زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰

علاقمندان به شغل معلمی که منتظر زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند. در ادامه جزییات و زمان دقیق ثبت نام ازمون استخدامی 1400 اموزش و پرورش را مشاهده می کنید.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰  سازمان سنجش کشور مجری نام نویسی ، برگزاری و اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 می باشد . این سازمان با بررسی درخواست و اعلام نیاز دستگاه ها و سازمان های دولتی مبنی بر جذب نیرو در سال ۱۴۰۰ ، جزئیات زمانی برگزاری این آزمون را مشخص می کند .

 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ این سازمان پس از تدوین دستورالعمل استخدام وزارت آموزش و پرورش سال 1400 با انتشار اطلاعیه ای زمان ثبت نام ، زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و زمان برگزاری آزمون را به داوطلبان متقاضی نام نویسی این آزمون ابلاغ می کند .

 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ با توجه به اظهارات معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش، دفترچه آزمون استخدامی آموزش پرورش تهیه و به سازمان سنجش تحویل داده شده است و احتمالا فراخوان آزمون استخدام آموزش و پرورش 1400 در دی ماه منتشر می شود.

پس از اعلام زمان دقیق این مطلب بروزرسانی خواهد شد

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه