داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93

تاريخ : 10 اسفند

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند ۹۳

چه بخواهند چه نخواهند حاشیه همیشه درباره شان وجود دارد، بازیگران، خواننده ها و به طور کلی هنرمندان را می گویم. افراد مشهور و چهره ها همیشه در مرکز توجه از سوی طرفدارانشان هستند و کوچکترین خبر از آنها می تواند برای مخاطبانی که کارهای آن ها را دنبال می کنند جذاب باشد. زیر ذره بین بودن مطمئنا برایشان خوشایند نیست اما همانقدر که آنها از این موضوع فراری اند، مردم هم دوست دارند در زندگی آنها سرک بکشند و از جزئیات همه چیز باخبر شوند. این روزها هم سینما ایران پر از حاشیه و اخبار مختلف درباره ازدواج و طلاق هنرمندانی شده که محبوب مردم اند و همین محبوبیت است که آنها را سر زبان ها انداخته.

آیا رامبد جوان با نگار ازدواج می کند؟

.
شبکه های اجتماعی علاوه بر جذابیت و خاصیت سرگرم کنندگی که دارند خیلی اوقات درد سر ساز هم می شوند. این موضوع برای افراد عادی شاید آنقدرها هم بغرنج نباشد اما وقتی پای هنرمندان و چهره های مطرح به میان می آید ماجرا فرق می کند. کافی است هنرمندی که قرار است عکس یا نوشته ای را در یکی از این شبکه ها به اشتراک بگذارد کمی بی دقتی کند تا کلی حرف و حدیث برایش به وجود بیاورند. البته گاهی اوقات هم این حرف و حدیث ها رنگ و بوی واقعی به خود می گیرند و به واقعیت تبدیل می شوند. شاید اینجا باشد که مثال تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها مصداق درستی پیدا می کند.

 

بعد از انتشار عکس های پی در پی رامبد جوان با نگار جواهریان و بدون حضور همسرش سحر دولتشاهی بود که شایعاتی درباره جدایی این زوج بازیگر دهان به دهان چرخید.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

 

هر کدام از این بازیگران در شبکه های اجتماعی صفحه ای اختصاصی دارند و مخاطبان و طرفداران آنها نظرات مختلفی را با انها به اشتراک می گذارند. خیلی وقت بود که سحر دولتشاهی عکسی با همسرش رامبد جوان نگذاشته بود و همین علامت سوال بزرگی برای پیگیران این ماجرا بود. شنیده ها حکایت از جدایی این دو بازیگر داشت و سایت های مختلفی هم این خبر را منتشر کردند. گرچه تا کنون هیچ خبر رسمی مبنی بر ازدواج جوان با جواهریان منتشر نشده اما آنها در محافل مختلفی با یکدیگر دیده شدند.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

از خوانندگی در شب یلدا تا جدایی از همسر و انتخاب چادر

.
اما خبر داغ و پر سر و صدای دیگری که این روزها نقل محافل مختلف شده و شاید بهتر باشد بگوییم موبایل به موبایل بین افراد مختلف رد و بدل می شد کلیپ کوتاه تصویری از حضور الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون در یک برنامه تلویزیونی و اعلام رسمی او درباره انتخاب پوشش چادرش بود.
الهام چرخنده بازیگر مطرحی است که شاید در تمام سالهای حضورش در سینما و تلویزیون آنقدرها هم پرکار نبود اما بخاطر اجرای مسابقه ای که به همراه همسر سابقش جلوی دوربین می رفتند شهرت بیشتری پیدا کرد.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

“ستاره مهاجر” نام مسابقه ای بود که الهام چرخنده و فرشید نوابی به عنوان اولین آکادمی موسیقی اجرایش می کردند.

 

در این سالها چرخنده و همسرش نوابی در محافل مختلف با هم دیده می شدند و حتی در یکی دو کار با هم بازی کردند اما در آخرین روزهای سال ۹۲ خبرهای مختلفی درباره جدایی این زوج شنیده شد. گویا این زوج پیش از ایام نوروز ۱۳۹۳ تصمیم به جدایی و طلاق خود را عملی کردند. این اتفاق در حالی افتاد که چرخنده و نوابی چندی پیش از جدایی پس از سالها دوری از عرصه تصویر به فعالیت مجدد خود روی آورده‌اند و در بهار سال گذشته در سریال “پروانه” ساخته جلیل سامان با یکدیگر همبازی بوده اند. چرخنده همچنین با بازی در سریال “آوای باران” حسین سهیلی زاده و هنرنمایی در نقش زیور نیز بعد از چند سال مورد توجه خیلی ها قرار گرفت. اما ماجرای دیگری که باعث شده این بازیگر بیش از پیش در کانون توجه قرار بگیرد، اظهارات او در برنامه های مختلف تلویزیونی است. او نوروز امسال با انتشار پیامی تصویری سال جدید را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت و بعد از آن هم با حضور در مراسم مختلف و در دست داشتن عکس رهبری ارادت خود را به ایشان ابراز داشت.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

این بازیگر چندی پیش نیز با حضور در برنامه ای که به مناسبت عید فطر از سیما پخش شد به طور رسمی اعلام کرد که از الان تا لحظه ای که او را در خاک بگذارند پوشش چادر را انتخاب کرده.

 

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
زوج رمانتیک “راه بی پایان” در پایان راه

.
خیلی از مخاطبان تلویزیون آزاده صمدی و هومن سیدی را با سریال پرطرفدار “راه بی پایان” شناختند. آنها با وجود اینکه پیش از آن سریال هم نقش آفرینی هایی داشتند اما با پخش این سریال بود بر سر زبان ها افتادند.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

جدای از داستان سریال و ویژگی هایی که نقش این دو داشت خبر ازدواج آنها نیز دلیل دیگری برای این مطرح شدن بود. صمدی و سیدی در این سالها همکاری های مشترک زیادی با هم داشتند. آزاده در سال ۹۱ در فیلم همسرش “آفریقا” بازی کرد و با اینکه این فیلم اولین تجربه رسمی سیدی در زمینه کارگردانی بود خیلی مورد توجه قرار گرفت. البته صمدی در دومین تجربه کارگردانی سیدی، “سیزده” هم نقش آفرینی کرد و نقشی به مراتب تاثیرگذار تر از “آفریقا” داشت. اما حاشیه ها درباره زندگی مشترک این دو بازیگر نیز شاید تا حدودی شبیه به ماجرای رامبد جوان و سحر دولتشاهی باشد با این تفاوت که اینجا پای کس دیگری در میان نیست. اما سوال درباره جدایی و طلاق این دو بازیگر جوان نیز در شبکه های اجتماعی و زیر پست هایی که هر یک از این دو بازیگر به اشتراک می گذارند همچنان ادامه دارد و از آنجایی که تا به حال هیچ منبع رسمی خبر موثقی در این باره منتشر نکرده حدس و گمان های زیادی در این باره زده می شود. نکته دیگر اینکه این دو بازیگر در صفحه اینستاگرامشان عکس های شخصی شان را به اشتراک می گذارند و هیچ جوابی هم به پرسش هایی که درباره جدایی شان شده نمی دهند.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
تازه عروس سینما و این همه جنجال

.
در این چند ماه اخیر فقط جدایی و طلاق بین هنرمندان نبوده که خبرساز شده و مورد توجه قرار گرفته، ازدواج مهناز افشار با همه حواشی ریز و درشتی که درباره اش مطرح شد یکی از داغ ترین خبرهایی بود که درباره یک سینمایی مطرح شد.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

.
ابتدا نام همسر مهناز افشار به اشتباه اعلام شد و همین مسئله باعث شد تا صحبت از اختلاف سنی ده ساله این بازیگر با همسرش مطرح شود. اما مهناز افشار در گفت و گویی کوتاه اعلام کرد: خبر ازدواج من با آقای رامین صحت دارد. اما با یاسر رامین که هم سن من و متولد ۱۳۵۶ است. خبر ازدواج من با محمدامین رامین(متولد ۱۳۶۶) صحت ندارد. من نمی توانم با مردی که ۱۰ سال از من کوچکتر است زندگی کنم! همسر من یاسین رامین است و از این ازدواج بسیار خرسندم. افشار همچنین گفته: مادر شوهری بسیار محترم، و برادر و خواهرشوهری مهربان دارم و آن‌ها را همچون خانواده خودم دوست دارم.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
گفتنی است عکس های مختلفی که در سایت های مختلف به عنوان همسر افشار منتشر شده نیز خود واقعی یاسین رامین نیستند.
قبل از این نقل قول کوتاه از این تازه عروس سینما او در صفحه اینستاگرامش نیز با به اشتراگ گذاشتن این متن مهر تاییدی بر ماجرای ازدواجش زد. مهناز افشار در صفحه اش نوشت: این لحظه پر از دلشوره‌ام اما قوی‌تر از کودکیم … اما باید من هم در این خلقت و بودن سهمی می‌داشتم؟ نمی‌دانم فقط می‌دانم در این بودن خیلی آموختم، خیلی دیدم و خیلی شنیدم … خوبی‌هایش را در قلبم حک کردم و بدی‌هایش را بخشیدم به خالقم و جهان هستی. من حالا افسوس نداشتن پدر دارم و هزاران بار شکر داشتن خانواده، دوستانم، رهایی خود امروزم را با تولدی دوباره به آزادی و دوستی و گذشت و صبوری و حتی ایستادگی شروع خواهم کرد. همه شماها را دوست دارم و ممنونم از اینکه هستین و به من عشق و رفاقت درست را یاد می‌دهید.

.
محمدعلی رامین نام آشنایی برای اهالی مطبوعات بود چون دل خوشی از او نداشتند، اما پس از آنکه خبر ازدواج مهناز افشار با پسر رامین و در واقع پسر محمدعلی رامین معاون اسبق مطبوعاتی وزارت ارشاد در زمان محمد احمدی نژاد منتشر شد واکنش های زیادی به این ماجرا شکل گرفت. این واکنش ها نه فقط از طرف مطبوعاتی ها بلکه از طرل سینما گران و حتی افراد عادی هم بود و دلیل آن تفاوت مشی و خط فکری این بازیگر و همسرش بود. گرچه بعدها نقل قول های مختلفی درباره طرز تفکر یاسین رامین و تفاوت سبک زندگی او با پدرش شنیده شد اما واکنش ها همچنان ادامه داشت. البته ماجرا به همین جا ختم نشد و جنجال های دیگری بر سر اینکه چرا محمد خاتمی خطبه عقد این دو را خوانده و البته مهریه میلیاردی افشار هم به وجود آمد. همانجا بود که عده ای حرف از تعجب رئیس جمهور سابق به میان آوردند و گفتند رئیس‌جمهور دولت اصلاحات تعجب کرد که چرا پسر محمدعلی رامین، او را برای خواندن خطبه عقد انتخاب کرده اما بعد مشخص شد ایشان تا آن لحظه او نمی‌دانست که عروس‌ مهناز افشار است.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر
در این میان برخی از بازیگران تاکید زیادی بر حفظ امنیت حریم خصوصی بازیگران کردند و بهاره رهنما در مطلبی انتقاد آمیز در فیس بوک واکنش های منفی سینمادوستان ایرانی را زیر سوال برد. او در این یادداشت نوشت: متاسفم از این همه آدم قضاوت گر و نا بالغ که تمام مشغولیت دیروز و امروز و نوشته هایشان شده نیش و کنایه زدن به یک بازیگر معروف به خاطر ثبت ازدواجش! و یا شاید بخاطر تمام مشکلاتی که با معروفیت ادم های این حرفه دارند.متاسفم از اینکه همه جای دنیا هنرمندان در چنین روزی کلی جملات زیبا و ارزوهای خوب از مردمشان می شنوند و در این کشور این طور به یک هنرمند حمله می شود کامنت ها و جملات ادمها از دیروز تا الان تمام قلبم را به درد اورده اینکه همسر او فرزند کیست به ما چه؟ به شما چه؟ این خصوصی ترین تصمیم زندگی یک انسان است دست از سر زندگی ادمهای معروف بردارید این واقعا روا نیست و این پوسیده ترین طرز فکر است که پدر کسی یا مادرش تا ابد برچسب شخصیتی اوست ، کمی به فکر خودمان باشیم تا دیگران!

.
یاد یک جمله از نمایش قبلیم نوشته خودم افتادم:
ما ادمای معروف هیچیمون عادی نیست وهیچیمون مال خودمون نیست ،نه عروسیمون ،نه طلاقمون ،نه مرگمون ،نه غربتمون هیچی!
بهنوش بختیاری نیز در صفحه شخصی اش در فیس بوک نوشته است: مهناز عزیزم اول از همه ازدواجت؛این اتفاقِ قشنگ زندگیتو بهت تبریک میگم و از خدا براتون بهترین ها رو آرزو میکنم. و همینطور کسب جایزه ی فیلم اربیل و تندیس حافظ. ما همیشه کنارت و حامی تو هستیم و به هنرت، وجودت، قلب پاکت افتخار می کنیم و به عقایدت احترام میذاریم تبریک به توانِ هزار…

.
چند روزی از خبر ازدواج مهناز افشار گذشت و به قول معروف تب و تاب ماجرا خوابید تا اینکه یک دیالوگ جنجالی از مرضیه برومند دوباره این وصلت را به صدر اخبار کشاند. مرضیه برومند کارگردان مطرح تلویزیون و سینما که به زودی جدید ترین ساخته اش فیلم سینمایی “شهر موشها” اکران می شود در سخنرانی اش در یک مراسم به مهریه میلیاردی بازیگری اشاره کرد که با یک آقازاده سیاسی ازدواج کرده. برومند درگفت و گویش با یک هفته نامه سینمایی اظهار داشته، یاسین رامین در کار واردات دارو است و ملک ۳۰ میلیاردی را پشت قباله مهناز افشار گذاشته!

.
این کارگردان سینما و تلویزیون پیش از این گفت و گو در اعتراض به وضعیت تئاتر کشور گفته بود: متأسفم بودجه تئاتر مملکت، نصف پشت قباله فلان خانم بازیگر است که زن یک مرد سیاسی شده است! تا امید اهالی تئاتر ته نکشیده است، فکری کنید! این چه بودجه‌ای است برای تئاتر مملکت؟! باید خجالت بکشند!
برومند در بخش دیگری از مصاحبه اش با آن هفته نامه گفته: چند روز بعد این خانم به من پیغام داده بود که مهربه من ۱۰ شاخه گل نرگس است که اگر شما را اذیت می کند، آن را هم تقدیم تئاتر ایران می کنم. من هم برایش پیغام فرستادم که نیازی به این گل ها ندارم. اگر می خواهید به تئاتر ایران کمک کنید آن بنز زیر پایتان را بفروشید و پولش را به حساب خانه تئاتر واریز کنید.

.
اما ماجراها به همین جا ختم نشد مهدی کرم پور کارگرادان سینما و تلویزیون که مهناز افشار همکاری های متعددی با او داشته نیز دست به قلم شد تا جواب دیگر همکارش را بدهد. کرم پور در پاسخ به مرضیه برومند نوشت:
این جا سر کشی، اظهارنظر و دخالت در خصوصی ترین لحظات زندگی دیگری یک معضل فرهنگی ست. به حکومت ها و ایدئولوژی و جناح بندی های سیاسی هم ربطی ندارد.
مثل صدها مورد روزمره ای که همه مان مثال داریم… مثل بسیار لحظات عمومی تجاوز به حریم شخصی هنرمندان و ورزشکاران و سیاست مداران و اساتید و دانشجویان و جوانان توسط همین مردم نازنین و گاه تحصیل کرده… مانند هزاران مورد آشکار تعدی در معابر عمومی؛ به لباست، پوششت، عقیده ات…
حساب سایت های مغرض سیاسی با نقاب ارزشی و آزادی خواهی که سر جا… اما ما که خیلی وقت ها فردی یا گروهی قربانی این رفتاریم، در موقعیتی دیگر، بدترین مرتکبین و شنیع ترین مهاجمینش می شویم. بی توجه و نادانسته شاید.
مهناز افشار با یاسین رامین در کمال صحت عقل و سلامت تن ازدواج کرده اند. مع الوصف مخالفت خیلی ها (از جمله پدر داماد و سیاسیون افراطی و سایت های این ور و آن ور) با هم خوشبختند و هم را دوست دارند و حالا قند سوژه ی روزنامه های زرد و محافل خصوصی عوام و شوربختانه خواص شده اند.
خطبه ی عقدشان را هم سید محمد خاتمی خواند و به عکس اطلاع رسانی نادرست خانم مرضیه برومند من به شما می گویم که پرده پوشی هم در کار نبود و آقای خاتمی کاملا عروس و داماد و خانواده هایشان را خوب می شناخت و پذیرفته بود و… حال همه هم خوب بود.
از دیگران کمتر انتظار است، متاسفانه. اما خواستم برای حرف های دنباله دار کارگردان محبوب کودکی مان بنویسم؛ از شما بعید است که به بهانه ی بودجه ی اندک تیاتر با نشر اطلاعات غلط از مهریه ی این و اتومبیل زیر پای آن و سهم خواهی از نصف قیمت آن ها به نفع تیاتر! برای نمایش خود و شاید تبلیغ کار جدید پرطمطراق میلیاردی تان با روش های پوپولیستی عکس مار بر تخته بکشید.
هر دوی این بچه ها می توانستند فرزندان شما باشند. برای حل مسأله از روابط نزدیک و حمایت های بی دریغ شخصیت های سیاسی حاضر بر پشت صحنه ی یک کار عروسکی “شهر موش های ٢” که با آن تبلیغات مفصل توانایی های ویژه تان بر ما مبرهن است، مایه بگذارید و به ما نشان بدهید که چقدر در اعمال اصول و انجام نظریات خود ثابت قدمید.

.
همه چنان که می نماییم باشیم و شما هم با خاطرات خوش کودکی ما هم بازی نکنید. لطفن.
نوه پروین سلیمانی هم عروس شد

.
اما ازدواج ماهچهره خلیلی بازیگر خوش اخلاق سینما و تلویزیون که نوه دختری پروین سلیمانی بازیگر قدیمی است نیز از جمله اتفاقات جدید در سینمای ایران است.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

این بازیگر با ابراهیم اشرفی که از مدیران فیلمبرداری باسابقه و حرفه ای سینماست ازدواج کرد.

 

آنها که چند ماهی بود در تدارک مراسم عروسی شان بودند اما به یک باره این خبر را رسانه ای کردند، سر یکی از پروژه هایی که با هم کار می کردند آشنا شدند و این آشنایی شان منجر به ازدواج شد. البته پیش از این و سالها قبل یعنی حدود سال ۸۶ خبر نامزدی ماهچهره با شاهد احمدلو بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون نیز شنیده شد، اما این نامزدی در نهایت به ازدواج منجر نشد.

 

– طلاق خسرو شکیبایی و تانیا جوهری
.
شاید خیلی‌ها ندانند که شکیبایی در دهه ۴۰ کار خودش را با دوبلوری شروع کرد و پس از ناکامی در این رشته به تئاتر رفت و سال‌ها گذشت تا دوباره با فیلم «خط قرمز» مسعود کیمیایی به سینما بازگشت. تانیا جوهری هم در همان سال‌های دهه ۵۰ بازیگر تئاتر بود. این رابطه که منجر به ازدواج شد، چندان خبرساز نبود؛ چون هیچ‌یک از این دو، آدم‌های معروفی نبودند و در سال‌های بعد در حرفه‌شان سرشناس شدند.

.داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۲- طلاق سوسن تسلیمی و داریوش فرهنگ

 

.
فرهنگ و تسلیمی از طریق گروه تئاتر پیاده با همدیگر آشنا شده بودند، پس از مدت‌ها زندگی مشترک سرانجام فرصت پیدا کردند تا در فیلم «شاید وقتی دیگر» ساخته بهرام بیضایی، نقش زن و شوهر را بازی کنند. تسلیمی، پس از این فیلم، همراه فرزندش عازم سوئد شد و امروز یکی از چهره های سرشناس تئاتر سوئد است اما داریوش فرهنگ مانده و فیلمسازی و بازیگری را تا امروز ادامه داده است.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۳- طلاق محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان

.
حاصل ازدواج محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان دو دختر با نام‌های مهراوه و ملیکا است، هر دو بعد از جدایی‌شان ازدواج کردند،محمدرضا شریفی‌نیا با «رز رضوی» بازیگر جوان سینمای ایران ازدواج کرد و آزیتا حاجیان با یکی از هم‌کلاسی‌های دوران دانشگاه

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۴- طلاق آیدین آغداشلو و شهره آغداشلو

.
آیدین آغداشلو که نقاش، طراح، گرافیست و نویسنده ای تواناست، سال‌ها قبل، پس از یک ازدواج ناموفق و در حالی که دختری به نام تارا داشت، با شهره آغداشلو ازدواج کرد. شهره در فیلم‌های علی حاتمی (سوته‌دلان) و عباس کیارستمی (گزارش) بازی کرد و با تحسین مواجه شده بود و کم کم داشت به بازیگری توانا تبدیل می‌شد. شهره آغداشلو که با بازی در فیلم «خانه‌ای از شن و مه» و نامزدی اسکار، امروزه یک بازیگر معتبر در عرصه جهانی است، از آیدین جدا شد و مجددا ازدواج کرد و خدا دختری به او داده که ظاهرا او هم اسمش تارا است. شهره آغداشلو در تمام گفت و گوهایش همواره از آیدین آغداشلو به عنوان کسی یاد کرده است که دوران سعادتمندی را با هم سپری کرده اند.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۵- طلاق ابوالفضل پورعرب و آناهیتا نعمتی

.
زمانی که ابوالفضل پورعرب با آناهیتا نعمتی ازدواج کرد، بازیگر بسیار معروفی بود. از آنطرف، آناهیتا نعمتی تازه با فیلم خوش ساخت «هیوا»، ساخته رسول ملاقلی پور، وارد سینما شده بود و به عنوان یک چهره جوان و با استعداد، اول راه بود. از طلاق این دو حدود ۸ سال می گذرد.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۶- طلاق مهتاب کرامتی و بابک ریاحی‌پور (آهنگ‌ساز)

.
بابک ریاحی پور یکی از معروف ترین نوازنده‌های ایرانی با ساز تخصصی گیتار باس است و در زمینه موسیقی راک فعالیت می کند. مهتاب کرامتی از سال ۱۳۷۷ با بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» پایش به سینمای ایران باز شد. جالب اینکه ریاحی‌پور زودتر از کرامتی به سینما آمده بود. او در سال ۱۳۷۴ برای موسیقی فیلم «فاتح» نوازندگی کرده بود؛ کاری که بعدها ریاحی‌پور کمتر سراغ آن رفت ولی مهتاب کرامتی با جدیت، حضور در سینما و تلویزیون را ادامه داد و خیلی زود به ستاره سینمای ایران تبدیل شد. حالا مهتاب کرامتی تنها زندگی می‌کند و علاوه بر بازیگری و فعالیت در یونیسف، در یک موسسه طراحی و تولید لباس هم حسابی مشغول است.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۷- طلاق یوسف مرادیان و سارا خویینی‌ها

.
این دو بازیگر که زمانی با یکدیگر زیر یک سقف زندگی می‌کردند، سرانجام از هم جدا شدند و امروزه به فعالیت قبلی‌شان که همان بازیگری در سینما و تلویزیون است، ادامه می‌دهند.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۸- طلاق فریبرز عرب‌نیا از آتنه فقیه نصیری و عسل بدیعی

.
این ۳ بازیگر، معروف‌تر از آن هستند که بخواهیم معرفی‌شان کنیم. فریبرز عرب‌نیا به ترتیب با آتنه فقیه‌نصیری و عسل بدیعی ازدواج کرد و از آن‌ها جدا شد.عرب‌نیا که اغلب، او را با بازی‌های چشم‌گیرش در فیلم‌های مسعود کیمیایی، مانند«سلطان» و «ضیافت»، به خاطر می‌آورند، در فیلمی با موضوع طلاق نیز ایفای نقش کرده است. او در این فیلم (هزاران زن مثل من)، از همسرش (نیکی کریمی) جدا شده و مانع احقاق حق او برای تصاحب بچه می‌شود. آتنه فقیه‌نصیری نیز که در فیلم‌ها و سریال‌های متعددی ایفای نقش کرده است، با بازی خوبش در نقش «خاله سارا» در یک سریال تلویزیونی، نگاه‌ها را به خود متوجه کرد. درخشش عسل بدیعی نیز از بازی در فیلم «بودن یا نبودن»، ساخته‌ی کیانوش عیاری، شروع شد.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۹- طلاق نیما بانکی و لیلی رشیدی

.
لیلی رشیدی و نیما بانکی چند سالی می‌شود که از یکدیگر جدا شده‌اند. نیما بانکی را اگر از «پراید تهران یازده» به یاد نداشته باشید، در آگهی‌های سامسونگ با لباس برزیل یا با کت و شلوار در حالی که پایش را از قاب ال سی دی بیرون گذاشته، دیده‌اید. حاصل زندگی مشترک این دو، پسری است که با مادرش پیش خانواده رشیدی زندگی می کند.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱۰- طلاق فرحناز منافی‌ظاهر و حسین محب‌اهری

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱۱- طلاق سیما تیرانداز و ناصر هاشمی

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱۲- طلاق بهروز بقایی و پرستو گلستانی

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱۳- طلاق علی دهکردی و آفرین چیت‌ساز

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱۴- طلاق اکرم محمدی و مجید جعفری

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱۵- طلاق کوروش تهامی و شبنم طلوعی

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱۶- طلاق امیر غفارمنش و شادروان پوپک گلدره

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱۷- طلاق عاطفه رضوی و مهرداد شکرآبی

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱۸- طلاق مینا لاکانی و امین زندگانی

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۱۹- طلاق شراره رخام و فرهاد قریب (استیون راش نام آمریکایی اوست)

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۲۰- طلاق الهام چرخنده و فرشید نوابی

.
این زوج اندکی پیش از ایام نوروز ۱۳۹۳ تصمیم به جدایی و طلاق خود را عملی کردند.
این دو هنرمند به تازگی پس از سالها دوری از عرصه تصویر به فعالیت مجدد خود روی آورده‌اند و در بهار سال گذشته در سریال پروانه ساخته جلیل سامان با یکدیگر همبازی بوده اند.
چرخنده نیمه دوم سال ۹۳ نیز با سریال آوای باران بازی قابل توجهی را در شبکه سه ارائه داد.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۲۱- طلاق فرزاد حسنی و آزاده نامداری

.
آزاده نامداری بالأخره ماجرای طلاق از “فرزاد حسنی” را پس از حدود سه ماه رسانه‌ای کرد و در گفتگویی این موضوع را رسماً تأیید کرد.

از حدود سه ماه پیش خبری دهان به دهان در میان اهالی رسانه‌ای می چرخید. خبر مربوط بود به پرسر و صداترین ازدواج سال ۹۲،‌ ازدواجی که سید حسن خمینی عاقد آن بود و دو تن از مجریان مطرح کشور، زوج و زوجه آن.«فرزاد حسنی» و «آزاده نامداری» با هم ازدواج کردند و این موضوع را رسماً و با حضور در کنسرت یکی از خوانندگان کشور اعلام کردند.

.

داغ ترین اخبار از طلاق و ازدواج هنرمندان اسفند 93, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

  1. فاطم

    پس بگید چرا آمار طلاق در ایران انقدر بالا رفته؟؟؟!!!

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي