لیپوماتیک چیست؟ آشنایی با آخرین فناوری های کانتورینگ بدن

آیا با وجود تغذیه سالم و ورزش منظم از رسوبات چربی سرسخت خسته شده اید؟ آیا می خواهید بدون انجام جراحی تهاجمی یا زمان بهبودی طولانی به اهداف بدن خود برسید؟ اگر چنین است، لیپوماتیک ممکن است راه حلی باشد که به دنبال آن بوده اید.

لیپوماتیک چیست؟

 

لیپوماتیک چیست؟ آشنایی با آخرین فناوری های کانتورینگ بدن

لیپوماتیک جدیدترین فناوری کانتورینگ بدن است که از لیپوساکشن به کمک لرزشVAL برای شکستن و حذف سلول های چربی ناخواسته از بدن استفاده می کند. این روش کم تهاجمی از طریق برش های کوچک ایجاد شده در پوست انجام می شود و آن را به یک جایگزین عالی برای لیپوساکشن سنتی تبدیل می کند. دستگاه پیشرفته ای که در لیپوماتیک استفاده می شود، فرآیند حذف چربی صاف، ایمن و کارآمد را تضمین می کند.

لیپوماتیک چگونه کار می کند؟

دستگاه لیپوماتیک از فناوری پیشرفته ای برای مایع سازی سلول های چربی ناخواسته از طریق فرآیندی به نام VAL استفاده می کند. این دستگاه از یک کانول ارتعاشی استفاده می کند که از طریق برش های کوچک به ناحیه مورد نظر بدن وارد می شود. کانولا با فرکانس بالایی ارتعاش می‌کند و سلول‌های چربی را می‌شکند و مکش آن‌ها را راحت‌تر از بدن می‌کند. این روش معمولاً 1-2 ساعت طول می کشد و می تواند تحت بی حسی موضعی انجام شود.

مزایای لیپوماتیک چیست؟

مزایای زیادی برای انتخاب لیپوماتیک نسبت به لیپوساکشن سنتی وجود دارد. اولاً، از آنجایی که کم تهاجمی است، درد، تورم و کبودی کمتری در آن وجود دارد. بیماران از زمان بهبودی سریع‌تری برخوردارند و بیشتر آنها ظرف چند روز پس از عمل به سر کار و فعالیت‌های روزانه خود بازمی‌گردند. علاوه بر این، از آنجایی که این دستگاه بسیار دقیق است، تنها مناطق خاصی از بدن را هدف قرار می‌دهد که در آن‌ها حذف چربی مورد نیاز است و بافت‌ها و ماهیچه‌های اطراف را دست نخورده باقی می‌گذارد. این دقت نتیجه نرمتر را با خطر کمتر بی نظمی یا ضربه تضمین می کند.پزشکان متخصص در حوزه پیکرتراشی در شیراز را در سایت پی جو مشاهده و نوبت بگیرید.

لیپوماتیک در مقابل لیپوساکشن سنتی

در حالی که هدف لیپوماتیک و لیپوساکشن سنتی حذف چربی های ناخواسته از بدن است، تفاوت های قابل توجهی بین این دو روش وجود دارد. لیپوساکشن سنتی نیاز به بیهوشی عمومی و برش های بزرگتر دارد که می تواند منجر به درد بیشتر، جای زخم و زمان بهبودی طولانی تر شود. لیپوماتیک از طرف دیگر کم تهاجمی است و تحت بی حسی موضعی انجام می شود. برش‌های کوچک مورد نیاز برای لیپوماتیک نیز نسبت به لیپوساکشن سنتی باعث ایجاد جای زخم کمتری می‌شود.پزشکان فعال در حوزه لیپوماتیک در شیراز را در سایت پی جو مشاهده و نوبت بگیرید.

در پایان، لیپوماتیک یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال دستیابی به اهداف بدن خود بدون انجام جراحی تهاجمی یا زمان بهبودی طولانی هستند. این فناوری پیشرفته مزایای بی شماری را نسبت به لیپوساکشن سنتی ارائه می دهد و نتایج دقیق، ایمن و موثری را ارائه می دهد. اگر به لیپوماتیک علاقه دارید، حتما با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید تا ببینید آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر.

معرفی پزشکان جراح متخصص لیپوماتیک در سایت پی جو

سایت پی جو لیست کاملی از پزشکان متخصص که در حوزه خدمات لیپوماتیک و لیپوساکشن و پیکرتراشی فعالیت میکنند برای شما قرار داده است از طریق سایت پی جو ، معرف مشاغل برتر شیراز و سایر شهرهای ایران میتوانید بهترین پزشکان در حوزه لیپوماتیک را مشاهده و نوبت بگیرید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه