مطالب پيشنهادي

جنایت هولناک بریدن اعضای بدن دختران زنده + عکس

دسته بندي : اخبار,حوادث
تاريخ : ۲۵ بهمن
بازديد : 2746

جنایت هولناک بریدن اعضای بدن دختران زنده + عکس

 

بریدن اعضای بدن دختران دانش آموز زنده توسط مردی به نام” شین کالت ” ۴۲ ساله در ایالات جورجیا رخ داده است که ماجرای این اتفاق تلخ به شرح زیر است.

«شین کالت» ۴۲ساله به علت قتل رساندن دختر دانش آموز که تنها ۹ سال داشت و تعدادی زیادی دانش آموز دیگر به حبس ابد محکوم شد. کالت، دختر دانش آموز را که در همسایگی اش زندگی می کرد به نام «اسکیلار دیالس» که فقط ۹سال سن داشت به قتل رساند و پیکر متلاشی شده اش را در جاده میل نزدیک جنگل، زیر انبوهی از چوب پنهان کرد.

277bf3bb69 جنایت هولناک بریدن اعضای بدن دختران زنده + عکس

طبق گفته همسایه ها دیالس با خاله خود در یکی از آن خانه های خیابان میل شهر گریفین در ایالت جورجیا زندگی می کرد، مادر وی به دلیل مسائل شغلی در آتلانتا بود و دختر خود را به خواهرش سپرده بود.

خاله دیالس گفت: در روز حادثه دختر خواهرم قصد داشت به خانه هم کلاسی اش برود به خاطر همین لباس های زیبا و دخترانه اش را پوشید و راهی خانه دوستش شد.

وی ادامه داد: پس از گذشت چند ساعت متوجه شدم که دیالس هنوز به خانه دوستش نرسیده است و به همین دلیل بسیار نگران شدم.

دوست دیالس به پلیس گفت: او اصلا آن روز به خانه آن ها نرفته است و حتی بیرون از خانه ساعت ها منتظر رسیدن دوست ۹ساله اش بوده است.

خاله دیالس در ادامه صحبت هایش به پلیس گفت: پس از اینکه متوجه شدم دیالس به خانه دوستش نرفته است به بیرون از خانه رفتم و تحقیقات را برای پیدا کردن دختر خواهرم آغاز کردم.

این زن داغدار افزود: پرسش های من از همسایه ها مشخص کرد که دیالس ۹ساله در خیابان در حالی که به سمت خانه دوستش در حرکت بود، دیده شده است ولی پس از رسیدن به خانه مردی به نام کالت دیگر کسی او را ندیده است.

e680f11c00 جنایت هولناک بریدن اعضای بدن دختران زنده + عکس

فتنی است این اتفاق در ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۲ رخ داد و به دنبال آن بیش از ۵۰ نفر از همسایگان دیالس برای پیدا کردن دختر گمشده جستجوها را آغاز کرده ولی به نتیجه ای نرسیدند.

به دنبال این موضوع و پیدا نشدن دانش آموز ۹ساله پلیس وارد عمل شد و با بررسی اطراف خانه کالت پرده از راز جنایت های هولناک و گم شدن دیالس برداشت.

پلیس در جستجوی خانه کالت و اطرف آن در نزدیکی مسیر جنگلی متوجه تعداد زیادی جسد دفن شده شد که پس از تحقیقات ماموران دریافتند که آ ن ها متعلق به دانش آموزان مدرسه ابتدایی اورس بوده است که در سالیان گذشته مفقود شده بودند. به همین منظور این همسایه شیطان صفت دستگیر و در مقابل اتهامات قتل، جنایت های پنهان، آزار دختران دانش آموز و شکنجه درجه یک قرار گرفت.

همچنین پلیس که تنها شاهد پیدا شدن اجساد دانش آموزان بود گفت: کالت با خشونت تمام و با بی رحمی این کودکان را پس از شکنجه به طرز وحشتناکی به قتل رسانده است، ولی او در این سال ها این موضوع کتمان می کرد تا اینکه مستندات کارآگاهان او را عامل جنایت ها معرفی نمود.

برخی از سایت های محلی در این باره نوشتند کالت پس از مصرف مشروبات الکلی این کودکان را مورد شکنجه قرار داده و اعضای بدن آنان را زمانی که هنوز زنده بودند از بدنشان جدا می کرده است.

خانواده دیالس پس از کشف جسد دخترشان، فقرا و تهیدستان شهرشان را به یک شام دعوت کرده و از آ نان خواستند تا برای آرامش روح دخترشان دعا کنند.

از سویی دیگر دوستان دیالس که همیشه از مهربانی و سخاوت این دختر صحبت می کردند به علت علاقه بسیار شدید دوست ۹ساله شان به حیوانات به ویژه پروانه این تابلوی زیبا را کشیدند تا یاد او هرگز از یادها نرود.

c9e733eaf6 جنایت هولناک بریدن اعضای بدن دختران زنده + عکس

گفتنی است؛ طبق رای دادگاه شاین کالت به حبس ابد محکوم شد و خانواده دیالس با اشتراک گذاشتن حکم دادگاه در صفحه فیس بوک دانش آموز ۹ساله این موضوع را به اطلاع عموم رساندند.

این خبر که در رسانه ای بیگانه به آخر خط رسیده است، جای چند سوال را خالی می گذارد که انگیزه این مرد از قتل و شکنجه دانش آموزان چه بوده است؟ آیا آزادی مصرف مشروبات الکلی در این جنایت ها نقش داشته است؟ آیا فیلم های هالییودی که نشان دهنده خشونت است، در شکنجه کودکان موثر بوده است؟ چطور یک انسان می تواند دختران بی گناه را به روش های وحشتناک به قتل برساند؟ همه این سوالات بخشی از خشونت مردم غرب زده است که در توهمات سیاست های دولتمردان خود اسیر شده اند و یاد گرفته اند که دنیا بدون معبود است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي