مطالب پيشنهادي

تمجید فلور نظری از رامبد جوان

تاريخ : ۴ تیر
بازديد : 830

در این قسمت از بخش فرهنگی پورتال گهر جزییات خبر تمجید فلور نظری از رامبد جوان  را در ادامه می خوانید

فلور نظری تمجید فلور نظری از رامبد جوان

تمجید فلور نظری از رامبد جوان

بعد از ماجرای خوبی که در برنامه خندوانه رخ داد و رامبد جوان از برداشت اشتباهی که از صحبت هایش درباره صفر کشکولی پیش آمده بود از این هنرمند عذرخواهی کرد ، فلور نظری بازیگر کشورمان با انتشار پستی از رفتار خوب رامبد جوان تقدیر کرد.فلور نظری

فلورا نظری در اینستاگرامش نوشت:

دوستان عزیزم و مردم خوب و نازنین

فارغ از کنکاش مجدد در ماجرای پیش آمده باید عرض کنم می ستایم آنانی را که در کمال معرفت وقتی اشتباهی می کنند می پذیرند و با شجاعتی قابل تقدیر معذرت خواهی می کنند . درود بر تربیت و اصالت خانوادگی اقای رامبد جوان که از اقای صفر کشکولی دلجویی کردند ان هم در برنامه ی خندوانه که نفس وجودی اش شادی و محبت و همدلی و لبخند است درود به همه ی انسانهایی که در تنش زدایی و رفع خشونت در جامعه و بین مردم تلاش می کنند. و درود بر عمو صفر که با قلب مهربانشون پذیرای این مهربانی شدند که این نیز خود از جوانمردی است. خلاصه اینکه کیف می کنم وقتی همه پُر از احترام و مهربانی نسبت به هم باشند ، خب خدا رو شکر ، خداوند خیر و خوبی و شادی و عزت رو از هیچکداممان نگیره و همیشه بتوانیم اینگونه مجری شاد کردن دلهای عزیزان باشیم. خدا یار همه ی ما.

بخوانید :   عکس دیدنی از کودکی الیکا عبدالرزاقی

فلور نظری در آثاری چون رویای خیس، خانه به دوش، مسافری از هند، پرواز در حباب و نفس گرم نقش آفرینی کرده است و و بیش از ۲۰ سال است که در عرصه بازیگری فعالیت می کند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+