زمان پخش فصل سوم زخم کاری (فصل ۳ زخم کاری)

زخم کاری از آن دسته سریال‌هایی بود که از همان روزهای ابتدایی پخش در فصل اول، مخاطبین زیادی جذب کرد. تا جایی که تریلر یا پیش آغاز فصل دوم این سریال،  تیتر اخبار فرهنگی تمام سایت‌ها شده بود. با اتمام فصل دوم، هواداران و مخاطبین، به دنبال زمان پخش فصل سوم زخم کاری هستند. آیا به زودی فصل سوم را خواهیم دید؟

زمان پخش فصل سوم زخم کاری

 

زمان پخش فصل سوم زخم کاری (فصل ۳ زخم کاری)

 

زمان دقیق پخش فصل سوم سریال زخم کاری +‌جزئیات پخش

سریال زخم کاری ۳ هم اکنون در حال فیلمبرداری است و بزودی از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد. این خبر را علی بحرینی نویسنده فصل سوم زخم کاری رسانه ای کرد و گفت: در حال حاضر فیلمبرداری «سریال زخم‌کار ۳» آغاز شده است.  او گفت: وقتی مهدویان مشغول ساخت فصل دوم سریال بوده، تیم نویسندگان در حال نگارش فصل سوم سریال بودند. در زخم کاری ۳ نقش مالک پررنگ تر شده و سکانس های بیشتری را ایفا خواهد کرد.

بازیگران فصل سوم زخم کاری

فصل سوم سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان به زودی می‌آید و مخاطبان منتظر تماشای زخم‌کاری ۳ با حضور مالک ( جواد عزتی) و دستمالچی ( جواد هاشمی) و طلوعی (کامبیز دبرباز) و سمیرا (رعنا آزادی فر) و مه لقا جابری و چند بازیگر دیگر در این سریال نقش آفرینی میکنند.

جزئیات ساخت فصل سوم زخم کاری

این فیلمنامه نویس یادآور شده که با توجه به تعدد لوکشین و عدم تداخل برنامه های جواد عزتی و حضورش در انتهای فصل دوم، آخرین سکانس قسمت آخر فصل دوم در اولین روزهای تولید فصل دوم فیلمبرداری شده و مهدویان از همان ابتدا بنا داشته که فصل سوم سریال را بسازد. بحرینی، نقش «پانته آ بایندر» با بازی مهراوه شریفی نیا را یکی از نقش های مهم فصل سوم توصیف کرد و نوشت: مهدویان کاملا حق داشت برای انتخاب بازیگر این نقش حساسیت زیادی به خرج دهد. «پانی» یکی از نقش های پرزحمت، پیچیده، چالش برانگیز و ماندگار در کارنامه حرفه ای مهراوه شریفی نیا خواهد بود.

زمان پخش فصل سوم زخم کاری (فصل ۳ زخم کاری)

داستان فصل سوم زخم کاری

داستان فصل ۳ سریال ادامه داستان فصل ۲ میباشد و در فصل سوم مالک با بازی جواد عزتی از سایه بیرون می آید و وارد بازی میشود که بوی خون میدهد.

در همین رابطه محمدجواد هاشمی در گفت‌وگو با شهرآرانیوز، گفت: اکنون فیلم‌نامه به پایان رسیده و فیلم‌برداری آغاز شده و صحنه‌های مربوط به «طلوعی» در حال فیلمبرداری است. وی درباره حضور نقش «مالک» در زخم‌کاری۳ نیز بیان کرد: قطعاً حضور مالک پررنگ خواهد شد. دستمالچی نیز مکمل نقش مالک است.
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه

  1. عادل says:

    مسثم ک مرده چطور برمیگرده ک داخل مطلب نوشتی بازیگران فصل ۳ میثم

    1. baran says:

      بله . اشتباه درج شده بود