مطالب پيشنهادي

عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی

آرمین رحیمیان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی در فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی (نرگس آبیار) است که با بازی در این نقش در ذهن ها ثبت شد و می توان گفت مهم ترین نقش آفرینی او در این فیلم بوده است.

در ادامه عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان را مشاهده می کنید

عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی

abdolmalek rigi عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی

آرمین رحیمیان متولد ۱۸ دی ۱۳۷۲ در مشهد است. وی سالهاست که بازیگر تئاتر است.

تحصیلات

در دانشکده صدا‌و سیما فیلمسازی با گرایش فیلمنامه خواند و از سال ۹۰ به تهران آمد و بازیگری را در آموزشگاه کارنامه جدی پیگیری کرد و آکادمیک دوره‌هایش را گذراند. در همان سال‌ها تئاتر را شروع کرد و در نخستین تجربه تصویری خود هنرور شد.

او درباره این تجربه می‌گوید: «همه‌‌چیز اتفاقی بود و من بعد تماس از یک دفتر فیلمسازی سر از شهرک دفاع‌مقدس درآوردم. من تمام آن روز تلاش‌کردم که پشتم به دوربین باشد و از یک جایی پذیرفتم که این تجربه را مغتنم بدانم و کار را رها نکنم.

نقش عبدالمالک ریگی

477423 Gahar ir عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی

او همچنین درباره بازی در نقش عبدالمالک ریگی در فیلم نرگس آبیار می‌گوید: « من از طریق یکی از دوستانم که در یک اجرای تئاتر با هم هم‌بازی بودیم مطلع شدم و اصلا در جریان نقش نبودم. من با افتخار قبول کردم که بروم تست بدهم و هنوز نمی‌دانستم باید نقش عبدالمالک را بازی کنم.

عبدالمالک یک خطبه دارد که دور آتش می‌خواند و من به همراه چند نفر دیگر این متن را تست دادیم. من یک ربع آن متن را تمرین کردم و بعد از اجرا کاوه سجادی‌حسینی خانم آبیار را صدا کرد تا کار من را ببیند. این اجرا چندبار و در چند روز تکرار شد تا روز نهایی که من با دو نفر دیگر متن را جلوی عوامل اجرا کردم.

658769 Gahar ir عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی

من دیگر فهمیده بودم که قرار است نقش عبدالمالک را بازی کنم. خانم آبیار به من و امین اعتماد کردند و ما هم تلاش کردیم تمام توان خود را به‌کار ببندیم. نکته مهم اینکه من لحظه‌ای برای ایفای این نقش تردید نکردم و بعد از انتخاب شدن برای ایفای این نقش دست به‌کار شدم.

هر متن و تصویری که راجع به او بود را خواندم و دیدم اما بزرگ‌ترین مشکلم با عبدالمالک این بود که او را نمی‌فهمیدم و هرچه بیشتر با شخصیت او آشنا می‌شدم این درک نکردن در من بیشتر می‌شد. تفکیک‌های شیعه و سنی که در کلام و رفتارش بود و تصمیم‌های جنایتکارانه‌اش را اصلا نمی‌ فهمیدم.

خانم آبیار تأکید داشت من خیلی زود در صحنه حاضر شوم و به همین دلیل من فروردین همان سال رفتم چابهار و اینگونه توانستم بیشتر از مردم و محیط درباره نقشم تأثیر بگیرم.

در ادامه عکسهای شخصی ارمین رحیمیان را مشاهده می کنید

060374 Gahar ir عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی

857441 Gahar ir عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی

705078 Gahar ir عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی

008637 Gahar ir عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی

ارمین رحیمیان در نمایش موزیکال مری پاپینز 

661838 Gahar ir عکسها و بیوگرافی آرمین رحیمیان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي