مطالب پيشنهادي

فروشگاه فروش شوهر در نیویورک، اینجا فقط باید بخندید!

دسته بندي : اخبار,گوناگون
تاريخ : ۱۵ مهر
بازديد : 787

بنگاه‌های همسریابی مختص کشور خاصی نیستند. می‌توانند در هر جامعه‌ای با توجه به شرایط و فرهنگ آن، تاسیس شوند و رشد کنند. از این رو بسیاری از کشورهای جهان وجود چنین بنگاه‌هایی را نه‌تنها ابزاری برای مخدوش شدن چهره ازدواج نمی‌دانند که تلاش می‌کنند مردم را هر چه بیشتر به ارتباط با آنها ترغیب کنند تا به هدف غایی خود که همانا تشکیل خانواده است نزدیک شوند؛ خانواده‌ای که اگر سالم باشد بستر جامعه‌ای پویا را به وجود می‌آورد. از این رو است که فروشگاهی در نیویورک به فروشگاه شوهریابی معروف شده اما اندر حکایت این فروشگاه باید گفت خانمی که وارد آن می‌شود… فروشگاهی که شوهر می‌فروشد تنها در نیویورک باز شده جایی که یک خانمی ممکن است برای انتخاب یک شوهر آنجا برود. مابین دستورالعمل‌های در ورودی توضیحی در مورد عملکرد فروشگاه وجود دارد. (شما ممکن است فروشگاه را فقط یک بار ویزیت کنید) ۶ طبقه موجود است با وی‍ژگی‌های مردان که هر چه خریدار بالا می‌رود ویژگی‌ها افزایش می‌یابد. اما شرطی دارد: شما ممکن است مردی را از یک طبقه ویژه انتخاب کرده یا امکان دارد رفتن به طبقه بالاتر را انتخاب کنید؛ اما نمی‌توانید به طبقه پایین‌تر برگردید مگر برای خروج از ساختمان. طبق آنچه در تبلیغ این فروشگاه آمده خانم‌ها بهتر است با دقت به نکات مندرج توجه کنند تا در نهایت با چهره‌ای بشاش از آن خارج شوند.

بخوانید :   آمار مبتلایان کرونا 7 فروردین 99

shohar فروشگاه فروش شوهر در نیویورك، اینجا فقط باید بخندید!
طبقه یک: این مردان شغل دارند و خدا را دوست دارند.
طبقه دو: این مردان شغل دارند، خدا و بچه‌ها را دوست دارند.
طبقه سه: این مردان شغل دارند، خدا و بچه‌ها را دوست دارند و خیلی خوش‌قیافه هستند.
طبقه چهار: این مردان شغل دارند، خدا و بچه‌ها را دوست دارند، خوش‌قیافه هستند و در کار خانه کمک می‌کنند. قبولش برایتان واقعا سخت است. باورتان نمی‌شود. می روید به طبقه پنجم و شرایط را می‌خوانید.
طبقه پنج: این مردان شغل دارند – خدا و بچه‌ها را دوست دارند، باشکوه هستند، در کار خانه کمک می‌کنند رمانتیک هستند. شما خیلی فریفته شده‌اید اما به طبقه ششم می‌روید و شرایط را می‌خوانید.
شما ۴ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۷۲۵ مین بازدید کننده این طبقه هستید… در این طبقه هیچ مردی وجود ندارد و طبقه فقط برای این ساخته شده که ثابت کند راضی کردن زنان غیرممکن است! این یک شوخی با شما بازدید‌کننده محترم بود. حالا بخندید. با تشکر از خرید شما از فروشگاه شوهر…
لطفا هنگام خروج مراقب باشید که زیاد از کوره در نروید… روز خوبی داشته باشید.
البته «ماریانا دواری» که یکی از سهامداران این فروشگاه است درباره این ایده می‌گوید:«ما می‌خواهیم به خانم‌ها بگوییم تنها راه خوشبختی در پیدا کردن همسر نیست. حتی به آقایان هم چنین توصیه‌ای داریم اما وقتی مسائل رنگ و بوی جدی به خود می‌گیرند کمتر می‌توانیم به حصول نتیجه‌ای خوب امیدوار باشیم. بنابراین با این شوخی هم اجناس خود را به مردم می‌فروشیم و هم بازدیدکنندگان زیادی داریم.

منبع:ایران ناز

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+