پنل پیامکی چطور کسب ‌و کار های کوچک را بزرگ می‌کند؟

رشد و پیشرفت کسب‌ و کار های مختلف، چه کوچک و چه بزرگ تنها به یک عامل بستگی دارد و آن هم میزان رضایت مشتری از خدمات و محصولات شماست! حتماً می‌گویید پس مقالات متعددی که در راستای اصول موفقیت در کسب‌ و کار اینترنتی، فروشگاه‌های آنلاین و… خوانده‌اید چه می‌شوند؟!

حق با شماست، مقالات زیادی در این رابطه وجود دارد، اما همه آنها مجموعه‌ای از اصول را فقط برای یک هدف، آن هم جذب مخاطب و فروش بیشتر یادآور می‌شوند.

پنل پیامکی چطور کسب ‌و کار های کوچک را بزرگ می‌کند؟

پنل پیامکی چطور کسب ‌و کار های کوچک را بزرگ می‌کند؟

یکی از این اصول، آشنایی با روش‌های مختلف بازاریابی‌ست که بازاریابی پیامکی هم جزئی از آن است. در این روش از بازاریابی، شما می‌توانید با خرید پنل پیامکی محصولات و خدمات کسب‌ و کارتان را به مخاطبان خود معرفی کنید.

پنل پیامکی چطور کسب ‌و کار های کوچک را بزرگ می‌کند؟

رونق کسب و کار با پنل پیامکی!

در دنیایی که پیام کوتاه جای خود را به شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام و واتساپ داده است، شاید تیتر بالا کمی برایتان عجیب باشد، اما باید بگوییم که شما با خرید پنل پیامکی می‌توانید کسب و کار کوچک خود را بزرگ کنید و به درآمدزایی برسید. چگونه؟

درواقع پیامک در بین تمام روش‌های ارتباطی که وجود دارد، همچنان جایگاه خود را حفظ کرده است و از محبوبیت لازم و کافی برخوردار است. از طرفی نیازی هم به اینترنت ندارد و با توجه به گسترش دکل‌های مخابراتی در تمام نقاط، امکان دسترسی به مخاطب را دارید. پس گزینه خوبی برای شما و کسب‌وکارتان خواهد بود.

پنل پیامکی چطور کسب ‌و کار های کوچک را بزرگ می‌کند؟

ترفندهای گسترش کسب وکار های کوچک با خرید پنل اس ام اس

با توجه به آنچه گفته شد، برای اینکه بعد از خرید پنل اس ام اس بتوانید از آن در جهت رونق کسب و کار تان استفاده کنید، باید از روش‌های زیر کمک بگیرید.

– ابتدا باید رضایت مخاطب را با ارسال پیامک جلب کنید

وقتی شما برای خرید پنل اس ام اس اقدام می‌کنید، قرار نیست تنها یک‌بار از آن استفاده کنید، پس سعی کنید از همان ابتدا مخاطبان خود را مشخص کنید تا هدفمندتر قدم بردارید. برای این کار پیشنهاد می‌شود قبل از هر چیز یک پیامک برای مخاطبان اولیه خود ارسال کنید و از آنها بخواهید با ارسال کلیدواژه‌ مشخصی، رضایت‌شان را در جهت دریافت مابقی پیامک ها اعلام کنند.

با این کار شما مخاطبان‌تان را شناسایی می‌کنید و می‌توانید طی یک برنامه‌ریزی منظم و خلاقانه پیامک های تخفیف، فروش ویژه و… را برایشان ارسال کنید. از طرفی وقتی مخاطب با میل خودش به مجموعه پیامکی شما می‌پیوندد، قطعاً از اکثر خدمات شما استقبال خواهد کرد.

– هوشمندانه پیامک ارسال کنید

فرض کنید شما فروشنده لوازم خانگی در منطقه 12 تهران هستید و قصد دارید مخاطب خود را که اغلب خانم‌ها و دختران در شرف ازدواج هستند، از وجود خودتان مطلع کنید.

برای این کار کافیست به پنل پیامکی خود وارد شوید و بر اساس سن، جنسیت، محل سکونت و… مخاطبان خود را انتخاب کنید. به این شکل در ظرف کمتر از چند دقیقه افراد زیادی با شما، کسب‌وکارتان و محصولات یا خدمات‌تان آشنا می‌شوند. نکته خوب ماجرا اینجاست که شما امکان ارسال پیامک از روی نقشه گوگل، بر اساس شهر و کد پستی، اصناف خاص، اصناف استانی، مشترکین ایرانسل، همراه اول و… را هم دارید.

– برای مخاطبان وفادار خود تخفیفات ویژه در نظر بگیرید

وقتی مخاطب با یک‌بار خرید، اشتیاق و وفاداری خودش را اثبات می‌کند، این بار نوبت شماست تا با ارائه کد تخفیف او را به خرید مجدد دعوت کنید. بهتر است تخفیفات کالا و یا خدمات‌تان را متناسب با نوع کالا در نظر بگیرید تا معقول باشد و هرکس را برای خرید ترغیب کند.

پنل پیامکی چطور کسب ‌و کار های کوچک را بزرگ می‌کند؟

– هر روز هفته و هر 24 ساعت شبانه‌روز پشتیبانی فعال داشته باشید

این اصل را همواره به خاطر داشته باشید “هیچگاه مشتری را به حال خودش رها نکنید”؛ چرا؟ زیرا مشتری باید این اطمینان را داشته باشد که در صورت خرید از شما، اگر کالا و یا خدمات، مشکلی داشت، مثلاً در زمان مقرر به مقصد نرسید و… کسی هست تا پاسخگوی او باشد. حتی می‌توانید از قابلیت چت آنلاین برای پشتیبانی سایت خود استفاده کنید. این کار باعث جلب رضایت و اعتماد بیشتر مشتری می‌شود و کم‌کم به گوش دیگران هم خواهد رسید.

– متن‌های جذاب برای پیامک هایتان بنویسید

حتماً بارها این تجربه را داشته‌اید که از یک شرکت، موسسه، فروشگاه و… چندین و چند بار یک پیامک تبلیغاتی با متن تکراری برایتان ارسال شده است! چه حسی نسبت به این موضوع داشتید؟ قطعاً بعد از مدتی کلافه شدید و با خواندن اولین کلمه از آن پیام، ادامه ندادید و آن اس ام اس را پاک کردید! پس تنها خرید پنل پیامکی کافی نیست، باید متنی را نیز برای ارسال بنویسید تا مخاطب همان ثانیه‌های اول جذب آن شود و ادامه پیام را بخواند. لطفاً برای این مورد زمان بگذارید تا خودتان نتیجه کار را ببینید.

این 5 روش تنها چند روش اساسی برای تبدیل کسب وکارهای کوچک به کسب و کارهای بزرگ است که اگر جدی بگیرید و هوشمندانه عمل کنید، ظرف مدتی کوتاهی شاهد گسترش کسبوکارتان خواهید بود.

با خرید پنل اس ام اس ملی پیامک، کسب‌ و کارهای کوچک را بزرگ کنید!

ملی پیامک با سال‌ها تجربه در زمینه ارائه خدمات پیامکی تبدیل به یک سامانه قدرتمند با امکانات بی‌نظیر شده است. این سامانه امکاناتی را در اختیار شما می‌گذارد که با پشتیبانی 24ساعته به شما کمک می‌کند تا ظرف مدت کوتاهی، شاهد رشد و پیشرفت کسب و کار تان باشید. این سامانه برای راه‌اندازی بازاریابی پیامکی و برقراری ارتباط بهتر و موثرتر با مشتری برای هر بیزینسی لازم و ضروری است.

پس اگر شما هم می‌خواهید با جزئیات پنل ملی پیامک و قابلیت‌های منحصربه‌فردش بیشتر آشنا شوید، به آدرس  www.melipayamak.com سری بزنید و پنل موردنظر خود را انتخاب کنید. درضمن کارشناسان ملی پیامک آماده مشاوره تلفنی رایگان با شماره 02163404 هستند تا شما را در انتخاب پنل پیامکی مناسب کسب و کار شما راهنمایی‌تان کنند.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه