مطالب پيشنهادي

چند نکته مهم کنکوری درباره دفترچه سئوالات گروههای آزمایشی پنج گانه

دسته بندي : اخبار,دانشگاه,علمی
تاريخ : 22 ژوئن
بازديد : 820

در آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ به هر داوطلب در تمام گروههای آزمایشی یک پاسخنامه و ۲ دفترچه سوال (آزمون عمومی – دفترچه شماره ۱ – و آزمون اختصاصی – دفترچه شماره ۲ -) داده می‌شود.

چند نکته مهم کنکوری درباره دفترچه سئوالات گروههای آزمایشی پنج گانه, جدید 99 -گهر

داوطلبان دارای دیپلم بهیاری و یا شاغل بهیار در گروه آزمایشی علوم تجربی و داوطلبان دارای دیپلم و مدرک پیش‌دانشگاهی علوم و معارف اسلامی در گروه آزمایشی علوم انسانی علاوه بر پاسخگویی به سوالات دفترچه‌های عمومی (دفترچه شماره ۱) و اختصاصی (دفترچه شماره ۲) باید به سوالات دفترچه اختصاصی شماره ۳ نیز پاسخ دهند.

داوطلبان در تمام گروههای آزمایشی باید پاسخ سوالات دفترچه‌های عمومی و اختصاصی را در همان یک برگ پاسخنامه تحویل شده علامتگذاری کنند.

تمام سؤالات آزمون عمومی (دفترچه شماره ۱) و اختصاصی (دفترچه شماره ۲) داوطلبان در هر یک از پنج گروه آزمایشی، شخصی‌سازی شده و شماره داوطلبی، نام خانوادگی و نام هر داوطلب بر روی جلد دفترچه آزمون وی درج شده است.

این دفترچه‌ها دارای تنوع بوده و در انواع A، B، C و D تقسیم می‌ شوند، پاسخنامه و دفترچه آزمون عمومی (دفترچه شماره ۱) داوطلبان تمام گروههای آزمایشی در یک بسته‌ نایلونی و هر یک از دفترچه‌های آزمون اختصاصی (دفترچه‌های شماره ۲ و ۳) نیز در بسته‌های نایلونی جداگانه تحویل داوطلبان خواهد شد.

دفترچه‌ مربوط به داوطلبان اقلیتهای دینی و یا متقاضی زبان غیرانگلیسی در تمام گروه‌های آزمایشی در دروس عمومی، دفترچه مربوط به زبان تخصصی آلمانی و فرانسه در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی و دفترچه‌های شماره ۳ در گروه آزمایشی علوم تجربی (سؤالات درس بهیاری) و در گروه آزمایشی علوم انسانی (سؤالات درس اصول عقاید و فقه) نیز شخصی‌سازی شده و مشخصات داوطلبان بر روی جلد دفترچه درج شده است.

منبع: مهر

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي