دانلود فیلم خارجی رایگان

درمان زود انزالی با سیر

تاريخ : 25 ژانویه

خیلی از مردان با زود انزالی مشکل دارند و این خود یک مشکل جدی در زندگی زناشویی است چرا که طرف مقابل به لذا کافی نمی رسد .

کسی که این مشکل را دارد باید خیلی سریع به فکر درمان زود انزالی خود باشد تا بیش از چیزی که دیه به رابطه شان لطمه ای وارد نکند.

راه و روشهای طبیعی و اثبات شده زیادی هستند که با صبر و حوصله جواب می دهند اما اگر صبر و حوصله ندارید می توانید از داروهای شیمیایی که همه موقت هستند استفاده کنید ؛ همچون قرص و یا ژل های تاخیری.

درمان زود انزالی با سیر, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در ادامه چند مواد غذایی و گیاهی را برای درمان زود انزالی را به شما معرفی می کنیم از جمله آنها درمان زود انزالی با سیر ، دارچین و … می باشد

درمان زود انزالی با سیر و معجون های دست ساز گیاهی

  • عرق سیر و یا خود سیر خام یک مورد بسیار عالی در درمان زود انزالی در مردان می باشد چرا که سیر بسیار گرم هست و در مدت زمان لازم (نه خیلی سریع) باعث می شود انزال را به تاخیر بیندازد.

 

معجون میخک برای درمان زود انزالی مردان

برای تهیه معجونی برای درمان زود انزالی کافیست ۱۰ گرم میخک، ۲۰ گرم کندر خوراکى و ۲۰۰ گرم شکر را حسابی ترکیب کنید. سپس انها را ارام بسابید . در مرحله بعدی ۵۰ گرم دانه‏ اسفند سالم و نکوبیده را با این مواد ترکیب کنید. هر شب یک قاشق شربت ‏خورى از این مواد را میل کنید تا مشکل انزال زودرس تان رفع شود.

معجون عود هندی برای درمان انزال زودرس

برای تهیه یکی دیگر از معجون های درمان زود انزالی کافیست زعفران، فلفل سیاه، عود هندى و میخک از هر کدام ۲۰ گرم، را حسابی بسائید. سپس انها را با ۵۰۰ گرم عسل ترکیب کنید.

در نهایت باید این معجونی که اماده کردید را هر صبح، ظهر و شب و هر مرتبه یک قاشق شربت خوری میل کنید تا کم کم نتیجه اش را ببینید.

معجون زنجبیل جهت درمان زودانزالی مردان

برای درمان انزال زودرس  ۵/ ۲ گرم زعفران، ۱۰ گرم زنجبیل و ۱۰۰ گرم شکر را وقتی که با هم ترکیب کردید کامل بسابانید تا نرم شود. سپس ان را  با ۲۵۰ گرم عسل ترکیب کنید. اکنون معجون شما اماده است.

حال میتوانید ان را  صبح، ظهر و شب و هر مرتبه یک قاشق شربت‏خورى بخورید تا نتیجه اش را کم کم ببینید.

نکته: در افراد گرم مزاج معجون های زود انزالی را با ۲ قاشق سرکه میتوانید بخورید.

سستی کمر در مردها و درمان انزال زودرس مردان

برای درمان سستی کمر اقایان و همچنین درمان انزال زود رس انها شما میتوانید با دارچین ۵ گرم ،زنجبیل ۵ گرم ،هیل قراب ۵گرم، میخک ۵ گرم ،شقاقل ۱۵گرم،دار فلفل ۵ گرم، تخم زردک ۳۰گرم،تخم شاهی ۳۰ گرم یک داروی طبیعی درمانی تهیه کنید.

کافیست همه این مواد را مخلوط کرده و حسابی بسائید. سپس ان را صبح و ظهر و شب یک قاشق مرباخوری با شربت قند بخورید.

درمان زودانزالی با عرقیجات دارویی مردان

برای درمان انزال زود رس میتوانید از عرق دار چین، عرق سیر، عرق تارونه، عرق میخک، عرق زنجبیل ، عرق ہولاغ اوقی، عرق زانیان، عرق نعنا، عرق آویشن، میزان مصرف یک فنجان بعد از هر وعده غذا استفاده کنید.

همچنین هسته انبه، هسته عناب و هسته تمبرهندی جزو داروهای درمان زود انزالی است .

همچنین پیشنهاد می شود برای درمان انزال زودرس روزانه دو بار دم‌کرده گل میخک را در روز میل کنید. نوشیدن دم‌کرده زنجبیل و عسل و مصرف روزانه سیر و کلا غذاهایی با طبع گرم میتواند برای شما مفید باشد.

سعی کنید خوراکی های ترش مزه را هم از وعده ها و میان وعده های خود حذف کنید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي