حرف های جنجالی امیر کریمی (اولین خواننده پاپ)

امیر کریمی اولین خواننده پاپ ایران، نسبت به خوانندگان نوظهوری که تیتراژ سریال های تلویزیونی را می خوانند، واکنش شدیدی نشان داده است. از این رو این مطلب از سایت گهر را اختصاص داده ایم به: حرف های جنجالی امیر کریمی (اولین خواننده پاپ) .از شما همراهان همیشگی گهر دعوت می کنیم همچنان ما را همراهی کنید. پیشاپیش از همراهی شما عزیزان سپاسگزایم.

.

حرف های جنجالی امیر کریمی (اولین خواننده پاپ), جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

.

امیر کریمی از نخستین خوانندگان نسل اول موسیقی ایران پس از انقلاب اسلامی است؛ او به تازگی مصاحبه‌ای را انجام داده که بخشی از مصاحبه این خواننده به شرح زیر است:

«بارها و بارها کاملا موثق شنیده ام که خیلی از این افراد (خوانندگان) به تهیه کننده پول می دهند و تیتراژ سریال یا فلان فیلم را می خوانند.

این حرف را می توانم خیلی مطمئن تر بگویم که تیتراژ سریال ها اصلا نرخ دارد ، ۳۰ الی ۴۰ میلیون تومان! حتما دیده اید برخی خواننده های جدید و صداهای جدیدی از سریال ها مجال بروز پیدا می کنند! این خواننده ها از کجا می آیند؟

طرفی که تا دیروز از ساختمان وزارت ارشاد نمی گذاشتند بالا برود N میلیون تومان به تهیه کننده سریال پول می دهد، طرف تیتراژ می خواند و بعد اقدام به دریافت مجوز می کند. تازه در ارشاد داد و فریاد هم راه می اندازد که صدای من را تلویزیون پخش کرده است.

چرا مثلا به آقای عصار پیشنهاد نمی شود که تیتراژ بخواند!چرا صدای خواننده های ناله و عشوه ای فقط از تیتراژها پخش می شود.»

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي