مطالب پيشنهادي

ترک سیگار به روش آلن کار

تاريخ : ۲۸ بهمن
بازديد : 980

تمام کسانی که سیگاری هستند، حداقل یک بار هم که شده به فکر ترک سیگار افتادن و دنبال بهترین راهکار بودند و هستند که سیگار را کاملا ترک کنند، در مطلب امروز ترک سیگار به روش آلن کار را که خیلی ها از آن موافق بیرون آمدن می گذاریم. امیدواریم شما هم موفق باشید.

ترک سیگار به روش آلن کار

247810 Gahar ir ترک سیگار به روش آلن کار

آلن کار را بهتر بشناسیم

آلن کار
آقای آلن کار در سال ۱۹۳۴ میلادی در شهر لندن انگلستان به دنیا آمد. شغل اصلی او حسابداری بود و در یک شرکت بزرگ در انگلستان کار می‌کرد.

اولین نخ سیگارش را زمانی که شانزده سال بیشتر نداشت روشن کرد. به دنبال آن به مدت سی و سه سال روزانه شصت تا صد نخ سیگار دود می‌کرد. به گفته خود او با اینکه می دانست پدرش به دلیل مصرف سیگار از دنیا رفته و خواهرش به دلیل مصرف سیگار به سرطان مبتلا شده بود در شانزده سالگی سیگاری بر لبش گذاشت و روشن کرد به این امید که هر وقت بخواهد می‌تواند آن را کنار بگذارد.

821226 Gahar ir ترک سیگار به روش آلن کار

اما به مرور سیگار کشیدن به دغدغه اصلی او تبدیل شد. سال‌ها سیگاری ماند و این کار را تا جایی ادامه داد که همسرش که از سیگار کشیدن های او به ستوه آمده بود تصمیم به جدایی از وی گرفت.

سالهای طولانی مصرف سیگار آقای کار را به یک برده تمام عیار تبدیل کرده بود. او از سیگار متنفر شده بود اما به دلیلی نامعلوم مجبور بود به کشیدن سیگار ادامه بدهد. برای آقای کار سیگار کشیدن یک کابوس وحشتناک بود و این کابوس هرگز به پایان نمی‌رسید.

884620 Gahar ir ترک سیگار به روش آلن کار

تصمیم ترک سیگار

مشکلاتی اینچینی و دیگر عذاب‌هایی که همه سیگاری‌ها به صورت مشترک از آن رنج می‌برند. باعث شده بود آقای آلن کار همواره به دنبال راهی برای ترک سیگار باشد.

در طول عمر سیگاری بودنش بارها و بارها به کمک انواع روش ها سعی در ترک سیگار داشت که هرگز موفقیتی نصیبش نمی‌شد و دوباره به کشیدن سیگار روی میآورد.

بخوانید :   خواص روغن آرگان + تاریخچه روغن آرگان

683218 Gahar ir ترک سیگار به روش آلن کار

سرانجام پس از سالها تلاش در سال ۱۹۸۳ میلادی در یک شب مصرف سیگارش را از صد نخ در روز به صفر نخ رسانید و توانست برای همیشه بدون کوچکترین تمایلی به سیگار کشیدن و بدون استفاده از هرنوع جایگزینی سیگار را کنار بگذارد.

به گفته خودش با ترک سیگار برای همیشه همه را شگفت زده کرده بود. ماه‌ها گذشت و آقای کار دیگر جز افراد غیر سیگاری به حساب میآمد و و جالب اینجا بود که در این مدت هیچ میلی به سیگار کشیدن نداشت. او موفق به کشف روشی موثر برای ترک سیگار شده بود. یک روش آسان و جادویی. آلن کار با کمک این روش سیگار را برای همیشه کنار گذاشت.

396187 Gahar ir ترک سیگار به روش آلن کار

یک تصمیم بزرگ

زمانی که مدتی از ترک کردن سیگار توسط او گذشته بود. تصمیم گرفت با استفاده از این روش جالب و شگفت انگیز تمام سیگاری ها را از دام سیگار رهایی بخشد. تا آنها هم بتوانند لذت زندگی بدون سیگار را تجربه کنند. پس کتابی در این زمینه نوشت و نام کتاب را راه آسان ترک سیگار (Easy Way To Stop Smoking) گذاشت.

976645 Gahar ir ترک سیگار به روش آلن کار

شاید فکر کنید که کتاب آقای کار فقط درباره مضرات سیگار نوشته شده. اما به هیچ وجه اینچنین نیست. در واقع این کتاب حاوی خاطراتی از زندگی شخصی آقای کار به علاوه رازهایی در باره سیگار است.کتاب راه آسان ترک سیگار به سرعت به یکی از پرفروشترین کتابهای اروپا و آمریکا تبدیل شد. مطالب این کتاب برای سیگاری‌ها و حتی کسانی که می‌خواستند درباره سیگار و افراد سیگاری بیشتر بدانند بسیار جالب بود. به مرور زمان کتاب راه آسان ترک سیگار راه خود را به دیگر نقاط دنیا هم باز کرد. به بیش از چهل زبان دنیا ترجمه شد و ملیون‌ها نفر توانسته اند به کمک همین کتاب سیگار را به آسانی ترک کنند.

بخوانید :   شیاف میزوپروستول + عوارض شیاف و قرص میزوپروستول

بسیاری از صاحب نظران علوم پزشکی و روانشناسی کتاب آقای آلن کار را یک معجزه و خدمتی ارشمند و بزرگ به بشریت می‌دانند و خواندن آن را به هر انسانی توصیه می‌کنند. حتی کسانی که سیگار نمی‌کشند نیز بهتر است از محتوای این کتاب اطلاع پیدا کنند تا بهتر بتوانند خودشان و خانواده شان را در برابر دام سیگار محافظت کنند.

 

درباره راه آسان ترک سیگار

756176 Gahar ir ترک سیگار به روش آلن کار
آقای کار یکی از مخالفان ترک سیگار به روش نیروی اراده و استفاده از جایگزین‌ها و روش‌های سخت پزشکی بود. ایشان همواره یادآوری می‌کرد که ترک سیگار بسیار آسان است و این درصورتی است که کتاب او را تا آخرین فصل بخوانند. حتی تاکید می‌کرد که در هنگام مطالعه کتاب هیچ نیازی به کنار گذاشتن و یا کم کردن سیگار ندارید. می‌توانید آزادانه به سیگار کشیدن ادمه دهید.

به مرورکه به پایان کتاب نزدیک می‌شوید، سیگار کشیدن شما هم پایان می‌پذیرد. او در ابتدای کتابش نوشته بود هر کس یکبار این کتاب را بخواند سیگار را برای همیشه کنار می‌گذارد. بدون اینکه کوچکترین احساس افسردگی و حتی میل به سیگار را داشته باشد.

کسانی که با این روش موفق به ترک سیگار شده اند، زندگی بدون سیگار خود را مدیون شخص آقای آلن کار هستند و این کتاب را بهترین روش ترک همیشگی سیگار در دنیا می‌دانند. این روش آسانترین روش ترک سیگار در تمام دنیاست و همین مسئله روز به روز بر شهرت روش ترک سیگار آقای آلن کار می افزاید.

971266 Gahar ir ترک سیگار به روش آلن کار

ادامه راه آلن کار پس از اتمام زندگی وی

در نهایت پس از سالها تلاش بی وقفه در ترک دادن افراد سیگاری آقای آلن کار در تاریخ ۲۹ نوامبر ۲۰۰۶ در سن ۷۲ سالگی در شهر مالاگای اسپانیا چشم از جهان فرو بست.

روحش شاد و راهش پر رهرو

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+