دانلود فیلم خارجی رایگان

52 میلیون بازدید از نوشته وین دیزل برای مرگ واکر

تاريخ : 3 دسامبر

دو روز پس از درگذشت پل واکر بازیگر سرشناس هالیوود، صبح امروز وین دیزل دیگر بازیگر مشهور هالیوودی که در سری فیلم‌های «سریع و خشمگین» با واکر همبازی بود، عکسی از خودش و پل واکر را در صفحه فیسبوکش منتشر کرد که تاکنون ۵۲ میلیون بیننده داشته است.

وین دیزل که با واکر بسیار صمیمی بوده و از شنیدن خبر درگذشت او در تصادف شدید بسیار متاثر شده، در صفحه خود شعری از شاعر اسکاتلندی «توماس کمپبل» با عنوان «زمین مقدس» را منتشر و آن را به «پابلو» (نام کوچک پل واکر) تقدیم کرده است. وین دیزل همچنین نوشته است: زندگی در قلب کسانی که آنها را ترک کرده‌ای، مردن نیست.

این دو بازیگر مشهور نزدیک به دوازده سال برای فیلم «سریع و خشمگین» با هم همبازی بوده اند و وین دیزل در نخستین پیغام خود برای درگذشت پل واکر او را برادر خطاب کرده بود.

52 میلیون بازدید از نوشته وین دیزل برای مرگ واکر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

وین دیزل در توییتر خود نوشت: برادر خیلی دلم برایت تنگ خواهد شد. مطلقا نمی‌توانم چیزی بگویم. بهشت یک فرشته جدید دارد. در آرامش بیاسا.

گفتنی است با مرگ «پل واکر» فیلم «سریع و خشمگین ۷» دچار تغییراتی خواهد شد، چراکه واکر یکی از نقش های اصلی این فیلم را داشته و فیلمبرداری این فیلم به نیمه رسیده بود. هفتمین سری «سریع و خشمگین» برای تولید در جولای ۲۰۱۵ برنامه ریزی شده بود.

کمپانی فیلم یونیورسال اعلام کرد، مراحل ساخت فیلم «سریع و خشن ۷» با وقفه‌ای همراه خواهد شد، اما پروژه به طور کلی متوقف نخواهد شد. همچنین کمپانی فیلم «لاینزگیت» و «پانتلیون» نیز اعلام کردند، فیلم «ساعت‌ها» با آخرین نقش‌آفرینی «پل واکر» طبق موعد مقرر و از ۱۳ دسامبر در آمریکا اکران خود را آغاز می‌کند.
خانواده واکر اعلام کرده‌اند که دارایی های «پل واکر»  را صرف خیریه خواهند نمود. پل واکر پیش از تصادف وحشتناک خود برای کمک به یک موسسه خیریه سالمندان رفته بود و در راه بازگشت، پس از تصادفی دردناک جان خود را از دست می‌دهد.

منبع: سیمرغ

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي