دانلود فیلم خارجی رایگان

مرگ تلخ پسر بچه رامسری در حین بازی فوتبال در مدرسه

دسته بندي : حوادث,⭐ اخبار
تاريخ : 30 دسامبر

این حادثه تلخ هنگامی رخ داد که دانش آموزان مدرسه‌ای در رامسر سرگرم بازی فوتبال در حیاط بودند.

مرگ تلخ پسر بچه رامسری در حین بازی فوتبال در مدرسه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

بنا بر این گزارش، ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه صبح چهارشنبه ۴ دی ماه دانش آموزان پایه اول متوسطه دبیرستان ملا علی نحوی رامسر واقع در غربی‌ترین نقطه شهر، در زنگ ورزش و در حیاط سرگرم بازی فوتبال شدند.

دقایقی از بازی فوتبال دو تیم می‌گذشت که توپ زیر پای دانش آموزی از تیم مقابل قرار گرفت. وی بی‌معطلی شوت سنگینی را به سمت دروازه حریف شلیک کرد. همـــزمان دانش آموزی ۱۳ ساله خود را در برابر توپ قرار داد.

وی که می‌خواست از دروازه تیم خود دفاع کند، با اصابت توپ به سینه‌اش کمی گیج شد و لحظه‌ای روی زمین افتاد ولی به سرعت بلند شده و به بازی ادامه داد.

هنوز چند لحظه‌ای از این حادثه نگذشته بود که پسر دانش آموز در برابر دیدگان همکلاسی‌هایش تلو تلو خورده و روی زمین افتاد. معلم ورزش خود را بالای سر شاگردش رساند.

پسرک به کما رفته و بی‌حرکت روی زمین افتاده بود. ثانیه‌هایی نگذشته بود که یکی از مسئولان دبیرستان با اطلاع از این ماجرا به سرعت اورژانس را در جریان قرار داد.دقایقی بعد خودروی امدادگران اورژانس آژیرکشان خود را به محوطه دبیرستان و بر بالین دانش‌آموز نوجوان رساندند. معاینات نخستین وخیم بودن حــــال دانش آموز را نشان می‌داد.

پسرک به نام «کمیل فیلی» به سرعت روی برانکارد اورژانس قرار داده شده و به بیمارستان انتقال یافت.

در بیمارستان امام سجاد(ع) همه مسئولان دبیرستان و همکلاسی‌هایش نگران از وضعیت وی منتظر ایستاده بودند تا دوست خوبشان از بیمارستان مرخص شود.تیمی مجرب از متخصصان بیمارستان بر بالین پسرک نوجوان آماده بودند. عملیات احیا در مرحله نخست با موفقیت انجام شد و کمیل به زندگی بازگشت.

با شنیدن این خبر خنده بر لب همکلاسی‌های کمیل نشست. آنها چشم انتظار دیدن دوباره وی در میان بازی‌های کودکانه‌شان بودند، اما خبر‌های ناگواری در راه بود. کمیل که دچار آسیب جدی در ناحیه قلب شده بود، بار دیگر به کما فرو رفت. لبخندها روی چهره دانش‌آموزان خشکید. اضطراب و نگرانی بار دیگر بر چهره بچه‌ها نشست.

همه دعا می‌کردند، ساعت‌ها به کندی سپری می‌شد. عقربه‌های زندگی کمیل تا ساعت ۵/۳ عصر به حرکت خود ادامه داد تا این‌که قلب این فوتبالیست نوجوان برای همیشه از حرکت ایستاد و کمیل تسلیم مرگ شد.

بنا بر این گزارش، با درخواست پدر و مادر قربانی حادثه، پیکر کمیل برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

حسین سعادت‌فر، مسئول روابط عمومی پزشکی قانونی مازندران در این باره گفت: مرگ دانش‌آموز ۱۳ ساله رامسری بر اثر برخورد توپ فوتبال به قسمت تحتانی قفسه سینه و بالای شکم رخ داده است.

به گفته وی، این دانش‌آموز در مدرسه مشغول بازی فوتبال بود که بر اثر شوت یکی از بازیکنان، توپ به قسمت تحتانی قفسه سینه و بالای شکم‌اش برخورد کرده و دچار شوک و کاهش سطح هوشیاری شد.

سعادت‌فر افزود: دانش‌آموز نوجوان در بیمارستان امام سجاد(ع) تحت درمان قرار گرفت و بر اثر خونریزی داخلی جان سپرد.امین دوستی، دبیر ورزش مدرسه نیز گفت:پس از برخورد توپ به کمیل حدود ۱۰ متری قدم زد و پس از آن نقش بر زمین شد و اقدامات اولیه تا حضور اورژانس ۱۱۵ و انتقال به بیمارستان صورت گرفت.

ابوطالب فیلی، پدر دانش آموز نیز در حالی که گریه می‌‌کرد، گفت: شغل من بنایی است و کمیل بسیار قوی بوده و همیشه به ویژه در فصل تابستان در کار عصای دستم بود.

محمد رسول حیدرپور، رئیس آموزش و پرورش رامسر نیز در این باره گفت:این حادثه تلخ در زنگ ورزش رخ داد و کادر بیمارستان، رئیس بیمارستان و پزشکان متخصص تلاش‌های زیادی کردند اما متأسفانه این دانش‌آموز همه را داغدار کرد.

رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر نیز در این ارتباط گفت: ضربه توپ به قفسه سینه باعث آسیب دیدگی و کوفتگی شده بود.

«دکتر اردشیر صارمی» افزود: این ضربه توپ باعث بی‌نظمی در کارکرد قلب شد و نخستین بار که قلبش از کار ایستاد با تلاش پزشکان برگشت، اما باز دچار بی‌نظمی در کارکرد شد که متأسفانه احیای قلبی جواب نداد و این دانش آموز جان سپرد.

گفتنی است پیکر این دانش‌آموز ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۵ دی ماه در خیابان شهید بهشتی بر دستان مردم و همکلاسی‌هایش تشییع و در آرامگاه اشکونکوه به خاک سپرده شد.

 

ایران

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي