Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

۵ فعالیت کلیدی که افراد موفق

تاريخ : ۲ آذر
بازديد : 593

۵ فعالیت کلیدی که افراد موفق

8aa9e17d9c096b1bcdaf6ee425d28fc0 XL  5 فعالیت کلیدی که افراد موفق

5 فعالیت کلیدی که افراد موفق

کارهای شما منجر به پیروی می شود یا شکست؟ سعی کنید از ۵ کاری که شخصیت های موفق برای کسب موفقیت های طولانی مدت انجام می دهند، تقلید کنید.

به دلیل اینکه به استعدادهای خودم، نگاهم یا شانسم ایمان نداشتم شروع به مطالعه علل موفقیت افراد موفق و تقلید از آن نمودم همزمان نیز به بررسی کارهای افراد ناموفق و دوری از آن ها پرداختم.

در حالی که چیزهای زیادی وجود دارند که بین این دو دسته متفاوت به نظر می رسند، به یک تفاوت ساده که بیشتر اتفاق می افتد برخوردم. افراد موفق تمایل و آرزوی بیشتری برای کسب موفقیت دارند. دقیقا آنها چه چیزی را نسبت به دیگران بیشتر می خواهند به دست بیاورند؟

در اینجا به ۵ فعالیت کلیدی که افراد موفق بیشتر خواهان آن هستند، پرداخته ایم:

۱٫ آنها برای پیشرفت کردن به سرکار می روند نه برای کار کردن

افراد موفق، به سر کار می روند تا کاری را به سرانجام برسانند. همچنین برای به واقعیت رساندن رویاهایشان کار می کنند. چه از روی طمع یا از روی خود محوری به هرحال خود را مجبور به انجام امور می کنند. میلیون ها نفر در روز به سر کار می روند، اما هنوز تعداد کمی از آنان خود را در موقعیتی قرار می دهند که به موفقیت دست یابند. افراد ناموفق کارهایشان را با طرز فکر محدودتری نسبت به آنان انجام می دهند. آنها ترجیح می دهند با افکار منفی کارشان را انجام دهند.

بخوانید :   آموزش پرورش گل و گیاه در خانه برای افراد مبتدی

۲٫ برای پیشبرد اهدافشان به طور باورنکردنی تلاش می کنند.

موفق ترین افراد، کار خود را با ممارست تا زمانی که به انجام نرسیده باشد و به اهدافشان نرسیده باشند، به پیش می برند. این کار را به صورت متوالی در امور مختلف انجام می دهند. آنها قابلیت آن را دارند که بر روی نتیجه تمرکز کنند. و همیشه سعی می کنند خود را مجبور به انجام کارهای سخت کنند در حالی که بقیه تمایل به انجام کارهای راحت دارند.

۳٫ هرگز بهانه نمی آورند.

افراد موفق، به بهانه های راضی کننده اهمیتی نمی دهند زیرا معتقدند این بهانه ها باعث پیشرفت شخص و انجام پروژه نمی شود. وقتی اشتباهی رخ می دهد، به آن، به عنوان یک فرصت نگاه می کنند، نه اینکه آن را مانعی ببینند و در تلاش برای پرش از روی آن مانع باشند.

۴٫ آنها هر روز بر روی افکارشان تمرکز می کنند.

افراد موفق هر روز بر روی موفقیت تمرکز می کنند. اولین کاری که هر آدم موفقی در ابتدای روز انجام می دهد، نوشتن اهداف بر روی کاغذ است. این کار باعث متمرکز ماندن بر روی اهدافتان می شود.

۵٫ از شکست نمی ترسند.

ریسک کردن یکی از اموری است که معمولا افراد موفق انجام می دهند. وقتی که ریسک می کنند خطر شکست را تا حدود زیادی پذیرفته اند. البته، هیچ کس از شکست استقبال نمی کند اما آنها می دانند که اگر خود را در همچین موقعیتی قرار ندهند تا شکست بخورند توانایی لازم برای پیروزی را به دست نخواهند آورد.

بخوانید :   رمز و راز ازدواج های موفق چیست
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي