دانلود فیلم خارجی رایگان

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰

دسته بندي : علمی,⭐ اخبار
تاريخ : 8 ژانویه

علاقمندان به شغل معلمی که منتظر زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند. در ادامه جزییات و زمان دقیق ثبت نام ازمون استخدامی ۱۴۰۰ اموزش و پرورش را مشاهده می کنید.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر  سازمان سنجش کشور مجری نام نویسی ، برگزاری و اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ می باشد . این سازمان با بررسی درخواست و اعلام نیاز دستگاه ها و سازمان های دولتی مبنی بر جذب نیرو در سال ۱۴۰۰ ، جزئیات زمانی برگزاری این آزمون را مشخص می کند .

 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر این سازمان پس از تدوین دستورالعمل استخدام وزارت آموزش و پرورش سال ۱۴۰۰ با انتشار اطلاعیه ای زمان ثبت نام ، زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و زمان برگزاری آزمون را به داوطلبان متقاضی نام نویسی این آزمون ابلاغ می کند .

 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر با توجه به اظهارات معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش، دفترچه آزمون استخدامی آموزش پرورش تهیه و به سازمان سنجش تحویل داده شده است و احتمالا فراخوان آزمون استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۰ در دی ماه منتشر می شود.

پس از اعلام زمان دقیق این مطلب بروزرسانی خواهد شد

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي