دانلود فیلم خارجی رایگان

تاریخ شروع ثبت نام لاتاری آمریکا ۱۴۰۰

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 5 سپتامبر

لاتاری گرین کارت یک قرعه کشی جهانی است که سالانه توسط اداره مهاجرت آمریکا برگزار می شود. در واقع، گرین کارت مجوزی برای اقامت دائم در ایالات متحده می باشد. گرین کارت این فرصت را به افراد می دهد تا آزادانه در این کشور به کار و تحصیل بپردازند.

تاریخ شروع ثبت نام لاتاری آمریکا ۱۴۰۰

تاریخ شروع ثبت نام لاتاری آمریکا ۱۴۰۰, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

ایرانیان پس از دریافت گرین کارت، ضمن استفاده از مزایای بی نظیر آن می توانند بدون محدودیت به ایران سفر کنند. برنامه لاتاری به افراد این فرصت را می دهد تا شانس خود را برای مهاجرت و زندگی در آمریکا امتحان کنند.

تاریخ دقیق ثبت نام لاتاری گرین کارت ۱۴۰۰ از اواسط مهر ماه سال جاری آغاز می شود و در یک دوره یک ماهه تا اواسط آبان ادامه خواهد داشت. . اگر قصد شرکت در لاتاری گرین کارت ۱۴۰۰ را دارید بهتر است از همین حالا مدارک مورد نیاز ثبت نام خود را آماده کنید.

شرایط ثبت نام لاتاری

ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰ هر ساله در یک بازه زمانی یک ماهه انجام می شود و شرایط شرکت در این قرعه کشی توسط دولت آمریکا اعلام خواهد شد. لیستی از کشورهای مجاز به شرکت در لاتاری و هم چنین کشورهای غیرمجاز نیز از سوی اداره مهاجرت آمریکا منتشر میشود.

خوشبختانه کشور ما ایران تا کنون جزو کشورهای مجاز به ثبت نام بوده است و این انتخاب براساس تعداد مهاجران هر کشور صورت می گیرد. برخی کشورها به دلیل اینکه مهاجران زیادی در آمریکا دارند نمی توانند در این قرعه کشی شرکت کنند.

کشورهایی مانند انگلستان، چین و کانادا که اتباعشان هر ساله از روش های مهاجرتی دیگری به آمریکا مهاجرت می کنند، اجازه شرکت در قرعه کشی لاتاری را نخواهند داشت.

تاریخ شروع ثبت نام لاتاری آمریکا ۱۴۰۰, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

لاتاری این فرصت را برای همه کشورها فراهم می کند تا بتوانند شانس خود را برای مهاجرت به آمریکا امتحان کنند. در حقیقت، یکی از اهداف اصلی برگزاری این قرعه کشی ایجاد موازنه میان نژاد های مهاجران ایالات متحده می باشد. به همین علت به ویزای لاتاری گرین کارت، ویزای تنوع نژادی نیز گفته می شود.

افراد برای شرکت در قرعه کشی لاتاری، ضمن رعایت شروط اصلی باید ثبت نام خود را به صورتی کاملا دقیق انجام دهند تا نام آن ها وارد لیست قرعه کشی شود. داشتن حداقل ۱۸ سال سن و مدرک دیپلم ۱۲ ساله از شروط اصلی شرکت در این قرعه کشی می باشد.

در صورتی که مدرک تحصیلی شما زیر دیپلم باشد، می بایست دو سال سابقه کار قابل اثبات در ۵ سال گذشته داشته باشید. رعایت درست و اصولی تمام این نکات در شرکت دادن نام شما در قرعه کشی تاثیر بسیاری خواهد داشت.

مواردی که گفته شد از شرایط اصلی و مهم شرکت در قرعه کشی لاتاری می باشند. افراد در صورت رعایت نکردن این شرایط به راحتی از روند قرعه کشی کنار گذاشته می شوند و این فرصت ویژه را از دست خواهند داد. وارد شدن نام متقاضیان به لیست قرعه کشی به نحوه ثبت نام آن ها نیز بستگی دارد.

تاریخ شروع ثبت نام لاتاری آمریکا ۱۴۰۰, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

ثبت نام لاتاری یک فرایند حساس است و باید با دقت بالا انجام شود و هرگونه خطا یا اشتباه می تواند در روند ثبت نام تداخل ایجاد کند. افراد می توانند با رزرو و پیش ثبت نام لاتاری گرین کارت از خطاهای احتمالی جلوگیری کنند.

پیش ثبت نام لاتاری این امکان را برای متقاضیان شرکت در این قرعه کشی فراهم می کند تا در اولین فرصت اطلاعات خود را ثبت کنند و ثبت نام آن ها انجام شود. افراد می توانند با رزرو ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰ زمان بیشتری برای تکمیل و رفع نواقص مدارک خود داشته باشند. به علاوه، پیش ثبت نام لاتاری به افراد این شانس را می دهد تا در اولویت ثبت نام لاتاری قرار بگیرند و همچنین فرصت بیشتری برای ارائه مدارک معتبر داشته باشند.

متقاضیان می توانند با استفاده از مشاوره های کارشناسان این حوزه پیش ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰ را از همین امروز انجام دهند. همانطور که اشاره کرده ایم، تکمیل کردن فرم ثبت نام لاتاری بسیار حساس است و بهتر است توسط افراد باتجربه و متخصص انجام و ارسال شود.

اگر قصد دارید شخصا اقدام به ثبت نام کنید، در ابتدا بهتر است مشاوره دریافت کنید تا آگاهی نسبی از مراحل ثبت نام کسب کنید. چرا که باتوجه به حساسیت مشخصات فردی و مدارک ارسالی ممکن است نام شما وارد لیست ثبت نام نشود و شانس شما برای برنده شدن از بین برود.

برای شرکت در لاتاری ۱۴۰۰ چه مدارکی لازم است؟

تاریخ شروع ثبت نام لاتاری آمریکا ۱۴۰۰, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

متقاضیان شرکت در لاتاری می توانند پیش از شروع دوره ثبت نام مدارک مورد نیاز را تهیه کنند. به دلیل زمان محدود قرعه کشی و هم چنین ترافیک بالای سایت اصلی لاتاری در طول ثبت نام، بهتر است در نزدیک ترین زمان ممکن ثبت نام خود را با راهنمایی های افراد متخصص در این حوزه انجام دهید.

جمع آوری اطلاعات از مراحل ثبت نام و مدارک مورد نیاز شرکت در قرعه کشی از کارهایی است که افراد قبل از شروع دوره جدید باید انجام دهند. سالانه افراد بسیاری در برنامه لاتاری گرین کارت شرکت می کنند و به دلیل یک اشتباه جزئی مانند مناسب نبودن عکس یا ناقص بودن مشخصات فردی از روند قرعه کشی حذف می شوند.

تاریخ اعتبار پاسپورت نیز از دیگر مواردی است که افراد معمولا به آن توجه نمی کنند. اگر از تاریخ اعتبار پاسپورت شما گذشته باشد، قادر به ثبت نام نخواهید بود و باید هرچه زودتر برای تمدید ان اقدام کنید. انجام این کار زمانبر است و ممکن است تا تمدید آن بازه زمانی ثبت نام به پایان برسد و نتوانید در آن شرکت کنید. بنابراین بهتر است این مدارک را پیش از آغاز دوره جدید فراهم کنید تا با چنین مشکلاتی روبرو نشوید.

متقاضیان ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰ می توانند با استفاده از راهنمایی های کارشناسان مجرب این حوزه مراحل ثبت نام را به درستی پشت سر بگذارند. اگر می خواهید از انجام دقیق و درست ثبت نام لاتاری امسال اطمینان حاصل کنید، صفر تا صد امور خود را به متخصصان حوزه لاتاری بسپارید و در تمام مراحل رزرو و ثبت نام لاتاری مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

منبع: کارت سبز cartesabz.net/dv-registration-period

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي