6 ماه محرومیت برای بازیکن دوپینگی لیگ برتر

سایت رسمی فدراسیون فوتبال :هاشمیان رئیس کمیته پزشکی فدراسیون از رای بازیکن دوپینگی متخلف در فوتبال خبر داد.

 

6  ماه محرومیت برای بازیکن دوپینگی لیگ برتر, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

 

 

 

وی در این باره گفت: کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلفات رای خود را در خصوص بازیکن متخلف دوپینگی در لیگ برتر اعلام کرد. بر این اساس بازیکن یاد شده با توجه به مستندات درمانی ارائه شده و به دلیل عدم درخواست فرم معافیت درمانی به مدت شش ماه از کلیه فعالیت های رسمی در فوتبال محروم شد. همچنین این بازیکن تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۳ بهمن فرصت ارائه درخواست استیناف خواهد داشت، در غیر این صورت حکم قطعی و مشخصات بازیکن متخلف اعلام خواهد شد.

هاشمیان در خصوص بازیکن متخلف در لیگ فوتسال گفت: با توجه به اصرار بازیکن مبنی بر اینکه به جز مکمل های ورزشی از هیچ دارویی به قصد دوپینگ استفاده نکرده است و با عنایت به درخواست رسمی وی جهت آنالیز نمونه مکمل ارائه شده از سوی وی کمیسیون با این درخواست موافقت و از کمیته پزشکی خواست تا نسبت به ارسال نمونه مکمل ارائه شده از سوی بازیکن به آزمایشگاه اقدام کند. بدیهی است نتیجه آنالیز مکمل در صورت مثبت اعلام شدن صرفا به عنوان یک مستند مد نظر اعضای کمیسیون قرار خواهد گرفت و به هیچ عنوان به این معنی نیست که در صورت مثبت شدن بازیکن معاف از مجازات خواهد بود.

وی در پایان گفت: اما طبق آیین نامه بازیکنی که بتواند اثبات کند ماده ممنوعه چگونه وارد بدن وی شده شانس استفاده از تخفیف در مجازات را خواهد داشت و براین اساس نمونه به آزمایشگاه ارسال خواهد شد و رای بازیکن پس از اخذ نتیجه آزمایشگاه اعلام خواهد شد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي