مطالب پيشنهادي

۷۰ نفر در دو پارتی شبانه مختلط دستگیر شدند

دسته بندي : اجتماعی,اخبار
تاريخ : 22 می
بازديد : 787

۷۰ دختر و پسر در دو پارتی شبانه مختلط در نیشابور دستگیر شدند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور از دستگیری ۷۰ نفر و کشف مشروبات الکلی طی ۷۲ ساعت در پارتی های مختلط در سطح این شهرستان خبر داد.

سید علی اکبر حسینی اظهار کرد: طی ۷۲ ساعت دو پارتی مختلط در سطح شهرستان نیشابور باهمت اطلاعات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جمع آوری شد.

وی ادامه داد: دوشنبه گذشته یک پارتی مختلط در منطقه فوشنجان با کار اطلاعاتی سربازان گمنام ناحیه مقاومت بسیج نیشابور شناسایی و پس از جمع آوری به نیروی انتظامی شهرستان تحویل گردید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور تصریح کرد: در این پارتی ۱۴ دختر و ۱۴ پسر دستگیر و به همراه مشروبات الکلی کشف شده جهت طی مراحل قانونی تحویل دستگاه قضایی شهرستان شدند.

حسینی با اشاره به دیگر اقدام این ناحیه در جمع آوری پارتی در سطح شهرستان گفت: بامداد جمعه نیز با رصد اطلاعاتی در شهرستان از برپایی یک پارتی در منطقه باغرود نیشابور مطلع شدیم که با هماهنگی قضایی، نیروهای اطلاعات ناحیه مقاومت بسیج نیشابور وارد صحنه شدند و بیش از ۴۰ دختر و پسر را دستگیر کردند.

وی افزود: از این پارتی مقدار زیادی مشروبات الکلی کشف و ضبط گردید و در حال حاضر این افراد جهت بررسی و تا پایان تحقیقات در اختیار این ناحیه مقاومت خواهند بود و پس از آن به دستگاه قضا معرفی خواهند شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور ضمن تشکر از سربازان گمنام ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور اظهار کرد: یقینا حضور جوانان در این گونه فضاهای هنجارشکن به دلیل عدم کنترل خانواده ها است.

حسینی با بیان اینکه تماشای برنامه های مستهجن ماهواره فصل مشترک همه این دستگیرشدگان بود، افزود: کم کاری خانواده ها در کنار مسوولین دلیل بروز این گونه مشکلات فرهنگی در جامعه است و همه باید نسبت به حضور چنین پدیده ای پاسخ گو باشیم.

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي