زمان پخش و تکرار سریال آوای باران از شبکه آی فیلم

سریال اوای باران مجددا از طریق شبکه ای فیلم در حال پخش می باشد در ادامه می توانید ساعت پخش سریال آوای باران را به همراه زمان تکرار اوای باران مشاهده کنید. بازیگرانی همچون سام درخشانی، الهام چرخنده و آزاده زارعی در این سریال نقش آفرینی می کنند.

زمان پخش و تکرار سریال آوای باران

زمان پخش و تکرار سریال آوای باران از شبکه آی فیلم, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

  • ساعت پخش سریال آوای باران

  • هر شب ساعت ۲۲:۰۰
  • زمان تکرار اوای باران

  • روز بعد ساعت ۶:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ ظهر

بازیگران سریال آوای باران

حمیدرضا پگاه، سام درخشانی، الهام چرخنده، مهران احمدی، آزاده زارعی، نیلوفر پارسا، سیاوش خیرابی، سپیده خداوردی، ثریا قاسمی، مهران رنجبر، علی تقوا زاده، امیر دژاکام، آرزو افشار، جواد زیتونی، مبینا سادات آتشی، ناهید محمودی، شایان جلالی، نادیا فرجی، علی اصغر رضایی، مرجان شکوفکی، پارسا مشیری، بهنام داوری، علی فتاحی، محمد مهدی احدی، یاس نوروزی، علی یعقوبی و ملیکا شعبان

خلاصه سریال آوای باران

 طاها ریاحی یک تاجر دارو است که پس از سال‌ها به ایران بازمی‌گردد و به دنبال دختر گمشده خود می‌گردد و متوجه می‌شود که نادر و زیور، خواهرزاده و همسر خواهرزاده‌اش، نتوانسته‌اند از دخترش نگهداری کنند و دخترش از خانه به دلیل آزار و اذیت آن‌ها فرار کرده و میان گروه‌های تکدی‌گری سر درآورده است. زیور و نادر سعی دارند دختر خودشان که بیتا نام دارد را جای باران، دختر طاها، جا بزنند اما اوضاع آنطور که باید پیش نمی‌رود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي