مطالب پيشنهادي

بیوگرافی اکبر اقبالی کمدین معروف

تاريخ : ۱۷ بهمن
بازديد : 3496

اکبر اقبالی کمدین و طنز پرداز ترک زبان اهل آذربایجان که سالهاست موجب خنده ی مردم شده است از معروفیت خوبی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد. بیوگرافی اکبر اقبالی کمدین معروف در مطلب زیر…

بیوگرافی اکبر اقبالی کمدین معروف

097604 Gahar ir بیوگرافی اکبر اقبالی کمدین معروف

بیوگرافی و زندگینامه اکبر اقبالی کمدین معروف ایرانی اهل آذربایجان

اکبر اقبالی کمدین و طنز پرداز ترک ایرانی و اهل آذربایجان است. او سالهاست فعالیت کمدی دارد و خنده بر لب های مردم میاورد.

اینستاگرام اکبر اقبالی به آدرس akbareghbali1 فعال میباشد و عکس ها و ویدیو ها و اطلاع رسانی از کارهای خود را در آن قرار میدهد.

این کمدین به همراه نیما ساحلی زوج هنری که سال های سال است در بخش کمدی فعالیت میکنند و خنده بر لب های مردم می آورند. اکبر اقبالی هم اکنون تهیه کننده و هنرمند شو ستارگان رنگارنگ است و در شهر های مختلفی به اجرا می پردازد.

بخوانید :   بریانی اعظم اصفهان آدرس

اکبر اقبالی

شو ستارگان رنگارنگ اکبر اقبالی

995395 Gahar ir بیوگرافی اکبر اقبالی کمدین معروف

شوهای کمدین ترک زبان

این شو یکی از بهترین شو ها و محبوبترین ها میباشد و آیتم های بسیاری دارد. از جمله این آیتم ها نمیاش طنز با اجرای اکبر اقبالی میباشد. البته اکبر اقبالی تقریبا در تمامی بخش ها حضور دارد! بخش دیگر شو ستارگان رنگارن بخش حرکات آکروباتیک است، بخش مسابقه از قسمت های جذاب این شو است که بیشتر برای خنده و شادی است و در اخر نیز به برندگان جایزه داده میشود.

 

بیت باکس از دیگر بخش های شو ستارگان است و تماشای آن خالی از لطف نیست. بلک لایت شو نیز برنامه جالب و تحسین برانگیز از قسمت های جالب جنگ ستارگان رنگارنگ کیش است که در تاریکی مطلق انجام می شود. بازیگران در این قسمت با لباس های براق در تاریکی به اجرای نمایش زیبا می پردازند.

بخوانید :   مشخصات تویوتا chr هیبرید

نمایش کمدی اسپرت ـ بیوگرافی 

291345 Gahar ir بیوگرافی اکبر اقبالی کمدین معروف

سورپرایزهای اکبر اقبالی

بخش دیگر نمایش کمدی اسپرت نام دارد. که یک تئاتر کمدی اسپرت از بخش های این برنامه است که به هیچ عنوان نباید آن را از دست داد. این قسمت توسط هنرمندان تئاتر حرفه ای و خوش ذوق اجرا می شود که بسیار زیبا و به یاد ماندنی می باشد. تقلید صدا نیز از بخش های جالب و پرطرفدار این برنامه است و جذاب ترین بخش به نظر ما استنداپ کمدی های این شو است.

در آخر در این شو باید منتظر سورپرایز شدن نیز باشید! سورپرایز های جالب و دیدنی که برای بینندگان جذابیت دارد و به دلیل همین سورپرایز ها و بخش های متنوع اگر فردی چندین بارهم به این شو برود بازهم برایش جذابیت خواهد داشت.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+