Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

۱۰ بازی اندروید ویژه کودکان و بچه های خردسال

تاريخ : ۱۵ مرداد
بازديد : 1421

معمولا درست است که کودکان نمیتوانند گوشی ها یا تبلت هایی گران قیمت استفاده کنند.آنها تمایل دارند که آنها را بشکنند ولی اگر شما نترس هستید گوشی موبایل شما می تواند یک پنجره کوچکی باشد که میتواند کودکانتان را برای ساعاتی سرگرم کند و حتی کمکی به آموزش آنان کند.در اینجا چند بازی برتر کودکانه وجود دارد.

Androbaby

قیمت: رایگان/متنوع(اطراف ۱٫۹۹$ )

Androbaby  یک توسعه دهنده در Google play میباشد.آنان چندین بازی بچگانه را ایجاد کرده اند.بعضی از آنها فوق العاده است برای کودکان کوچک و بعضی از بازیها شامل اولین کلمات برای کودکان است: بازی مزرعه برای کودکان – فلش کارت های کودک- صداهای حیوانات و آموزش رنگ ها برای کودکان. آنان برای افراد مسن تر نیز بازی هایی مثل ۲۰۴۸  دارند.بیشتر بازی ها نیز رایگان میباشند. شما معمولا میتوانید آگهی را بکشید تا لیست قیمت ها را ببینید.

بازی اندروید ویژه کودکان و بچه های خردسال

578570 Gahar ir 10 بازی اندروید ویژه کودکان و بچه های خردسال

Ant Smasher

قیمت: رایگان با خرید برنامه

Ant Smasher  یک بازی ساده است.شما باید اززنبور های خراب جلوگیری کنید چون کشتن زیاد آنها باعث اتمام بازی می شود.به مهارت بسیار کمی از موتور نیاز دارد که این باعث میشود که این بازی برای کودکان بهترباشد. یک زمان کم برای کشتن مورچه ها وجود دارد که کودکان را مدت کمی مشغول میکند.ما سعی کردیم بهترین بازی را برای کودکان بدون پرداخت درون برنامه ای ارائه دهیم. صحت اطمینان از محافظت پسوورد اکانت گوگل پلی تان ایجاد کنید تا اتفافات غیر منتظره ای ایجاد نشود.

726729 Gahar ir 10 بازی اندروید ویژه کودکان و بچه های خردسال

App Quiz baby games

قیمت: رایگان/متنوع (اطراف ۱٫۹۹$-۲٫۹۹$ )

بخوانید :   معرفی گوشی های مشمول رجیستری موبایل

App Quiz دیگر توسعه دهنده برای google play میباشد.آنها همچنین بهترین بازی ها را به بهترین نحو شماره گذاری کرده اند.بعضی از تیتر ها شامل: پازل های کودکانه- سرودن آهنگ های کودکانه- کارواش کودکانه و چندین نوع متنوع دیگر میباشد.بازی ها ساده رنگی و پر صدا هستند.آنها صرفا بازی های کودکانه هستند در حالیکه ماننداسباب بازی های دنیای واقعی میباشند.همه بازی ها برای دانلود رایگان میباشند. اگر شما با ورزن رایگان وارد برنامه شوید با تبلیغاتی روبرو خواهید شد. در ورزن های پولی تبلیغات حذف شده است.

863233 Gahar ir 10 بازی اندروید ویژه کودکان و بچه های خردسال

Fisher-price baby games

قیمت: رایگان/متنوع معمولا ۲٫۲۹$

Fisher-baby games یک بازی معروف در سرگرم کردن کودکان است.آنها اسباب بازی هایی را ایجاد میکنند که ممکن است شما قبلا جایی دیده باشید.آنها همچنین مدل هایی از بازی های کودکانه برای موبایل دارند.قیمت بازی ها از رایگان تا ۲٫۲۹$ متنوع میباشند که باعث قبولیت فوق العاده آنها شده است.بازی های متنوعی در زمینه پنهان کردن و جستجو شمارش و بازی های صدادار وجود دارد که در آنها شما باید کمی فوق العاده تر بازی کنید.

592062 Gahar ir 10 بازی اندروید ویژه کودکان و بچه های خردسال

GoKids

قیمت: رایگان/متنوع

GoKids یک توسعه دهنده دیگری است که بازی های کودکانه زیادی را اجرا میکند. بیشتر آنها آموزشی نمیباشند ولی میتوانید بازی های آموزشی هم بیابید.بزرگترین بازی های آنان شامل مزرعه حیوانات- باغ وحش کودکانه- آموزش اشکال هندسی میباشد. بیشتر بازی های با تبلیغات رایگان میباشند. همچنین شما میتوانید هزینه را پرداخت کنید تا تبلیغات ها حذف شوند.تعداد کمی از آنها برای کودکان بزرگتر نیز میباشند. چیزی وجود دارد که باعث فرو رفتن در مغز میشود اگر شما با آن بازی کنید که آن برای کودکتان خیلی سخت میباشد.

بخوانید :   مترجم گوگل

620888 Gahar ir 10 بازی اندروید ویژه کودکان و بچه های خردسال

GunjanApps Studios

قیمت:رایگان/متنوع(۱٫۹۹$-۳٫۹۹$ )

این یک توسعه دهنده دیگر برای گوگل پلی است که بازی های کودکانه ایجاد میکند. بعضی از بازی های برتر آن شامل:آموزش مقطع آمادگی کودکان- آموزش الفبا برای کودکان- اشکال هندسی و اولین کلمات برای کودکان می باشد.بعضی از آنها فوق العاده کار میکنند. بقیه چند ویروس دارند که ممکن است بر عملکردشان تاثیر گذار باشد.دانلود آنها رایگان میباشد ولی شما میتوانید هزینه ای را پرداخت کنید تا از دست آگهی های تبلیغاتی راحت شوید.

731420 Gahar ir 10 بازی اندروید ویژه کودکان و بچه های خردسال

Kidoland

قیمت: رایگان و یا با پرداخت درون برنامه ای

Kidoland چیزی کمی متفات تر است که بر ۳۰۰بازی کودکانه دیگر برتری دارد ویدیوهای جذاب و داستان ها و… باعث برتری آن شده است.خیلی چیز ها برای استفاده آفلاین دانلود می شوند. خوشبختانه هیچکدام از ورزن های این برنامه تبلیغاتی ندارند ولی راه های زیادی برای پرداخت در این برنامه ها وجود دارد.شما میتوانید با استفاده از پرداخت درون برنامه ای چیزهای شخصی زیادی بخرید. همچنین یک سرویس اشتراک دارد که به شما این اجازه را میدهد که برنامه ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

657722 Gahar ir 10 بازی اندروید ویژه کودکان و بچه های خردسال

Kids Animal Piano

قیمت: رایگان/۱٫۹۹$

Kids Animal Piano یک بازی ساده برای بچه ها میباشد. شما میتوانید یادداشت های شخصی برای حیوانات مختلف بنویسید. بنابرین کودک شما میتواند در یک لحظه با همه صداهای همه جانوران بازی کند.بنابرین شما میتوانید آهنگی درست کنید که حیوانات میتوانند آن را بنوازند.ممکن است برای والدین کمی کسل کننده باشد ولی برای کودکان جذاب خواهد بود. این برنامه رنگی بوده و بدون پرداخت درون برنامه ای میباشد و میتواند با کودکان شما رابطه برقرارکنند.برنامه های رایگان آن دارای تبلیغات میباشند همچنین این توسعه دهنده دارای بازی های متنوع دیگری نیز میباشد.

بخوانید :   تبدیل فایل pdf فارسی به word (رایگان)

888728 Gahar ir 10 بازی اندروید ویژه کودکان و بچه های خردسال

Kids Doodle

قیمت: رایگان

Kids Doodle از لحاظ فنی یک بازی نیست بلکه بهترین برنامه نقاشی میباشد. طرح پایین یک طرح مثل خیلی های دیگر میباشد ولی این یک طرح با زمینه سیاه با رنگ های نئون میباشد که آنرا رنگی تر پرنشاط تر میکند که باعث میشود کودکان بیشتر از آن لذت ببرند. همچنین پس زمینه سفید نیز اگر شما بخواهید وجود دارد که با تون رنگ ۲۴ قلم و بیشتر ایجاد میشود.همچنین یک امکان فیلمبرداری وجود دارد که شما میتوانید نقاشی کودکتان را ضبط کرده و بعد از مدتها به او نشان دهید. واقعا برنامه خوبی بوده و کاملا رایگان میباشد.

993761 Gahar ir 10 بازی اندروید ویژه کودکان و بچه های خردسال

Outfit 7 Games

قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای

Outfit 7  مابین خیلی از توسعه دهندگان محبوب Google Play میباشد که بازی Talking Pet را ایجاد کرده است. بعضی از بازی هایش شامل: My talking Tom-My Talking Angela و خیلی بازی دیگر میباشد.هر بازی با بازی های قبل خودش متفاوت میباشد. آخرین بازی آنها My Talking Hank بازی است که شما از یک سگ کوچک بنام هانک نگهداری میکنید.آنها برای دانلود رایگان هستند.از پسورد حساب گوگل پلی خود اطمینان داشته باشید چون که این بازی پرداخت درون برنامه ای نیز دارد.

 

278031 Gahar ir 10 بازی اندروید ویژه کودکان و بچه های خردسال

تهیه و ترجمه گهر

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي