اموزش کرلی با اتو مو + فیلم و عکس

دسته بندي : دنیای مد,مدل مو
تاريخ : 1 جولای

همراهان عزیز گهر جهت اموزش کرلی با اتو مو به همراه فیلم آن در ادامه با ما همراه باشید. نکته مهم در ارتباط با استفاده از وسایل حرارتی مو این است که قبل از هر کاری مو شما باید تمیز باشید و حتما از ماسک یا سرم های محافظت کننده مو (در برابر حرارت یا دما) استفاده نمایید. سپس برای کرلی کردن موها ابتدا انتهای موهای خود را روی قسمت صاف اتو بپیچید، در این حالت اتو را به سمت خود بچرخانید. دقت کنید که باید چند ثانیه اتو را نگه دارید. در هر مرحله باید دسته های مو را به همین روش کرلی کنید.

اموزش کرلی با اتو مو

  •  اموزش کرلی با اتو مو + فیلم و عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
  • .
  • در ویدیو زیر جزئیات لازم آموزش کرلی مو را خواهید دید:

 

  • کرلی مو که از یک واژه انگلیسی curly به دنیای آرایشگری وارد شده است که به معنی فر کردن ملایم است. این روش به نوعی یکی از اشکال براشینگ مو است. بسیاری از خانم ها دوست دارند موهایشان حالت کرلی داشته باشد که حالت طبیعی تری دارد.

کرلی مو چیست؟

 

  • اموزش کرلی با اتو مو + فیلم و عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

یک نوع فر ملایم مو است که با انواع وسایل براشینگ مو از جمله دستگاه بابلیس، دستگاه صاف کردن مو(اتوی مو)، سشوآر و سایر موارد خانگی مثل پارچه و … می توان این حالت را به مو داد.

 آموزش کرلی مو با اتو

در این روش لازم است که از یک اتوی مویی استفاده نمایید که گوشه ی آن تیز نباشد تا موهای شما حین کرلی کردن مو نشکند و حالت زیبایی خود را حفظ کند.

  •  ۱- در ابتدای آموزش کرلی مو با اتو لازم است کمی موی خود را با روغن یا محصولات قبل از فر کردن مو مثل اسپری محافظت کننده مو برای جلوگیری از شکنندگی مو در اثر حرارت شدید استفاده نمایید.
  • اموزش کرلی با اتو مو + فیلم و عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
  • ۲- سپس اتوی مو را روی سر قرار می دهیم و از جلوی مو اتو مو را می پیچانیم، مو را از بین دو دهانه اتو رد می کنیم و اتو را بسته و به سمت جلوی سر جدا می کنیم. مو را به هر سمتی نگه دارید و بپیچانید به همان سمت حالت می گیرد اگر می خواهید صورتتان بازتر دیده شود می توانید به سمت مخالف صورت خود موهایتان را فر کنید که در این آموزش کرلی مو نیز به همین سمت است.
  • ۳- سپس همه موها را به روش بالا ادامه می دهیم.
  • اموزش کرلی با اتو مو + فیلم و عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است و خیلی از خانم ها به خصوص در دوره های آموزش براشینگ مو به آن دقت نمی کنند این است که لازم نیست اتوی مو را خیلی فشار دهید چون باعث می شود موها به سادگی از اتو جدا نشوند و روی مو حالت مو خوره به خود بگیرد. استفاده از اتوی سرامیکی بسیار بهتر است نسبت به نوع فلزی آن و باعث حفظ سلامتی بافت مو می شود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي