تغییر آدرس در سامانه ثنا (آموزش تصویری)

برای مشاهده چگونگی تغییر نشانی در سامانه ثنا همراه با آموزش تصویری همراه گهر باشید. در گذشته نسخه ابلاغیه سامانه ثنا به صورت کاغذی به آدرس فرد مذکور ارسال می‌شد. بنابراین تغییر نشانی افراد سبب مشکلات زیادی میشد اما امروزه این سامانه به صورت الکترونیک تمامی خدمات را ارائه می دهد. شما می توانید به راحتی با ورود به سامانه ابلاغیه ثنا جهت پیشگیری از مشکلات احتمالی آدرس دقیق خود را وارد نمایید.

چگونگی تغییر نشانی در سامانه ثنا 

 

گاهی اوقات اطلاعاتی که در ابتدا و هنگام ثبت نام در سامانه ثنا وارد کرده اید تغییر کرده مثل آدرس و یا اشتباه بوده مثل شماره تلفن همراه که در این مواقع نیاز است که اطلاعات خود را ویرایش کنید.

برای انجام ویرایش اطلاعات یا باید به صورت حضوری به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کنید و یا اینکه از طریق رمز شخصی که هنگام ثبت نام در سامانه ثنا دریافت کرده اید به سایت sana.adliran.ir رفته و اقدام به ویرایش اطلاعات کنید.

در این نوشتار سعی شده تا روش دوم را به صورت کامل و همراه با تصاویر به شما آموزش دهیم.

همانطور که می دانید برای استفاده از خدمات قوه قضاییه نیاز است که در سامانه ثنا ثبت نام کرده تا مجاز به استفاده از خدمات آن شوید. اما مواقعی نیاز است که اطلاعات خود را که هنگام ثبت نام وارد کرده اید ویرایش کرده که در این حالت بهتر است که طبق آموزش زیر که به صورت تصویری است عمل کنید.

آموزش ویدیویی ویرایش اطلاعات سامانه ثنا

دانلود آموزش ویدیویی ویرایش اطلاعات سامانه ثنا

در ادامه مجددا به بیان این مراحل که در آموزش فوق نشان داده شد می پردازیم.

آموزش ویرایش اطلاعات سامانه ثنا

برای شروع ابتدا به سایت ثنا به آدرس sana.adliran.ir مراجعه کرده و یا اینجا کلیک کنید تا به صفحه اصلی سایت هدایت شوید.

  1. 1- بر روی تغییر اطلاعات کلیک کنید.
  2. 2- سپس شماره ملی و رمز شخصی که هنگام ثبت نام در سامانه ثنا دریافت کرده اید را وارد کنید.
  3. 3- رمز موقتی که برای شما ارسال شده است را در قسمت مربوطه وارد کنید.
  4. 4- در این مرحله اطلاعات قابل تغییر را در تصویر زیر می بینید.
  5. 5- بعد از آنکه اطلاعات مورد نظر خود را تغییر دادید در قسمت سایر اطلاعات بر روی ویرایش اطلاعات کلیک کنید تا اطلاعات شما بازنشانی شود.
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه