مطالب پيشنهادي

تعبیر خواب تجملات ، تعبیر تجملات در خواب

تاريخ : 25 جولای
بازدید : 154

اگر خواب تجملات دیده اید می توانید در ادامه تعبیر تجملات در خواب را از زبان معبران مختلف همچون منوچهر مطیعی تهرانی ، امام صادق (ع) ، ابن سیرین و دیگر معبران مشاهده کنید

تعبیر خواب تجملات یا تعبیر تجملات در خواب

تعبیر خواب تجملات ، تعبیر تجملات در خواب, جدید 1400 -گهر

هر چیز گرانبهایی که در زندگی طبیعی ما از لحاظ مادی ارزش فراوان داشته باشد در خواب خود را به صورت تجملات و یا اشیایی مانند گوهر و کریستال خود را نشان می‌دهند.

تعبیر خواب تجملات

لیلا برایت می‌گوید: اگر در خواب ببینید که با تجملات زندگی می‌کنید، به این معنا است که در امور مالی دچار ضرر می‌شوید.
آنلی بیتون می‌گوید: اگر در خواب زن فقیری ببیند که از تجملات زندگی لذت می‌برد، به این معنا است که تغییر و تحولاتی خوشایند پیش رو دارد.

تعبیر خواب وسایل تجملی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: کریستال در زندگی روزمره ما چیزی است تجملی و ظریف که در خواب نیز همین ظرافت و تفنن خویش را حفظ می‌کند. اگر در خواب دیدید ظرفی از کریستال دارید با زنی دارای همین خصوصیات روبه رو می‌شوید و چنانچه این ظرف ازدست شما بیفتد و بشکند او را از دست می‌دهید.
منوچهر مطیعی تهرانی گوید: هر چیز خوبی در زندگی روزمره ما که ارزش مادی و معنوی فراوان دارد و در خواب‌های ما می‌تواند به شکل گوهر متجلی ظاهر شود. زن خوب گوهر است. فرزند شایسته و برومند گوهر است. علم و دانش گوهر است. سخن به جا و خوب گوهر است و این زیاد بستگی پیدا می‌کند به وضع و شرایطی که در بیداری دارید.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي