مطالب پيشنهادي

حذف مسعود فراستی از تلویزیون؟

تاريخ : ۲۰ خرداد
بازديد : 702

مسعود فراستی حذف مسعود فراستی از تلویزیون؟

حذف مسعود فراستی از تلویزیون؟

اگر می خواهید از جزئیات خبر آگاه شوید این مطلب گهر را تا انتها مطالعه نمایید. چرا که جزئیات کامل خبر را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

با اینکه برنامه هفت افخمی – فراستی به پایان رسید و مسئولان رسانه ملی و شبکه سوم سیما در تدارک چهارمین سری از برنامه هفت هستند و مسعود فراستی در دوره جدید این برنامه حضور ندارد، اما خبر می‌رسد که با فشار دولتی‌ها مسعود فراستی در هیچ برنامه تلویزیون نمی‌تواند شرکت کند.

شاید بسیاری با شنیدن این خبر تعجب کنند و این سئوال برایشان پیش آید، اگر فراستی در برنامه ای مستقل در مورد فیلم‌های سینمای جهان حضور پیدا کند، محل اشکال است؟

بخوانید :   عکسها و بیوگرافی بازیگر نقش مرضیه در سریال بچه مهندس

طبق شنیده ها، علت حذف مسعود فراستی و جمع شدن برنامه‌ای که بهروز افخمی سکاندارش بود، انتقاد مسعود فراستی به نحوه حضور رئیس جمهور در میان کارگران است. البته نا گفته نماند که بسیاری از سینماگران حرفه ای نقدهای او را در زمینه سینما غیر اصولی و غیر حرفه ای میدانند , و بر این اعتقادند که جنجال آفرینی های وی بر نحوه داوری جشنواره فجر ۳۵ تاثیر منفی نهاده است.

یک منبع آگاه به مشرق گفت:
از زمانی که این انتقاد توسط فراستی مطرح شد، دولتی‌هابه دنبال حذف وی از برنامه هفت و کلا از رسانه ملی بودند، منتها جدال افخمی و ایوبی و جدل این برنامه با هیات داوران فجر، فرصت خوبی را برای دولت و وابستگان فراهم کرد که با فشار بیشتری و بدون اعلام رسمی توسط سازندگان، برنامه هفت برای همیشه تعطیل شود.

بخوانید :   شبنم قلی خانی و برادرزاده هایش در استرالیا / 9 عکس

حالا باید منتظر ماند و دید مدیران رسانه ملی چگونه در مقابل این خواست دولت مقاومت می‌کنند و تصمیم مدیران تحت تاثیر فشارها قرار خواهد گرفت یا نه.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+