دانلود فیلم خارجی رایگان

قرص سیبل + موارد مصرف و عوارض سیبل Cybelle

تاريخ : 31 آگوست

قرص سیبل که برای جلوگیری از بارداری استفاده می شود محصول جدیدی از شرکت داروسازی آتی فارمد می باشد که تحت لیسانس کشور اسپانیا تولید می شود.

قرص سیبل + موارد مصرف و عوارض سیبل Cybelle, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

سیبل در درمان بسیاری از اختلالات هایپرآندروژنیسم مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک، پرمویی و موهای زائد صورت و آکنه نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت داروسازی آتی فارمد با انتقال تکنولوژی ساخت هورمون از گروه داروسازی عظیم CHEMO موفق به تولید در ایران شده است. در بین شرکت‌های تولیدکننده هورمون‌های جنسی، شرکت داروسازی آتی فارمد تنها شرکتی است که گواهینامه GMP  را دریافت کرده است. از آنجا که هورمون‌های جنسی جزء دسته محصولات پرخطر با بالاترین سطح OEB  هستند لذا طبق استانداردهای جهانی حتما باید در کارخانه اختصاصی تولید شوند، علاوه بر الزامات برای تولید محصول، ایمنی پرسنل و الزامات زیست محیطی نیز در دریافت این گواهینامه بسیار مهم است. لذا اخذ GMP برای تولید داروهای هورمونی جنسی به دلایل فوق بسیار سخت است.

موارد مصرف قرص سیبل Cybelle

قرص سیبل علاوه بر خاصیت کنتراسپتیو در درمان بسیاری از اختلالات هایپرآندروژنیسم مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک، پرمویی و موهای زائد صورت و آکنه نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

داروی سیبل نیز همانند سایر محصولات آتی فارمد با داشتن قرص‌های دارونمای فاقد هورمون سهولت بیشتری برای بیمار در زمان مصرف فراهم می‌کند که موجب عدم فراموشی و نتیجه‌گیری بهتر از درمان می‌شود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي