دانلود فیلم خارجی رایگان

درختی با 40 نوع میوه

تاريخ : 27 جولای

درختی با ۴۰ نوع میوه

درختی با 40 نوع میوه, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

درخت‌های جادویی که همزمان چندین میوه‌ مختلف تولید می‌کنند، در سراسر ایالات متحده رشد کرده‌اند.
این درختان که همزمان انواع مختلف هلو، آلو، زردآلو، شلیل و گیلاس تولید می‌کنند، در تمامی طول سال معمولی به نظر می‌رسند اما در فصل بهار دارای طیفی از رنگ‌های متنوع هستند و هر درخت نیز مجموعه‌ای از میوه‌های هسته‌دار منحصر‌به‌فرد خود را دارد.
این درختان حاصل خلاقیت «سم فان آکن»، مجسمه‌ساز و هنرمند دانشگاه سیراکوس، هستند و در تلاش وی برای مجاب‌کردن مردم در درک بیشتر چگونگی تولید غذا رشد داده شده‌اند.

  درختی با 40 نوع میوه, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

پروژه آکن در سال ۲۰۰۸ و زمانی آغاز شد که وی باغی ۲۰۰ ساله را در نیویورک کشف کرد که حاوی تنوعی از میوه‌های هسته‌دار بود اما در آستانه متروکه‌شدن قرار داشت.
پس از خریداری این باغ، فان آکن موفق به رشددادن این نوع درختان شد. پروژه «درخت دارای ۴۰ میوه» در واقع یک درخت نیست بلکه مجموعه‌ای از درختان میوه دورگه‌ شده است. فان آکن تاکنون ۱۶ درخت از این نوع را در موزه‌ها، مراکز تجمع و مجموعه هنرهای خصوصی سراسر امریکا رشد داده است.
در فصل بهار، درختان در رنگ‌های صورتی، قرمز سیر و سفید شکوفا می‌شوند و در تابستان نیز طیفی از میوه‌های هسته‌دار را دارا هستند. ۱۶ درخت جادویی مزبور با استفاده از تکنیک پیوند تراشه‌ای تولید شده‌اند که این فرآیند شامل بریدن قطعه‌ای از یک درخت از جمله شکوفه و واردکردن آن در بریدگی درخت در حال‌رشد دیگری است.

 

منبع :گروه سرگرمی سیمرغ

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي