زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ 1401 + آدرس

بیست و ششمین دوره از نمایشگاه الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) بالاخره پس از ۲ سال برگزار می شود . تاریخ نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۱ توسط ستاد برگزاری نمایشگاه به طور رسمی اعلام شده است .

زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۱

زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ 1401 + آدرس, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

بنا بر اعلام ستاد، این نمایشگاه توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران از روز سه شنبه ۱۱ مرداد لغایت روز جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌ المللی تهران برگزار خواهد شد.

فرآیند ثبت نام متقاضیان نیز از روز شنبه مورخ ۲۱ خرداد آغاز شده و تا ۴ تیر ادامه خواهد یافت. پس از اتمام روال تأیید مدارک توسط ستاد برگزاری، متعاقباً بر اساس تقدم ثبت نام، از متقاضیان بر اساس متراژ اعلام شده برای جانمایی دعوت می‌شود.

بخش اصلی نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۱ شامل حضور شرکت‌ های بزرگ حوزه IT  ارتباطات ، شرکت‌های دانش بنیان، فعالان کوسیستم استارت آپی نظیر شرکت‌ها، اپراتورهای ارتباطی، دستگاه‌های دولتی و اجرایی خواهد بود.

بخش‌های دیگر الکامپ نیز شامل الکام‌استارز، الکام‌پیچ، الکام‌تاکز، الکام‌جابز، تینواستارز، توان‌تک، آوردگاه سرمایه و اتاق شتاب می‌شوند.

آدرس نمایشگاه بین المللی تهران :

زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ 1401 + آدرس, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

نمایشگاه بین‌المللی تهران دارای سه درِ ورودی است که دو درِ جنوبی و جنوب‌غربی از سمت خیابان سئول است و درِ شمالی نیز از بزرگراه چمران می‌باشد. محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، واقع در شمال تهران، حوالی منطقهٔ جنوب‌شرقی دانشگاه شهید بهشتی است.

خیابان های منتهی به مبادی نمایشگاه بین المللی عبارتند از:

۱- درب جنوب غربی:

بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – جاده اختصاصی نمایشگاه- ورودی اول. این درب جهت دسترسی به پارکینگ جنوب غربی نمایشگاه است که بهترین دسترسی را به سالن های میلاد؛ خلیج فارس و ۳۵، ۳۸، ۴۰ و ۴۱ را دارد.

۲- درب جنوبی :

بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه – روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب. این درب به درب اصلی نمایشگاه نیز مشهور است و تنها مسیری است که اجازه تردد اتومبیل به داخل نمایشگاه از آن داده می شود. این درب مجاور سالنهای ۷، ۸، ۹ و ۲۷ می باشد.

۳- درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی):

بزرگراه چمران به سمت جنوب – بعد از پمپ بنزین – مسیر کنار گذر.

۴- درب شمالی (تردد پیاده):

بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی – پل عابر پیاده نمایشگاه بین المللی.

۵- درب شمالی (ورودی شماره ۲ پارکینگ طبقاتی) :

خیابان یمن – خیابان رشید فضل الله.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي