عذرخواهی لئوناردو دی کاپریو از لیدی گاگا : من فقط شگفت زده شدم

تاريخ : 25 دی

دی کاپریو در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۶ با حرکتی عجیب برای لیدی گاگا خبرساز شد. در این مطلب به جزییات خبر عذرخواهی لئوناردو دی کاپریو از لیدی گاگا می پردازیم.

عذرخواهی لئوناردو دی کاپریو از لیدی گاگا : من فقط شگفت زده شدم, پورتال خبری فرهنگی گهر

حرکت «لئوناردو دی کاپریو» پشت سر «لیدی گاگا» و خشم نامزد گاگا از لئو همه جا خبرش پیچیده است. حالا «رادار آنلاین» نوشته است که بازیگر تایتانیک از «تیلور کینی» نامزد گاگا عذرخواهی کرده است.

 

آنطور که «رادار آنلاین» نوشته کینی بعد از پایان مراسم گلدن گلوب به سراغ دی کاپریو رفته و ضمن اعتراض به حرکت او، رفتارش را «به دور از ادب و غیرحرفه ای» خوانده است. ظاهرا چند ساعت بعد از این دیدار، دی کاپریو رسما از لیدی گاگا و تیلور کینی عذرخواهی کرده است. 
منبعی که در مراسم حضور داشته به رادار آنلاین گفته است: «آنها مدت کوتاهی با هم حرف زدند و بعد هر سه نفر در میهمانی شرکت کردند. در ساعت هایی که میهمانی برگزار می شد در کنار هم نوشیدنی می خوردند و بلند بلند می خندیدند.»

 

دی کاپریو که امسال در گلدن گلوب جایزه بهترین بازیگر مرد را به خود اختصاص داد، گفته از آن حرکت منظوری نداشته و فقط شگفت زده شده است. لئو گفته که در حرکتش هیچ چیز غیرمودبانه ای نبوده است. رادار آنلاین نوشته خود گاگا نیز چندان از این حرکت ناراحت نشده است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي