دانلود فیلم خارجی رایگان

بهترین جراح بینی در تهران

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 24 دسامبر

جستجو و انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

جراحی بینی :

آیا شما هم به دنبال بهترین جراح بینی در تهران هستید؟ بینی یکی از برجسته ترین ویژگی های صورت است و می تواند به عنوان یک دارایی ارزشمند در ظاهر صورت هر فردی به شمار رود. بینی نرمال و بی عیب و نقص، یکی از معیار های اصلی زیبایی چهره می باشد و زمانی که بیش از اندازه بزرگ یا نامتقارن باشد انجام عمل بینی می تواند تفاوت زیادی را ایجاد کند، اما نکته مهم انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران است تا بتواند با دانش و مهارتی که دارد زیبایی و سلامت این اندام را به آن بازگرداند.

در عصر حاضر رینوپلاستی یا عمل بینی در کشورمان طرفداران زیادی پیدا کرده است که نواقص زیبایی و یا بدشکلی های فیزیکی را که بر عملکرد طبیعی تنفس تأثیر می گذارد، تصحیح می کند. برای بدست آوردن بهترین نتایج رینوپلاستی، با انتخاب بهترین جراح بینی در تهران شما می توانید تغییری شگرف در ظاهر و زیبایی صورت خود مشاهده کنید.

 بهترین جراح بینی در تهران, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

تمام افرادی که به سراغ جراحی بینی می روند تنها هدف داشتن ظاهری بی نقص ندارند، بلکه برخی افراد به دلیل مشکلاتی از قبیل مشکلات تنفسی و… ناچار به انجام عمل بینی می شوند.
با استفاده از عمل بینی می توان مواردی چون بزرگ بودن اندازه بینی و قوزدار بودن آن، افتادگی نوک بینی یا کم بودن زاویه بینی و لب، پهن بودن بینی و بزرگ بودن سوراخ های بینی، جعبه ای شکل بودن نوک بینی، زیاد بودن فاصله نوک بینی تا صورت، دررفتگی تیغه بینی و غیرقرینه بودن بینی، دو شاخه بودن نوک بینی، دماغ زین اسی متعاقب ضربه های قبلی و یا عمل جراحی انحراف تیغه بینی و دفورمیتی های بعد از عمل جراحی را برطرف نمود.

با توجه به موارد فوق، عمل بینی برای هر فرد به طور اختصاصی طراحی و متناسب با مشکلات بینی او انجام می شود. بنابراین زمانی که تصمیم به جراحی بینی می گیرید اولین چیزی که باید به آن توجه کنید پیدا کردن بهترین جراح بینی است، جراحی که در این زمینه تجربه کافی و لازم را داشته باشد.
در این مقاله ابتدا برخی از انواع جراحی بینی را به اختصار معرفی کرده و در ادامه در مورد نحوه پیدا کردن بهترین جراح بینی صحبت خواهیم کرد.

انواع جراحی بینی :

جراحی بینی استخوانی :

برخی افراد تصور می کنند که بینی استخوانی حتما باید قوز دار باشد و دارای پوست بهتری نیز باشد اما امکان دارد بینی دارای قوز باشد ولی پوست و کناره های بینی دارای کیفیت خوبی نباشند و جزء بینی های گوشتی قرار گیرند.

بینی استخوانی اصطلاحی است که در افرادی با ضخامت کم پوست گفته می شود و فقط به این معنی نیست که بینی فرد دارای قوز است. در واقع در این افراد پوست کناره های بینی دارای کیفیت خوبی نیست و بسیار نازک است. این ضخامت پوست است که مشخص می کند بینی شما از نوع غضروفی و یا گوشتی است.
در این نوع از بینی ها کوچکترین پستی و بلندی و کمی و کاستی بدلیل نازکی پوست کاملاً مشخص می شود.

بهترین جراح بینی در تهران, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

جراحی بینی گوشتی :

همانطور که در بالا گفته شد فرق بین بینی گوشتی و بینی استخوانی در ضخامت پوست آن ها است.
بینی استخوانی دارای پوستی نازک و یا متوسط و بینی گوشتی دارای پوستی ضخیم است، همچنین منافذ پوستی در بینی گوشتی کاملاً مشخص بوده و عرض پره های بینی ضخیم و نوک بینی بزرگ است.
جراحی بینی گوشتی به دلیل ضخامتی که این نوع از بینی ها دارند در مقایسه با دیگر بینی ها سخت تر می باشد به همین دلیل همه جراحان بینی نمی توانند این نوع جراحی بینی را انجام دهند.

بهترین جراح بینی در تهران, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

جراحی پولیپ بینی :

یکی از معضلاتی که افراد در هنگام تنفس دارند داشتن پولیپ بینی است که باعث سخت نفس کشیدن فرد مبتلا می شود. به همین جهت این افراد متقاضی جراحی بینی و رفع آن می شوند.

جراحی بینی ترمیمی :

چنانچه بعد از جراحی زیبایی بینی، از نتیجه کار راضی نبوده و یا بعد از عمل عارضه ای رخ دهد که باعث تغییر فرم بینی شود و نیاز به جراحی ثانویه بینی باشد، به این نوع  از جراحی، جراحی ترمیمی بینی گفته می شود.

بهترین جراح بینی در تهران, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

جراحی بینی شکسته :

ممکن است در دوران کودکی و نوجوانی به بینی صدماتی وارد شود و از آن جایی که استخوان و غضروف بینی در این سنین در حال رشد است باعث ایجاد قوز بینی شود.

با استفاده از جراحی بینی می توان میزان قوز بینی را کاهش داده و عرض و طول بینی را نیز اصلاح نمود، همچنین می توان نقایصی از جمله انحراف و کجی بینی را رفع کرد.

بهترین جراح بینی در تهران, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

 

مشخصات یک جراح بینی خوب :

انتخاب بهترین جراح بینی اولین و اساسی ترین مرحله قبل از عمل بینی است که نقش بسزایی در کسب نتیجه دلخواه دارد.
از آنجایی که جراحی بینی یک عمل اورژانسی نیست در نتیجه می توانید با دقت لازم تحقیق کرده و بهترین جراح بینی را متناسب با نوع بینی خود انتخاب نمائید.

برای این کار ابتدا می توانید لیستی از جراحان بینی مجرب تهیه کنید و درباره میزان تحصیلات و تجربه کاریشان تحقیق و نمونه کارهایشان را مشاهده کنید.

همچنین در جلسه مشاوره می توانید سوالاتی از قبیل: هزینه جراحی بینی، طول دوره بهبود، مراقبت های قبل و بعد از عمل و همچنین زمان مورد نیاز برای استراحت بعد از جراحی بینی را از او بپرسید.
بینی به عنوان عضو برجسته صورت نسبت به دیگر اعضای صورت آسیب پذیرتر است. به همین جهت کم تجربه بودن جراح بینی می تواند باعث شود تا شما از نتیجه عمل خود رضایت نداشته باشید.
از همین رو انتخاب یک جراح بینی حاذق و با تجربه حائز اهمیت است.

در مورد ویژگی های یک جراح بینی خوب می توان گفت که :

  • یک جراح بینی خوب باید به علم زیبایی شناختی و همچنین قواعد ریاضی آشنا باشد.
  • جراح باید بتواند بینی را بعد از جراحی تجسم کند و تناسب بینی با آناتومی صورت را در نظر بگیرد.
  • جراح باید بینی را به گونه ایی عمل کند که علاوه بر حفظ عملکرد تنفسی، ظاهر بینی نیز بخوبی تغییر کند.
  • جراح بینی باید بتواند اعتماد بیمار را جلب کند و اولویت کار خود را سلامت و منفعت بیمار قرار دهد.
  • جراح بینی باید توانایی انجام جراحی هر نوع از بینی را با شرایط متفاوت داشته باشد.
  • جراح باید بعد از عمل رینوپلاستی زمان کافی برای معاینه بینی بیمار بگذارد و سوابق بیماری و مصرف دارویی بیمار را جویا شود.

همچنین هزینه عمل بینی یکی دیگر از نکاتی است که بیشتر متقاضیان عمل بینی در انتخاب جراح خود مد نظر قرار میدهند.

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران :

عمل بینی یکی از سخت ترین روش های جراحی پلاستیک است چرا که کار بر روی یک ساختار سه بعدی با محیطی پیچیده نیاز به دانشی گسترده، ادراکی هنری و مهارت های جراحی دارد. در نتیجه افراد باید با در نظر داشتن ویژگی های جراح خوب بینی، دقت زیادی در انتخاب بهترین جراح داشته باشند.

از آنجایی که مخفی کردن عیوبی که در بینی مشاهده می شود تقریبا غیر ممکن است لذا عمل بینی برای افرادی که از اندازه یا شکل آن ناراضی هستند با حصول یک نتیجه عالی توسط بهترین جراح بینی ، می تواند اعتماد به نفس بالایی را به همراه داشته باشد و شور و شوق آن ها را جهت شرکت در فعالیت های اجتماعی افزایش دهد.

مشاوره با بهترین جراح بینی در تهران :

مشاوره با بهترین جراح بینی در تهران اولین فرصت برای دیدار بیماران با پزشک معالجشان است که آن ها را به عنوان نامزد این جراحی ارزیابی کرده و جزئیات کار را بیشتر برایشان توضیح می دهد.

بهترین جراح بینی در تهران علاوه بر تشخیص علت رینوپلاستی به وضعیت سلامت عمومی و تاریخچه پزشکی او نیز دقت خواهد کرد.

در طول مشورت با بهترین جراح بینی ، بیمار می تواند در مورد انتظاراتی که از عمل بینی دارد، بحث کند. کاندیدای رینوپلاستی ضمن اینکه نتایج مطلوب خود را بیان می کنند، این موضوع را به طور کامل درک خواهند کرد که عمل بینی می تواند اندازه و شکل بینی را تغییر دهد، اما زندگی آن ها را به طور کامل تغییر نخواهد داد و همانند هر عمل جراحی دیگری ممکن است با عوارض کمی همراه باشد.

دکتر وقردوست بهترین جراح بینی در تهران :

جراحی زیبایی بینی زمانی موفقیت آمیز است که نتیجه آن یک بینی منطقی و طبیعی و به دور از اغراق و افراط در برداشتن بافت های سالم بینی باشد زیرا نه تنها باعث زیبایی نمی شود بلکه ممکن است عملکرد بینی را نیز دچار اختلال کند.

بهترین جراح بینی در تهران, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

از دلایل انتخاب دکتر وقردوست به عنوان بهترین جراح بینی در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد :

دانش بالا و کسب رتبه های برتر در کشور: 

دکتر وقردوست در رشته پزشکی عمومی در دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شده و به عنوان نفر اول رشته جراحی عمومی در بیمارستان شهدای تجریش شروع به کار کردند.
ایشان در سال ۸۳ موفق به کسب رتبه اول در امتحانات پری بورد جراحی عمومی و کسب رتبه سوم بورد جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی شدند. همچنین در این سال شروع به تدریس جراحی عمومی به عنوان استادیار در دانشگاه علوم پزشکی کردند.
در سال ۸۴ دوره فلوشیپ فوق تخصصی خود را در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) شروع  کردند و در سال ۸۸ موفق به کسب رتبه برتر فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی شده و در دانشگاه علوم پزشکی به عنوان استادیار فوق تخصصی جراحی پلاستیک شروع به فعالیت نمودند.
همچنین در سال ۸۸ به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز به کار نمودند و به عنوان هیئت علمی فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز انتخاب شدند.

داشتن تجربه و سابقه کار بالا:

دکتر رضا وقردوست با سابقه بیش از هزار عمل بینی موفق تا سال ۹۷ به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در تهران به صورت کاملاً علمی و تخصصی همگام با آخرین متدهای روز دنیا در زمینه جراحی زیبایی بینی می‌ باشند.

همچنین دکتر رضا وقردوست عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند و تنها افرادی که در این انجمن عضویت دارند، دارای مدرک بورد فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی بوده و صلاحیت لازم جهت جراحی‌ های پلاستیک و زیبایی را دارند.

داشتن اخلاق کاری:

هنر، تخصص، تعهد، صداقت در کلام و تلاش برای حفظ سلامت بیمار سبب شده تا دکتر وقردوست به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در ایران شناخته شوند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي