مطالب پيشنهادي

اسامی انواع طیف رنگ سبز

تاريخ : 4 اکتبر
بازدید : 6841

رنگ سبز یکی از رنگ های زیبا برای هر چیزی است. رنگ سبز دارای طیف های مختلفی است، مانند سبز پسته ای، سبز لجنی، سبز یشمی، سبز زیتونی، سبز چمنی و … . گهر در این بخش به معرفی اسامی اتواع طیف رنگ سبز می پردازد.

اسامی انواع طیف رنگ سبز, جدید 1400 -گهر

اسامی انواع طیف رنگ سبز

ما در دنیایی زندگی می کنیم که رنگارنگ است و انقدر رنگ های مختلف می بینیم که گاهی در تشخیص آنها دچار مشکل می شویم. حتی از نظر روانشناسی نیز علاقه به رنگ ها مورد بررسی قرار می گیرد. رنگ سبز یک رنگ بسیار زیبا و پرطرفدار است که انواع مختلفی دارد.

ممکن هست شما هم مثل خیلی از افراد در تشخیص نام رنگ ها دچار اشتباه شوید و یا نتوانید سفارش رنگ لباسی که مد نظرتان است را بدهید و خیلی از موارد دیگر. درک و به یاد سپاری نام رنگ ها برای شما خیلی مفید می باشد .  انسان ها هر روزه با رنگواژه های زیادی در ارتباط هستند. انتخاب رنگ کاغذ دیواری ، رنگ دکوراسیون خانه و به کلی گفته می شود هر چیزی که در این جهان هست شامل رنگ مخصوص خود می باشد ، رنگ و رنگ و رنگ ، دنیای ما واقعا رنگارنگ است.

در حال حاضر پر طرفدارترین رنگ برای دکوراسیون سبز است که مظهر طبیعت است. برای چشم، سبز ملایم ترین رنگ است و می تواند قدرت دید را افزایش دهد. رنگ سبز نشاط آور و آرامش بخش است. مردم انتظاردارند افرادی که در تلویزون ظاهر می شوند در ” اتاقهای سبز رنگ” باشند تا آرامش یابند. بیمارستانها اغلب از رنگ سبز استفاده می کنند چون این رنگ به بیماران آرامش می دهد.در قرون وسطی پرندگان سبز رنگ بودند که مظهر باروری است سبز تیره مربوط به مردان و محافظه کارانه است و نشان دهنده ثروت است.رنگ سبز طبیعت و تازگی است. اگر به این رنگ علاقه دارید زندگی با شما آسان است. نقطه اشتراک فراوانی با افراد علاقه مند به رنگ پرتقالی دارید روابط شما با دیگران بر پایه ی اصول و قرارداد است. دوست ندارید که در زندگیتان حوادثی به وقوع پیوندد اما کنجکاوانه به ماجراهای زندگی دیگران توجه دارید.

اسامی رنگ های سبز

مغزپسته‌ای Green Yellow

سبز روشن Chartreuse

مغزپسته‌ای پررنگ Lawn Green

مغزپسته‌ای Lime

سبز کمرنگ Pale Green

سبز کدر  Light Green

یشمی سیر Medium Spring Green

یشمی کمرنگ Spring Green

سبز لجنی Yellow Green

سبز چمنی Grassy

خزه‌ای Medium Sea Green

خزه‌ای پررنگ Sea Green

شویدی Forest Green

سبز Green

سبز ارتشی Olive Drab

زیتونی Olive

زیتونی سیر Dark Olive Green

سبز آووکادو Dark Green

سبز دریایی  Medium Aquamarine

سبز دریایی تیره Dark Sea Green

سبز کبریتی روشن Light Sea Green

سبز کبریتی تیره Dark Cyan

سبز دودی Teal

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي