معرفی سریال طنز نوروز 94

تاريخ : 11 اسفند

معرفی سریال طنز نوروز ۹۴

معرفی سریال طنز نوروز 94, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

مجموعه ۱۳ قسمتی “یکی بود، یکی نبود” تولید سیمای مرکز فارس در مرحله پایانی تصویربرداری قرار دارد.

به گزارش گهر به نقل از ایسنا، مجموعه «یکی بود، یکی نبود» در ۱۳ قسمت ۲۰ دقیقه ای و با مضمون طنز تولید می شود.

علی نیکومنش، کارگردان سریال گفت: هر قسمت از این مجموعه، داستانی مستقل با موضوعاتی مثل مهمان نوازی، آشتی کنان، ازدواج آسان، رعایت حقوق همسایه ها و … دارد که میان چند خانواده ساکن یک خانه قدیمی سنتی می‌گذرد.

تهیه‌کننده مجموعه «یکی بود یکی نبود» توجه به نمایش زیبایی‌های بصری در سریال را یادآور شد و گفت: همه لوکیشن‌های این سریال از اماکن دیدنی شهر شیراز از جمله حافظیه، سعدیه، باغ ارم، بازار و زندان وکیل و خانه تاریخی صالحی انتخاب شده است.

وی آغاز تصویربرداری این سریال را از اواخر دی ماه بیان کرد و افزود: برای تسریع در کار همزمان با تصویربرداری تدوین آن نیز انجام می گیرد.

نیکومنش گویش غالب سریال «یکی بود یکی نبود» را لهجه شیرازی بیان کرد و افزود: غیر از بازیگران ثابت سریال که لهجه شیرازی دارند، بازیگران مهمان با گویش های مشهدی، آذری، اصفهانی، کردیو لری نیز در سریال حضور دارند.

جمشد فروزانی، رضادرکی، عبدالمجید زارع، پریسا درافشان، زاوش تقوایی، محبوبه یزدانی، حسین قربانی و عسل جوکار هنرپیشگانی هستند که در این مجموعه نقش آفرینی می کنند.

بنابراین گزارش، دیگر عوامل سریال «یکی بود یکی نبود» عبارتند از:

مدیرتصویربردار: حسین سلطان پور، صدابردار: شکرالله داموغ، تدوین: حسین آزادی، نویسنده: محمود سی مکان، مدیرتولید: غلام حضرتی و امین زاهدمنش.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي