مطالب پيشنهادي

عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران

تاريخ : ۹ آبان
بازديد : 1936

با توجه به اینکه روز گذشته جشن تولد فاطمه معتمدآریا برگزار شد، در این مطلب عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران سرشناس را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

تعدادی از هنرمندان صاحب نام تئاتر و سینمای کشورمان پنجشنبه بعداز ظهر هفتم آبان ماه با حضور در گالری «طراحان آزاد» تهران سالروز تولد فاطمه معتمد آریا بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان را گرامی داشتند.

فاطمه معتمد آریا در این مراسم گفت: بابت اینکه در سالروز تولدم کنار دوستان و همکاران خود حضور دارم احساس خوشحالی می کنم. به هر حال من مدت ها بود در چنین برنامه هایی حضور نداشتم ولی امروز با برنامه ریزی‌ای که دوستان انجام دادند بعد از مدت ها دوری و سکوت، دوستان خوبی را دیدم که حضورشان واقعا من را خوشحال کرد.

بخوانید :   پیام و متن تبریک روز جهانی رقص

وی ادامه داد: همین که به بهانه های این چنینی دور هم جمع شدیم و بعد از این همه رخوت و سکوت، عزیزان زیادی را دور هم می بینیم حال بسیار خوبی دارم که آن را فراموش نخواهم کرد. به هر حال برای همه شما عزیزان دلی شاد، سری سلامت و پیش هم بودن را آرزو می کنم. من از همه شما می خواهم پیش هم باشید و همدیگر را دوست داشته باشید.

بهمن فرمان آرا، بهرام دهقان، سیف الله صمدیان، آتیلا پسیانی، شمس لنگرودی، محمد چرمشیر، سامان مقدم، بهاره کیان افشار، سیامک احصایی، پانته آ پناهی ها، کامران تفتی، سعید ملکان و تعدادی دیگر از هنرمندان مهمانان ویژه این مراسم بودند.

fatemeh14 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران

fatemeh1 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران fatemeh2 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران fatemeh3 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران fatemeh4 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران fatemeh5 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران fatemeh6 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران fatemeh7 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران fatemeh8 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران fatemeh9 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران fatemeh10 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران fatemeh11 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران fatemeh12 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران fatemeh13 عکس های جشن تولد فاطمه معتمدآریا با حضور بازیگران

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+