دهد، به هر کسی لیاقت بودنش در زندگی شان را نمی دهد اما خدا به منی که اکنون به چهره دخترم می نگرم و تمام شادی های دنیا را یک جا تجربه می کنم داده. در درونم شوقی غلیان می کند، شوقی که حس مادر بودنم را می افزاید. دختر عزیزم، تو باعث به وجود آمدن این شور و شوق در وجود من شدی و اکنون سالروز به وجود آمدن این حس است. تولدت مبارک.

🎈🎈🎈🎈🎈

دقیقاً ….. سال می گذرد که تو به زندگی ما آمده ای و آن را شیرین کرده ای. گویی همین دیروز بود، همین دیروز دستان کوچکت را در دستم گرفتم و گویی خدا برای همیشه رخت نگرانی و آشوب را از دلم برکند. دستان تو را که گرفتم، آرامشی خاص گرفتم، آرامشی خداگونه که با آن زیبایی دنیایی که در آن زندگی می کنم را درک کردم. دخترم، تولدت مبارک.

🎈🎈🎈🎈🎈

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

اکنون که باز روز تولدت سر رسیده می خواهم قولی به تو بدهم. تو شیرین ترین و لذت بخش ترین نعمتی بودی که از خدا گرفتم، دخترکی ناز با لبخندی زیبا که به مانند آن را هیچ جا ندیده ام. به تو قول می دهم که همیشه لبخندت را به لبانت نگه دارم و از تو فرشته ای مهربان و نرم خو پرورش دهم. دخترکم تولدت مبارک.

🎈🎈🎈🎈🎈

تو به مانند فرشته ای زیبا هستی که پر زدی و به زندگی ما وارد گذاشتی. اکنون سالروز آمدنت به زندگی ماست. فرشته قشنگم، میدانی با آمدنت زندگی مان را تبدیل به بهشتی زیبا و قشنگ به اندازه قشنگی خودت کردی؟ اکنون قرار است که سالروز این قشنگی و زیبایی را با هم جشن بگیریم. تولدت مبارک.

🎈🎈🎈🎈🎈

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

من یک مادرم، مادر دختری زیبا که خدا خواست دخترکش روی زمین نفس بکشد و زندگی کند. وظیفه ام مادریست و مادری کردن. فکر میکنم به خوبی از پس وظیفه ام بر آمده ام چون لبخندهای دخترم حاکی از این ماجراست. حالا چندین سال است که می گذرد و من هر روز به وظیفه ام عمل می کنم. یکی از همین روزهای سال خیلی خاص است، یکی از همین روزهای سال سالگرد روزیست که به من این وظیفه محول شد. این روز تولد دخترم است و اکنون تولد او نزدیک است. با تمام وجودم بابت آمدن دخترم به زندگی ام خوشحالم. دخترم تولدت مبارک.

🎈🎈🎈🎈🎈

چه خوب که تولدت است. امسال دوباره به ما یادآوری می شود که تو لطف و مرحمتی از سوی خدای بزرگ برای ما بودی و هستی. درست در زمانی که ناراحتی تیشه ای برداشته و ریشه های زندگی ما را هدف گرفته بود، خداوند دخترکی زیبا به ما داد و به واسطه آن ناراحتی را از ریشه سوزاندیم. عزیزکم، اکنون تولد زمینی شدن تو و تولد خوشبختی ماست. می خواهیم به پاس تولد هر دوی این ها جشنی بزرگ بگیریم و در آن نهایت شکرگزاری خود را به خدا ابراز کنیم.

🎈🎈🎈🎈🎈

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

شکر خدایی را که دختری به من داد که همدم من در ناراحتی ها، مونس من در غم ها، یار و همراه من در گرفتاری ها و مشکلات و مسکن من در تمام روزهای سخت زندگیست. دخترکم، سالروز آمدنت به زندگی مان را تبریک می گویم. این روز بیشتر از تو ما خوشحالیم چون گرچه تو زمینی شده ای اما با آمدنت ما آسمانی شدیم و گویی از آن موقع تا به حال در آسمان ها سیر می کنیم.

🎈🎈🎈🎈🎈

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

دخترکم دارم آینده رو تجسم می کنم، آینده ای زیبا که مادر و دختری با هم زندگی زیبا و قشنگ مون رو میگذرونیم. من دلیل لبخندهای تو خواهم بود و تو هم دلیل شادی قلب من خواهی بود. هر سال که بزرگتر میشی انگار به این شادی نزدیک و نزدیک تر میشم. امیدوارم روزی اونقدر بزرگ بشی تا بتونم به عنوان یک تکیه گاه بهت نگاه کنم، تکیه گاهی برای مادری که تمام وجودش رو به پای دخترش گذاشت. دختر عزیزم الان یک سال به سال های عمر تو اضافه شده و تولدته و من انگار یک قدم به هدفم نزدیک تر شدم. گرچه الان با خنده هات و لبخندهات برای من یه تکیه گاه بزرگی، اما هر چی بزرگتر میشی انگار بیشتر احساس امنیت می کنم. عزیزکم تولدت مبارک.

🎈🎈🎈🎈🎈

متن تبریک تولد مادر برای دختر

دخترم تولدت مبارک امروز با متن های تبریک تولد از طرف مادر برای دختر اومدیم که امیدوارم اگر به دنبال متن های خاص و جدید باشید بتونید از بین متن هایی که ما براتون جمع آوری کردیم متن مورد پسند خودتون رو انتخاب کنید که برای دخترتان بنویسید یا به صورت…

🎈🎈🎈🎈🎈

متن تبریک تولد مادر برای دختر | دخترم تولدت مبارک

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

دخترم تولدت مبارک امروز با متن های تبریک تولد از طرف مادر برای دختر اومدیم که امیدوارم اگر به دنبال متن های خاص و جدید باشید بتونید از بین متن هایی که ما براتون جمع آوری کردیم متن مورد پسند خودتون رو انتخاب کنید که برای دخترتان بنویسید یا به صورت پیام براش ارسال کنید … نوشته متن تبریک تولد مادر برای دختر | دخترم تولدت مبارک اولین بار در پورتال…

🎈🎈🎈🎈🎈

دخترم تولدت مبارک

امروز با متن های تبریک تولد از طرف مادر برای دختر اومدیم که امیدوارم اگر به دنبال متن های خاص و جدید باشید بتونید از بین متن هایی که ما براتون جمع آوری کردیم متن مورد پسند خودتون رو انتخاب کنید که برای دخترتان بنویسید یا به صورت پیام براش ارسال کنید یا در فضای مجازی به اشتراک بگذارید … دختران معمولا خیلی حساس و لطیفن از ابراز علاقه هم بسیار لذت میبرن ، برای همین چقدر خوب میشه که با جملات زیبا و احساسی تو روز تولدش خوشحال کنید و براش بفرستین تا حالش خوب بشه ، امیدوارم از متن های زیر خوشتون بیاد و ما هم تونسته باشیم تو پیدا کردن متن های خوب برای دخترتون کمک کرده باشیم اگر متن ها مورد پسندتون بود خوشحال میشیم که به ما انتقال بدید اگر هم نقدی داشتید بهمون بگید تا برای دفعات بعدی بهتر و دست پر تر بیایم .

🎈🎈🎈🎈🎈

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

متن تبریک تولد مادر به دختر

بهت قول میدم این قلب من

تا ابد جای توعه …

دختر عزیزم دردانه من تولدت مبارک

‏نامه ای به دخترم:

طوری بزرگت میکنم که فکر نکنی چون دختری هیچ کاری نمیتونی بکنی

دخترم ..دنیای من

به “تو” که میرسم مکث میکنم

انگار در زیبایی ات

چیزی را جا گذاشته ام…

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

🎈🎈🎈🎈🎈

در صدایت آرامش را…

در چشم های مشکی ات زندگی را…

در صورت مثل ماهت،مهربانی را…

در “تو” تمام من را

به”تو” که میرسم مکث میکنم…

تولدت مبارکمون باشه دخترم دردانه ی زیبایم عزیز تر از جانم پاره ی تنم دوستت دارم … امشب شب تولد توست تولدت مبارک قشنگم هر چی آرزوی خوبه مال تو تولدت مبارک دخترم

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

دخترم ! چه لطیف است حس آغازی دوباره و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آغاز تنفس…و چه اندازه عجیب است ، روز ابتدای بودن! و چه اندازه شیرین است امروز… روز میلاد… روز تو! روزی که من دوباره آغاز شدم!

تولدت مبارک

🎈🎈🎈🎈🎈

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

می‌خواستم زیباترین کلام را برایت بنویسم

اما پنداشتم ساده نوشتن همچون ساده زیستن زیباست

تولدت مبارک دوستت دارم دخترم

عزیزم روز تولدت را با آسمانی پر از ستاره های چشمک زن

با دشتی پر از شقایق ها و با آرزوی موفقیت برای تو

به تو تبریک میگویم . . .

گل من، دخترکم تولدت مبارک

از یک نگاه تو رنگم پریده است

قربان آن شوم که تو را آفریده است

عزیزم تولدت مبارک، دوستت دارم دختر گلم

امشب چه شبی روشن و زیبا و مصفاست / احسنت، به این جشن دل انگیز که برپاست

گویا که گلی پای نهاده ست به گیتی / کز فرّ و شرف، آبروی جمله ی گلهاست …

تولدت مبارک دختر عزیزم

خدا تو را به ما هدیه داد تا باغچه خانواده ما گلستان بشه، دختر خوشگل خودم! تولدت خیلی خیلی مبارک

زمین اون گل رو به دست سرنوشت داد

🎈🎈🎈🎈🎈

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

و سر نوشت اون گل رو تو قلب من کاشت

تا باغچه خالی قلبم جایگاه یک گل باشد

گلم تولدت مبارک

🎈🎈🎈🎈🎈

تولدت مبارک دخملم

گویند باغبان عمری طولانی دارد

چون با گل سر و کار دارد

ولی من عمر طولانی تر از باغبان دارم

چون دختری زیباتر از گل دارم

به که گویم که تو منزلگه چشمان منی

به که گویم که تو گرمای دستان منی

گرچه پاییز نشد همدم و همسایه من

یه که گویم که تو باران زمستان منی

دخترک یکی یه دونه م ، روز تولدت مبارکمون باشه

خدا رو شکر که خدا تو رو به ما هدیه داد

دوستت دارم

سوسوی ستارگان آسمان در التهاب آمدن توست

آمدی و آسمان و زمین را برایم بهشت کردی

تنها ستاره ی آسمان دلم تولدت مبارک . . .

روز تولدت بهانه ای شد تا بهترین شاد باشهایم را تقدیم حضورت کنم

دلت شاد و روزگارت بهاری باد

گل زیبای زندگیم

اگر برای دنیا یکی باشی برای من تمام دنیائی

عزیزم تولدت مبارک برای تو می نویسم :

برای تویی که قلبت پاک است !

برای تویی که تنهایی ام پر از یاد توست

🎈🎈🎈🎈🎈

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

برای تویی که قلبم منزلگـاه عشق توست

برای تویی که عشقت معنای بودنم است .!

دختر نازم تولدت مبارک ک ک ک

دخترکم “هم نفسم” امشب شب تولد توست !

شبی که ستاره ایی به آسمان زندگیت افزوده می شود ،

ستاره ایی که می تواند همانند نقطه عطفی در زندگیت بدرخشد و نورانی تر از تمامی ستارگان شود .

اگر بدانی جایگاهت کجاست ، مرا باور میکنی

اگر بدانی چقدر دوستت دارم ، درد مرا درمان میکنی

تو عزیزی برایم ، تو بی نظیری برایم ، حرف دلم به تو همین است ، قلبت می ماند تا آخرین نفس برایم

تو وجودت واسه من یه معجزه ست

مثل تو هیچ کجا پیدا نمیشه

روز میلاد قشنگت میمونه

توی تقویم دلم تا همیشه

تولدت مبارک دخترم عزیزتر از جانم

می‌خواستم زیباترین کلام را برایت بنویسم

اما پنداشتم ساده نوشتن همچون ساده زیستن زیباست

دوستت دارم ، تولدت مبارک

🎈🎈🎈🎈🎈

متن طولانی تبریک تولد مادر به دختر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

دختر محبوبم! وقتی به دنیا آمدی، گل‌های شقایق در سینه‌ام شکفتند و دشت قلبم یک‌سره قرمز پوشید. سرسبزی‌ام را مدیون تو هستم. تولدت مبارک دختر نازم

وجود تو تنها هدیه گرانبهایی بود که خداوند من را لایق آن دانست

و هدیه من به تو نازنین قلب عاشقی است که فقط برای تو میتپد

عاشقانه و صادقانه دوستت دارم و سالروز تولدت را تبریک میگوییم

🎈🎈🎈🎈🎈

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي