پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس

تاريخ : 30 سپتامبر

کارخانه سوسیس و کالباس ها معمولا غیربهداشتی و مواد اولیه آنها از مانده های گوشتهای مرغ ، گاو ، گوسفند و البته دیگر حیوانات هستند!

رییس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران اعلام کرد: خط تولید یک شرکت تولید کننده سوسیس و کالباس در شهرستان دماوند با همکاری تعزیرات حکومتی این استان و اداره کل استاندارد پلمب شد.

به گزارش ایرنا، امید شهر آبادی، روز دوشنبه در جمع خبرنگاران و در محل این شرکت گفت: گشت مشترک تعزیرات حکومتی بر اساس ابلاغی که دارد به مراکز تولیدی سر می زند و طبق وظیفه قانونی خود به موارد رسیدگی می کند.

سهیل فلاح زاد، کارشناس استاندارد استان تهران نیز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این واحد از رنگ ها و فرآورده های گوشتی غیرمجاز استفاده می شد.

فلاح زاد اضافه کرد: در بازرسی از قبل انجام شده از محصولات این واحد تولید، تشخیص داده شد که در این کارخانه تولید سوسیس و کالباس از بافت های غیرمجاز و مرغ به جای بافت مجاز و گوشت قرمز استفاده می شد و از این رو این خط تولید این واحد پلمب می شود.

پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

 

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي