دانلود فیلم خارجی رایگان

ماجرای مسدود شدن گوشی های شیائومی در ایران

شرکت شیائومی چین به تازگی اعلام کرده است گوشی های شیائومی در برخی مناطق تحریم که شامل ایران ، روسیه ، کوبا ، کره شمالی و کریمه می باشد ، مسدود می شود.

مسدود شدن گوشی‌ های شیائومی در ایران

ماجرای مسدود شدن گوشی های شیائومی در ایران, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

کشورهای تحریم شده ممنوعه شامل سوریه، کوبا، ایران، سودان، کریمه و کره شمالی است. فروشندگان غیرمجاز، گوشی‌های هوشمند شیائومی را برای فروش به این کشورهای تحریم شده منتقل می‌کنند. هنوز مشخص نیست که چگونه کشور‌های محدود شده تعیین شده‌اند، زیرا شیائومی هنوز در برخی مناطق حضور رسمی ندارد.

این موضوع چندین کاربر را نیز در کشور‌های ذکر شده تحت تأثیر قرار داده است زیرا گوشی آن‌ها پس از چند روز استفاده قفل شده است. کاربران کشور‌های ذکر شده ممکن است اعلانی مبنی بر اینکه سیاست شیائومی اجازه فروش یا ارائه محصولات خود در کشور‌ تحریم شده آن‌ها را نمی‌دهد دریافت کنند.

مشخص نیست که آیا مسدود شدن گوشی‌‌های شیائومی روی گوشی های قدیمی تاثیر می‌گذارد یا فقط برای گوشی‌های جدید این شرکت صادق است.

ماجرای مسدود شدن گوشی های شیائومی در ایران, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

به هرحال هنوز گزارشی مبنی بر مسدود شدن مسدود شدن گوشی‌ های شیائومی در ایران دریافت نشده، اما اگر شما نیز از گوشی‌های شیائومی استفاده می‌کنید، بهتر است هرچه سریع‌ تر ریجن یا منطقه گوشی را از ایران به کشور دیگری تغییر دهید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي