مطالب پيشنهادي

گزارش حضور نیکی مظفری و مجید مظفری در دورهمی ۲۴ آذر ۹۶ + فیلم

تاريخ : 25 آذر
بازديد : 1840

مجید مظفری به همراه دخترش نیکی مظفری شب گذشته جمعه ۲۴ آذر ۹۶ در برنامه دورهمی حضور یافتند و برنامه جالبی را رقم زدند که در ادامه گزارش نوشتاری آنرا به همراه فیلم کامل آن مشاهده می کنید.

دانلود فیلم کامل مجید مظفری و دخترش در دورهمی ۲۴ آذر

مجید مظفری و دخترش به عنوان سومین مهمانان فصل سوم دورهمی در استودیو حاضر شدند و بعد از سلام و احوال پرسی با مردم سوال های مهران مدیری با یک شوخی با دختر مجید مظفری آغاز شد. مجری دورهمی از نیکی مظفری پرسید یک جا خواندم که شما گفتید پدر من خوش تیپ ترین هنرپیشه ایران است ،پس ما چه نقشی داریم ؟! دختر مجید مظفری با خنده گفت:اتفاقا ادامه آن مصاحبه را میخواهم اینجا بگویم که شما هم بعد از پدرم خیلی خوش تیپ هستید و باید یک راز را درباره پدرم فاش کنم . خوش تیپی پدرم بخاطر این است که دختری مثل من دارد که هم دوست اوست ، هم دخترش و مهم تر از همه مادرش…

در این بخش از گفتگو مجید مظفری درباره فیلم هایی که بازی کرده بود صحبت کرد و مهران مدیری از آمار فیلم های سینمایی وسریال های مجید مظفری گفت و از نیکی درباره چگونه بازیگر شدنش سوال کرد که گفت:من دوست داشتم داروسازی بخوانم ولی سال اول که کنکور دادم حقوق قبول شدم چون دوست نداشتم معماری خواندم و ۲ سال شاگرد استاد سمندریان بودم ولی پدرم موافق نبود و اعتقاد داشت باید همه چیز را درباره سینما بدانی و بعد وارد شوی و من در حال حاضر دانشجوی طراحی لباس هستم.

ماجرای فوت همسر مجید مظفری و ازدواج نکردنش

مجید مظفری ادامه داد :متاسفانه همسر من در سال ۸۴ فوت شد و یکی از دلایل من برای ازدواج نکردن مجدد دخترم نیکی است چون نیکی بعد از فوت مادرش خیلی آسیب دید و من تصمیم گرفتم تمام وقتم را برایش بگذارم و بیشتر با هم دوست شویم.

گزارش حضور نیکی مظفری و مجید مظفری در دورهمی ۲۴ آذر ۹۶ + فیلم, جدید 1400 -گهر

مجید مظفری و دخترش در برنامه دورهمی 

نیکی مظفری در تکمیل صحبت های پدرش گفت:این حق طبیعی پدرم است که ازدواج کند چون از نظر روحی به یک همدم نیاز دارد و شرایط ما جوری است که تا خیال من از پدرم راحت نباشد نمیتوانم ازدواج کنم .

مهران مدیری از مجید مظفری پرسید قصد ازدواج ندارید که آقای بازیگر گفت:چرا دارم ولی باید اول نیکی ازدواج کند و قول میدهم اگر نیکی ازدواج کند یک ماه بعد ازدواج کنم چون اگر بین نیکی و همسرم مشکلی پیش بیاید من قطعا طرف نیکی هستم و این دردسرساز میشود.

ماجرای عاشق شدن مجید مظفری

مجید مظفری درباره ماجرای عاشق شدنش گفت:یکبار با یکی از دوستانم به کاشان رفته بودیم و جلوی یک هتل ایستاده بودیم که یک خانم با ما هم کلام شد و بعد از ۴ یا ۵ سال توسط همان دوست به هم معرفی شدیم ولی من از همان نگاه اول دلبسته همسرم شدم .

مهران مدیری از نیکی دختر مجید مظفری درباره عاشق شدنش پرسید که گفت:من جواب این سوال را جلوی پدرم نمیدهم و اصرار مهران مدیری نیز در این مورد کارساز نشد.

گزارش حضور نیکی مظفری و مجید مظفری در دورهمی ۲۴ آذر ۹۶ + فیلم, جدید 1400 -گهر

مجید مظفری و دخترش در کنار مهران مدیری در دورهمی

در این بخش از گفتگو درباره فیلم های مجید مظفری صحبت هایی به میان آمد و نقدهایی به وضعیت کنونی سینما شد.

مجری دورهمی درباره بهترین بازیگر از دید مجید مظفری پرسید که آقای بازیگر گفت:به نظر من هرکس در بازیگری جای خودش را دارد و هیچکس جای کس دیگری را نمیگیرد . مثلا کسی جای نیکی را نمیگیرد و کسی جای نوید محمدزاده را هم نمیتواند بگیرد . مدیری از این فرصت استفاده کرد و از نوید محمدزاده برای حضور در برنامه دعوت کرد.

بدترین شایعه درباره مجید مظفری و دخترش

مجید مظفری درباره بدترین شایعه ای که برایشان رقم خورده بود گفت:من و نیکی در سفر بودیم که با من تماس گرفته شد و به من برای فوت فرزندم تسلیت گفتند این در صورتی بود که فرزند حمید مظفری فوت شده بود . فقط خداروشکر که نیکی در کنار من بود وگرنه معلوم نبود چه بر سر من می آمد با این اشتباه.

در ادامه این صحبت ها مجید مظفری درباره کافی شاپی که تازه راه اندازی کرده است صحبت کرد و از افتتاح آمفی تئاترش در اواخر اسفندماه گفت و نیکی از دستپخت خوب پدرش تعریف کرد و از احساس خوشبختی که در کنار پدرش دارد گفت.

گزارش حضور نیکی مظفری و مجید مظفری در دورهمی ۲۴ آذر ۹۶ + فیلم, جدید 1400 -گهر

سلفی نیکی مظفری با مهران مدیری در برنامه دورهمی

در بخش پایانی برنامه مجید مظفری حکمی را که به عنوان هنرمند ملی داشت به موزه دورهمی اهدا کرد و نیکی مظفری نیز یک عکس دونفره از خودش و پدرش را به موزه دورهمی اهداکرد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي