دانلود فیلم خارجی رایگان

فیلم بوسه عاشقانه در شبکه نسیم پخش زنده + واکنش شبکه نسیم

تاريخ : 2 آوریل

در پخش زنده شبکه نسیم لحظه ای دو نفر که از جلوی دوربین رد میشدند در حال انجام بوسه عاشقانه بودند که این صحنه بدون هیچ گونه سانسوری کاملا از شبکه نسیم پخش شد حالا پس از پخش این فیلم شبکه نسیم مجبور به عذرخواهی شد و گفته که با مسببان این امر برخورد خواهد کرد.

فیلم بوسه عاشقانه در شبکه نسیم

 

شبکه «نسیم»‌ به خاطر نشان دادن بوسه یک دختر و پسر از مخاطبان عذرخواهی کرد و روابط عمومی شبکه نسیم با انتشار اطلاعیه‌ای درباره رخداد پیش‌آمده در یکی از برنامه‌های این شبکه تلویزیونی توضیحاتی را ارائه داد.

فیلم بوسه عاشقانه در شبکه نسیم پخش زنده + واکنش شبکه نسیم, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

روابط عمومی شبکه نسیم عصر روز پنجشنبه ۱۰ فروردین با انتشار اطلاعیه‌ای درباره رخداد پیش‌آمده در یکی از برنامه‌های این شبکه تلویزیونی توضیحاتی را ارائه داد.
در متن این اطلاعیه آمده است:در پی رخداد پیش آمده در یکی از برنامه‌های این شبکه و در جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رساند بر اساس بررسی‌های اولیه، خطای رخ داده نتیجه سهل انگاری تیم تولید برنامه و بی دقتی ناظران پخش بوده است.این شبکه خود را ملزم به عذرخواهی از ملت فهیم و شریف ایران و نیز بینندگان عزیز دانسته و ضمن بررسی ابعاد کامل این اتفاق، پس از مسجل شدن نتایج، برخورد قاطع با مسببان این سهل‌انگاری را در دستور کار خود دارد که نتیجه آن متعاقباً به استحضار خواهد رسید.»

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

  1. بهداد

    زیباترین بوسه ….
    عشق زندگی آینده….
    چرا برای زیباترین بوسه باید عذرخواهی کرد.:؟

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي