مطالب پيشنهادي

پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس

دسته بندي : اخبار,عمومی,گوناگون
تاريخ : ۸ مهر
بازديد : 1446

کارخانه سوسیس و کالباس ها معمولا غیربهداشتی و مواد اولیه آنها از مانده های گوشتهای مرغ ، گاو ، گوسفند و البته دیگر حیوانات هستند!

رییس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران اعلام کرد: خط تولید یک شرکت تولید کننده سوسیس و کالباس در شهرستان دماوند با همکاری تعزیرات حکومتی این استان و اداره کل استاندارد پلمب شد.

به گزارش ایرنا، امید شهر آبادی، روز دوشنبه در جمع خبرنگاران و در محل این شرکت گفت: گشت مشترک تعزیرات حکومتی بر اساس ابلاغی که دارد به مراکز تولیدی سر می زند و طبق وظیفه قانونی خود به موارد رسیدگی می کند.

سهیل فلاح زاد، کارشناس استاندارد استان تهران نیز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این واحد از رنگ ها و فرآورده های گوشتی غیرمجاز استفاده می شد.

بخوانید :   ماجرای مرگ دنیا ویسی چیست؟

فلاح زاد اضافه کرد: در بازرسی از قبل انجام شده از محصولات این واحد تولید، تشخیص داده شد که در این کارخانه تولید سوسیس و کالباس از بافت های غیرمجاز و مرغ به جای بافت مجاز و گوشت قرمز استفاده می شد و از این رو این خط تولید این واحد پلمب می شود.

karkhane sosis kalbas 1 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 2 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 3 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 4 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 5 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 6 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 7 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 8 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 9 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس karkhane sosis kalbas 10 پلمپ کارخانه سوسیس و کالباس در دماوند / عکس

 

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای عجیب دیجی کالاخـریـد
+