مطالب پيشنهادي

جنیفر لارنس قدرتمندترین بازیگر سال ۲۰۱۴

تاريخ : 2 جولای
بازدید : 1010

جنیفر لارنس قدرتمندترین بازیگر سال ۲۰۱۴

پایگاه رتبه سنجی فوربس در جدیدترین گزارش خود عنوان قدرتمندترین بازیگر زن جهان را به جنیفر لارنس داد. او ممکن است امسال هیچ جایزه اسکاری دریافت نکرده باشد ولی همچنان در راس قدرتمندترین بازیگران زن جهان قرار دارد.
بنابر گزارش سینما باکس به نقل از سینماخبر، گستردگی مالی و فروش چندصد میلیونی فیلمهای لارنس در سالهای ۲۰۱۳-۲۰۱۴، او را در جایگاه اول فهرست قدرتمندترین بازیگران زن جهان قرار داد.

جنیفر لارنس قدرتمندترین بازیگر سال ۲۰۱۴, جدید 1400 -گهر
فوربس در بخشی از گزارش خود درباره لارنس آورده :

“چه کسی می گوید زنان نمی توانند قهرمان اکشن باشند. فقط با ۲۳ سال سن، جنیفر لارنس ثابت کردکه زنان هم به اندازه مردان می توانند توجه گیشه را به سوی خود جلب کرده و ستاره ای بزرگ در عرصه فیلمهای اکشن و غیره شوند. مجموعه فیلمهای بازیهای گرسنگی (The Hunger Game) موفق ترین فیلم لارنس بوده است که شاید از فیلم گرگ و میش نیز در رتبه بالاتری قرار بگیرد. هنرنمایی لارنس تنها در این فیلم نبوده است بلکه میستیک آبی رنگ فیلم مردان ایکس نیز شور و هیجان را به این فیلم آورده است.”

گذشته از فروش چشمگیر این فیلمها، بازی فوق العاده این بازیگر جوان در فیلمهای کتاب بارقه امید او را شایسته دریافت اسکار کرد. لارنس با دریافت دو جایزه اسکار ، یک نامزدی اسکار و درآمد سالانه ۳۴ میلیون دلار در رتبه ۱۲ فهرست فوربس سلبریتی ۱۰۰ هم قرار دارد. او در سال ۲۰۱۰ برای بازی در فیلم استخوان زمستان و در سال ۲۰۱۲ برای بازی در فیلم کتاب بارقه امید جایزه اسکار دریافت کرد. در سال ۲۰۱۳ نیز با بازی در فیلم زد و بند آمریکایی نامزد دریافت اسکار شد.
ساندرا بولاک (جاذبه)، آنجلینا جولی (خبیث)، اسکارلت جوهانسون (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی)، و جنیفر انیستون (ما خانواده مایلرز هستیم) به ترتیب در رتبه های دوم تا پنجم قدرتمندترین بازیگران زن جهان قرار دارند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي