X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

دانلود قسمت شانزدهم ماه عسل ۹۵ (بچه های بد سرپرست) + خلاصه نوشتاری

تاريخ : ۱ تیر
بازديد : 1578

قسمت شانزدهم ماه عسل ۹۵ قصه دختران و پسرانی بود که بدلیل بدسرپرست بودن توسط یک زن و شوهر خیر بزرگ و ازدواج می کردند

دانلود قسمت شانزدهم ماه عسل ۹۵ با کیفیت عالی 

دانلود قسمت شانزدهم ماه عسل ۹۵ با کیفیت خوب 

mahasalpart16 دانلود قسمت شانزدهم ماه عسل 95 (بچه های بد سرپرست) + خلاصه نوشتاری

علیخانی در ابتدای برنامه با تشکر از مخاطبان و توجه آنها نسبت به هکر بیست ساله شایان مهمان برنامه دیروز، ضمن اشاره به خطای بزرگ «شایان» اما از مسئولین امر درخواست کرد که تا جایی که امکان دارد برای تخفیف در مجازات شایان همکاری کنند.

مجری «ماه عسل» در ادامه از تجربه برخورد خودش با یکی از مجرمین اینترنتی گفت. اینکه در اشاعه شایعه‌ای منسوب به او اقدام کرده بود و رو به افرادی که به دنبال هک و  اشاعه این نوع شایعات در فضای مجازی هستند گفت که این جرایم به راحتی قابل پیگیری است و زرنگ تر از شما هم هستند.

احسان علیخانی در شب میلاد امام حسن (ع) از اتفاقی رونمایی میکند که جنبه خیر دارد. او میگوید یک باشگاه در دنیا هست که طرفداران زیادی دارد و چون من رقیب این تیم را دوست دارم، زیاد نمیتوانم در این باره حرف بزنم اما از آنجایی که این شب ها ، شب های فوتبالی است و شبکه سه هم به شکلی شبکه فوتبالی است، میخواهیم از پیراهنی رونمایی کنیم که از طریق آقای نیرومند و یکی از مدیران تیم های پایه بارسلونا به دست ما رسیده و ما میخواهیم آن را به مزایده بگذاریم. در نهایت به بالاترین پیشنهادی که فروخته شد یک بخشی از عوایدش متعلق به بچه های محسنین است و یک بخش دیگر برای بچه های کار…. أمیدواریم بتوانیم که اتفاقی بزرگ را رقم بزنیم.

4727163 942 دانلود قسمت شانزدهم ماه عسل 95 (بچه های بد سرپرست) + خلاصه نوشتاری

پس از پخش آیتم پشت صحنه «ماه عسل»، علیخانی از مهمانان برنامه دعوت کرد تا به صحنه بیایند. زوج جوان مشهدی که مدت ۵ سال از زندگی مشترکشان می گذشت. خانم جوان در اثر طلاق پدر و مادرش، و اینکه نمی توانست در کنار ناپدری زندگی کند به مرکزی معرفی می شود که در واقع مرکزی برای نگهداری از بچه های بی سرپرست  و بدسرپرست است.

بخوانید :   استایل هستی مهدوی در اکران مردمی فیلم اسرافیل / 6 عکس

مرکزی که توسط خانم و آقای لطفی اداره می شد و در آن به نوعی یک شبه خانواده با تعلیم موسیقی و ساز تشکیل شده بود. مرکزی که به گفته همه بچه های آنجا همه مثل خانواده در کنار هم بودند و به هم آرامش و امنیت هدیه می کردند. تا جایی که حتی بعد از ازدواج هم باز با آن مرکز در ارتباط بودند.

4727164 664 دانلود قسمت شانزدهم ماه عسل 95 (بچه های بد سرپرست) + خلاصه نوشتاری

اما در ادامه برنامه اداره کنندگان این مرکز به صحنه ماه عسل آمدند. همراه پسر جوان و عروسشان که اتفاقا او هم از بچه های مرکز بود.

علیخانی که متعجب بود از این وصلت، از دلایل این انتخاب پرسید و مثل همیشه همان جواب علاقه و عشق را گرفت. خانم لطفی که به نوعی مادر همه بچه های مرکز بود گفت که ما در این ازدواج بیش از همه به پسر خودمان سخت گرفتیم و بهش گفتیم تو باید خودت را به ما ثابت کنی، ما رو راضی کنی و متقاعد که می تونی از پس خوشبخت کردن این دختر بر بیای.

اما بعد از یک رفت و آمد رسانه ای، گروه موسیقی محبت به صحنه آمدند. گروهی که همه اعضای آن از جمله بچه های این مرکز بودند که سال ها مهر مادری و پدری خانم و آقای لطفی را به دل گرفته بودند.

بخوانید :   خلاصه قسمت اول ماه عسل 97 (27 اردیبهشت)

برنامه امشب «ماه عسل» با چند جمله پایانی محبت آمیز این بچه ها نسبت به این خانواده خیر به اتمام رسید.

ماهتون عسل.

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي