دانلود فیلم خارجی رایگان

ممنوع التصویری شهره سلطانی در تلویزیون به خاطر سگ!

شهره سلطانی از بازیگران ایرانی است که به تازگی به حرفه اجرا نیز روی آورده است با یک دستور غیرمنتظره حذف و تا اطلاع ثانوی در تلویزیون ممنوع التصویر شد

. شهره سلطانی متولد سال ۱۳۴۸ است. او متاهل است. همسر شهره سلطانی، بهروز پناهنده نام دارد. اولین سریال شهره سلطانی، سریال روزی روزگاری بود و آخرین کاری از وی دیده ایم، سریال لحظه گرگ و میش بود که مدتی پیش هر شب از شبکه ۳ پخش می شد. سایت گهر در این مطلب جزئیات خبر ممنوع التصویری شهره سلطانی در تلویزیون به خاطر سگ را منتشر می کند.

ممنوع التصویری شهره سلطانی در تلویزیون به خاطر سگ!

ممنوع التصویری شهره سلطانی در تلویزیون به خاطر سگ!, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

ممنوع التصویری شهره سلطانی

پس از تذکر رئیس سازمان صداوسیما به شبکه‌های سه و پنج مبنی بر اصلاح سبک زندگی سلبریتی‌هایی که روی آنتن رسانه ملی فعالیت می‌کنند، با دستور مدیر شبکه پنج سیما اجرای یکی از بازیگرانی که در برنامه جشن رمضان قطعه‌ای نمایشی را اجرا می‌کرد، متوقف شد.

به گزارش فارس، بنا بر این گزارش، این تذکر برای نخستین بار توسط سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی عضو شورای نظارت بر سازمان صداوسیما با خبرگزاری فارس رسانه‌ای شد و وی اعلام کرد که این موضوع فقط برای شبکه پنج نیست و در شبکه سه هم متاسفانه چنین مواردی داریم و دوم هم اینکه براساس اطلاعات بنده شخص دکتر علی عسکری نسبت به این موارد تذکر ویژه داده و قرار است در حیطه زمانی مشخص یا این افراد رفتار و سبک زندگی خود را اصلاح کنند و در قاب تلویزیون بمانند یا اینکه تلویزیون در مقام اجرای تلویزیونی عذر آنها را خواهد خواست و ما با این اساس منتظر نتایج اقدامات بعدی سازمان می‌مانیم.

بلافاصله بعد از تذکر رئیس سازمان، شبکه پنج حضور این خانم بازیگر (شهره سلطانی) را در برنامه ممنوع اعلام کرد.

بعد از اینکه در صفحه شخصی این خانم بازیگر عکس‌هایی از زندگی خصوصی‌ و به ویژه حضور سگ در زندگی شخصی‌اش منتشر شد، برخی افراد فرهنگی و رسانه‌ای خواستار تجدید نظر در استفاده از این شخص در برنامه جشن رمضان شدند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي