مطالب پيشنهادي

بیوگرافی زری فتحی داور موفق ایرانی + عکسهای زری فتحی

تاريخ : ۲۹ بهمن
بازديد : 1175

زری فتحی داور فوتبال ایرانی که قطعا جز داوران زن موفق ایرانی است این روزها بدلیل داوری وی در فینال فوتسال جام ملت های اروپا بین تیم های اسپانیا و پرتغال نامش برجسته تر از گذشته شده است.

بیوگرافی زری فتحی داور زن ایرانی 

zarifathi بیوگرافی زری فتحی داور موفق ایرانی + عکسهای زری فتحی

زری فتحی درباره شرایط داوری و وضعیت خودش در زمینه اظهار داشت: سه سال است که وارد لیست بین‌المللی شده‌ام و یک سالی است که در لیست الیت آسیا قرار گرفته‌ام. نخستین بار به مسابقات المپیک شرق آسیا در مالزی رفتم و در سمینار داوری هم در این کشور شرکت کردم که از ما تست بدنی گرفتند تا به ما ابلاغ بدهند.

900246 Gahar ir بیوگرافی زری فتحی داور موفق ایرانی + عکسهای زری فتحی

زری فتحی که رکورددار سرعت در میان داوران زن ایرانی است گفت:« بله من رکورد داوران زن آسیا را در دو سرعت دارم. البته تست های مختلفی برگزار می شود ، مثل دو استقامت و تست های بدنی دیگر که خداراشکر من در این تست ها هم عملکرد خوبی داشته ام. جالب است که سال قبل در حالی که سطح خانم ها عدد ۳۰ بود من توانستم به عدد ۵۹ برسم و این خودش رکورد جالبی بود.»

بخوانید :   اولین عکس مهدی قائدی و همسرش

754091 Gahar ir بیوگرافی زری فتحی داور موفق ایرانی + عکسهای زری فتحی

جرقه داوری در زری فتحی 

من دانشجو بودم فوتبال بازی می کردم. برادرم فوتبالیست بود و در تیم فجرسپاسی بازی می کرد و من به همین دلیل بازی ها را با دقت می دیدم. از اینکه می دیدم که داور قاطعیت دارد و درواقع حاکم اصلی زمین است خیلی خوشم می آمد و همین باعث شد که جذب داوری شوم.»

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+