مطالب پيشنهادي

محسن مسلمان از قهر خوشحال نکرد یا بی تعصب است؟ / عکس

دسته بندي : ⚽ ورزش,اخبار ورزشی
تاريخ : ۲۵ اردیبهشت
بازديد : 669

آیا محسن مسلمان بی تعصب است یا قهر کرده؟!

انتشار عکسی از مهندس تیم پرسپولیس ، محسن مسلمان جنجالهای زیادی به پا کرد و هواداران زیادی با دیدن این عکس اعتقاد دارند که مسلمان دیگر تعصبی نسبت به پرسپولیس ندارد!

اما باید این حرکت مسلمان از روی قهر بوده و یا بی تعصبی و بی نفاوتی وی نسبت به برد پرسولیس! محسن مسلمان تاکنون واکنشی نسبت به این عکس نشان نداده است!

محسن مسلمان نیم فصل از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت و عدم حضورش در ترکیب اصلی تیم به دلیلی برای هجمه‌ی هواداران به برانکو‌ ایوانکوویچ تبدیل شد، اما شاید این تصاویر ظاهرسازی‌ها و قلب‌های دروغین نثار شده به هواداران را کاملا نمایش دهد.

بخوانید :   پیام و متن تبریک روز داور

پرسپولیس برای دستیابی به گل صعود به گل نیاز داشت و هواداران احساسی تیم از ابتدای نیمه دوم به صدا زدن مسلمان پرداختند تا سرمربی موفق سه فصل اخیر را برای تصمیمی غیرفنی تحت فشار قرار دهد. برانکو اما هیچ کدام از تعویض‌هایش را به این بازیکن اختصاص نداد. حضور شایان مصلح در دقایقی که ۹۰ هزار هوادار در تب و تاب گل می‌سوختند باعث شد صدای اعتراض آنها به تصمیم سرمربی نمایش داده شود. شایان وارد زمین شد و با تاثیر خود پرسپولیس و سیدجلال حسینی را به گل صعود رساند. درست در همین ثانیه‌ها که هیچ کدام از هواداران پرسپولیس روی پای خود نبودند و فریاد شوق آنها به هوا بلند شد نگاهی به این تصویر تعصب دروغین محسن مسلمان را به خوبی نشان می‌دهد. مطمئنا در این ثانیه حتی منتقدین برانکو نیز از صعود این تیم خوشنود و راضی بودند اما مسلمان ترجیح داد هیچ ری‌اکشنی نشان ندهد.

بخوانید :   تاریخچه اسکی روی آب + قوانین اسکی روی آب

این داستان بیشتر فوتبالیست‌هایی است که تنها در صفحات مجازی هوادار‌ چند آتشه تیم هستند و بارها نقد رسانه‌ها به بدترین شکل ممکن از سوی هواداران‌شان پاسخ داده شده است. اما ثبت چنین تصاویری مطمئنا می‌تواند نگاه صادقانه هواداران را در پی داشته باشد و برانکو را بابت سماجت بابت این تصمیم در نیمکت‌نشین کردن او از اتهامات مبرا کند.

 

267085 Gahar ir محسن مسلمان از قهر خوشحال نکرد یا بی تعصب است؟ / عکس

محسن مسلمان

433608 Gahar ir محسن مسلمان از قهر خوشحال نکرد یا بی تعصب است؟ / عکس

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+