هزینه کاشت ریش

همانطور که می دانید هزینه کاشت ریش به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل انتخاب روش کاشت، تعداد گرافت های مورد نیاز افراد، دستمزد متخصص و غیره می شود. دقت نمایید روش انتخابی نوع کاشت یا پیوند بسیار مهم است چراکه در نهایت تاثیر زیادی بر روی هزینه کاشت شما دارد. همچنین در نظر داشته باشید جهت اینجام کاشت ریش حتما به مراکز پیشرفته و مدرن مراجعه کنید.

هزینه کاشت ریش

هزینه کاشت ریش حدود 6 تا 15 میلیون تومان می باشد

توصیه می‌شود قبل از انتخاب کلینیک و پزشک خود حتماً از کیفیت و مهارت تیم کاشت یا مواد و ابزار مطمئن شوید. عمل پیوند مو مستقیماً به زیبایی مربوط است، بنابراین هر سهل‌ انگاری کوچکی ممکن است عوارض جبران‌ ناپذیری را برای زیباجو به دنبال داشته باشد.

برای بسیاری از مردان، بلند کردن ریش به آسانی و به صورت طبیعی انجام نمی شود؛ از طرفی ریش همیشه به صورت یکنواخت روی صورت رشد نمی کند و به جای یک ریش شیک و پیوسته، موهای صورت تکه تکه را نتیجه می دهند. اما همانطور که می توانید موهای سر خود را پیوند بزنید، اگر فولیکولهای موی صورت شما توانایی رشد ندارند می توانید پیوند ریش را امتحان کنید. البته در ابتدا باید یک پزشک متخصص پوست و موی شما را ارزیابی کند تا پیش از پرداخت هزینه کاشت ریش، مطمئن شوید کاندیدای خوبی برای اینکار هستید.

انجام کاشت ریش برای همه افراد ممکن می باشد، فرقی نمی کند بخواهید بر روی قسمتی از فک پیوند انجام دهید یا حتی برای افرادی که ژنهای ارثی دارند که هر نوع رشد ریش را عملاً غیرممکن می کند. نکته مثبتی که در زمان پیوند ریش وجود دارد، امکان انتخاب نوع و مدل ریش کاشته شده میباشد، البته در جلسه مشاوره باید مدل مورد نظر را با پزشک در میان بگذارید تا از امکان انجام آن مطمئن شوید.

عمل پیوند ریش باید دارای شرایط زیر باشد:

• ریش های بیش از اندازه نازک داشته باشد

• در قسمت ریش دارای رشد ناهموار باشد

• ریش های ضخیم و پرپشت تر از ریش فعلی خود بخواهد

• دچار سوختگی یا سانحه در قسمت ریش شده باشد

• از نظر جسمی کاملا سالم باشد

• بانک موی مناسب در پشت سر خود داشته باشد

هزینه کاشت ریش

هزینه کاشت ریش به عوامل مختلفی بستگی دارد و برای افراد با توجه به تعداد پیوند مورد استفاده می تواند بسیار متفاوت باشد؛ طبعا پیوندهای جزیی برای پر کردن قسمت های صورت که مو رشد نمی کنند بسیار کمتر از پیوند ریش برای تمامی قسمت های فک می باشد. پیوند ریش ارزان نیست، اما با توجه به نتیجه طبیعی و دائمی که دارد و در مقایسه با سایر روش ها که مداوما باید صورت گیرند هزینه ای مقرون به صرفه دارد.

هزینه کاشت ریش در مراکززیبایی بر اساس شرایط افراد و سبک مورد نظرشان مشخص می شود و در جلسه مشاوره به آنها گفته می شود؛ این هزینه از 6 میلیون تومان برای کمترین تراکم تا 15 میلیون تومان برای بیشترین تراکم متغیراست. البته باید این نکته را در نظر بگیرید که برخی از مراکز زیبایی برای جلسات مشاوره نیز هزینه جداگانه قرار داده اند یا به دلیل حضور پزشک نام آشنا هزینه بیشتری دریافت می کنند. در عوض برخی مراکز با کم کاری یا استفاده از تجهیزات و لوازم غیر استاندارد سعی در کاهش هزینه کاشت ریش دارند؛ البته که می توانید کاشت ریش ارزان قیمت پیدا کنید اما مطمئن شوید که با تنها یکبار هزینه در مرکز زیبایی معتبر علاوه بر عدم وجود عوارض بیشتر، به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید.

روشهای کاشت ریش

کاشت به روش SUT

از روش‌های نوین و مدرن کاشت ریش است که به کمک پانچ اتوماتیک انجام می‌شود. در این روش پزشک با استفاده از پانچ، گرافت‌ها را از پشت سر استخراج می‌کند. این کار به افزایش سرعت کاشت کمک می‌کند و باعث می‌شود تا به فولیکول‌ها کمترین آسیب وارد شد.

ادامه مراحل کاشت مو در روش SUT به‌صورت FUE است. در کاشت ریش به روش SUT تراکم ریش‌های مراجعه‌کننده به میزان قابل‌توجهی افزایش می‌یابد. هزینه این روش به نسبت سایر روش‌ها مقرون‌به‌صرفه‌تر است و در طول عمل خبری از خونریزی شدید و عوارض جانبی نیست

. از طرفی دوره نقاهت کاشت ریش به روش SUT کوتاه است و روند کاشت کاملاً با دستگاه انجام می‌شود. این روش یکی از پرطرف‌دارترین روش‌های کاشت مو و ریش است.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه