فال روز 27 آذر 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 27 آذر 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

فال روز 27 آذر 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟
فال روز 27 آذر 93 چه چیزی را برایتان رقم می زند ؟

متولدین فروردین:

اخیرا دارای انرژی فوق العاده ای شده اید که گاهی خودتان از این انرژی، کارها، رفتارهایی که در اثر این جریان به شما وارد می شود دچار تعجب شده اید. شما در بهترین برحه زندگی تان واقع شده اید بهتر است پل هایی را که برای رسیدن به خوشبختی به آنها نیاز دارید از هم اکنون بنا سازید، شما توانایی انجام این کار دارید فقط مهم این است که خود را باور کنید، زیرا جام قهرمانی بزرگی در انتظار شما می باشد.

متولدین اردیبهشت:

بیشتر اوقات انتظار داریم اتفاقات خوب تا ابد ادامه داشته باشند، ولی در واقع این گونه نیست. این سخن بدین معنی نیست که شما به دردسر می افتید؛ بلکه انرژی خیلی زیاد روزهای گذشته حالا در حال کمرنگ تر شدن هستند. اگر شما با دقت به زندگی گذشته خود نگاهی بیندازید، می بینید که حتی مواقعی که زیاد شور و هیجان نداشته اید، عشق همیشه در زنگی تان وجود داشته است. پس منتظر نمانید که اوضاع بهتر شود؛ عشقتان را با کسانی که می دانید شایستگی اش را دارند سهیم شوید.

متولدین خرداد:

ورود ماه به دومین خانه از روابط شما می تواند یک شراکت فعال از شما یا دیگران را امتحان کند، دیگرانی که فکر می کنند آزادی بیشتر بسیار مهمتر از وابستگی است. نیازی به گفتن نیست. این یک مسیر عادی برای رسیدن به درصد بالایی از صمیمت نیست. فط به یاد داشته باشید که شما می توانید فضای اضافی برای تنفس ایجاد کنید اگر با خودتان رو راست باشید.

متولدین تیر:

شما امروز بیشتر از آنچه در توانتان بوده به دیگران وعده داده اید، برای اینکه شما زمان و انرژی ای را که برای کامل انجام دادن یک مسئولیت لازم است را دست کم گرفته اید. این موضوع باعث می شود که در آینده موفق به درک قدرت مشکلات شوید، بخصوص اگر این پروژه پر از طنین ارزشهای شما باشد. معمولاً تیزبینی ذهنی شما خیلی به کارتان می آید؛ امروز باید بیشتر کار کنید تا به یک بینش واضح و حقیقی نسبت اتفاقات پیش آمده برسید.

متولدین مرداد:

حالا که عقل و قلب شما با هم در تضاد و کشمکش هستند، نمی توانید از مشکلات اساسی که گریبانگیرتان شده فرار کنید. این مشکل از سوی ماه منطقی برج جوزا پیش آمده تا بهتان یادآوری شود که درخلال هر مشکلی که پیش می آید باید به روش و نوع رفتار خود نیز بیندیشید. اما ماهی شما ترجیح می دهد برای تصمیم گیری به غریزه های درونی خود تکیه کند؛ چرا که شما می دانید حقایق هم شاید دروغ باشند. اما امروز به هیچ کدام اعتماد نکنید؛ شما امروز در بحث ها و مذاکرات منطقی و یا احساسی به جواب نمی رسید! در عوض بدون تجزیه و تحلیل کردن سریع و مستقیم دست به عمل بزنید.

متولدین شهریور:

قدرت مثبت اندیشی می تواند امروز تاثیر مستقیمی روی دارایی شما داشته باشد. متاسفانه، پول ضرورتا بوسیله خوب اندیشیدن و براحتی بدست نمی آید. اما شما می توانید بوسیله نگاه کردن به درون خود و پیدا کردن یک مانع احساسی که قبلا باعث شده بود عقب بمانید کار مفیدی بکنید. خوشبختانه، بوسیله بالا بردن اعتماد بنفس، شما همچنین می توانید هر چه بیشتر استعدادهای نهانی خود را کشف کنید.

متولدین مهر:

شما امروز از دست یکی از دوستان نزدیکتان و یا یکی از افراد خانواده تان عصبانی می شوید، برای اینکه دوست ندارید در نمایش رومانتیکی که فرد دیگری به راه انداخته است شرکت کنید. در ابتدا این نمایش ممکن است به صورت یک سرگرمی به نظر برسد، اما وقتی که شدت پیدا کرد شما از این فرد می خواهید که دیگر از زندگی شما بیرون برود. حتی ر شما سعی کنید همه چیز سیر قانونی خودش را طی کند، آنها باعث می شوند شما در شرایط پیچیده ای قرار بگیرید. به جای اینکه بخواهید با این جریانات به وجود آمده بجنگید، فکر کنید ببینید از این حوادث چه درسی می توانید بیاموزید.

متولدین آبان:

شما می توانید هیجان نشاطی را که دارد به سمت تان می آید، در هوا حس کنید، که نیازتان به ثبات و پایداری را به بارزه دعوت می کند. معمولا، شما می خواهید که به خودتان خوش بگذرانید، مخصوصا اگر اخیرا به سختی کار کرده باشید. پس احتمالا نمی توانید در مقابل یک دعوت جالب توجه ایستادگی کنید. در نهایت، بهتر آن است که کاری غیر ازکارهای معمولی انجام دهید که اجازه نمی دادند شما کمی تفریح کنید.

متولدین آذر:

شما تبدیل به فردی شده اید که بیرون از گود نشسته است و کشتی گرفتن افراد را با دید بی تفاوت نظاره می کند، حتی اگر کشتی گرفتن نیز بلد نیستید باز هم به داخل گود بروید. زیرا اتفاقات، هیجانات، شوق و ذوق های بسیاری انتظار شما را می کشند. تمام مراحل زندگی تان را از زیر ذره بین بنگرید نه این که با نگاهی سرد و بی تفاوت، زیرا در این صورت در جاده احتیاط لازم را ندارید.

متولدین دی:

امروز شما آرزو می کنید که ای کاش دیروز اختیار خود را از دست نداده بودید. حتی اگر کارتان اشتباه هم نبوده باشد، اشکالی ندارد که کمی خودتان را تغییر دهید. لزومی ندارد به خاطر اعتماد به نفس متکبرانه خود دیگران را برنجانید. در حال حاضر بیشتر لازم است که با ملایمت و نرمی رفتار کنید. البته این ملایمت به حرفهایی که می زنید مربوط نمی شود بلکه بیشتر به نوع حرف زدنتان ارتباط دارد.

متولدین بهمن:

در حالیکه در حال تکمیل کردن یک پروژه هستید و پشت سر هم در کارتان تأخیر به وجود می آید، باید صبر و حوصله خود را حفظ کنید. در حالیکه عدم پیشرفت کارهایتان شما را بی طاقت و یا حتی مستأصل می کند که به اجبار کارتان را انجام دهید، باعث می شود ناامیدی شما نیز بیشتر بشود. اما تصمیم نگیرید که کارهای جسورانه انجام دهید، برای اینکه هم اکنون این کار حرکت خوبی نیست. تشخیص دادن اینکه دیگردیدگاه های شما از رده خارج شده اند، دلیل خوبی به دست شما می دهد که کمی بیشتر صبر کنید.

متولدین اسفند:

شما در این روزها در حال متعادل کردن یا آزمودن اخلاق و رفتار خود را با شخص یا اشخاص دیگری هستید. شما نکاتی را یافته اید که در این زمینه ها با آن شخص دارای اختلاف هستید اما حساسیت های زیادی و افراطی را به خرج ندهید زیرا باعث می شود شخص مقابل از شما بگریزد. امروز روزی نیست که شما با سرنوشت تان بجنگید.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه