مطالب پيشنهادي

برنامه اکران فیلمهای روز هشتم جشنواره فجر ۹۷ (چهارشنبه ۱۷ بهمن)

تاريخ : ۱۷ بهمن
بازديد : 339

فیلمهای روز هشتم جشنواره فجر در حالی اکران خواهند شد که رقابت تنگاتنگی بین بعضی از فیلمهای انتخاب شده توسط مردم می باشد.

در ادامه این مطلب جدول زمانبندی و برنامه اکران فیلمهای روز هشتم جشنواره فیلم فجر ۹۷ را مشاهده می کنید.

pooster fajr97 برنامه اکران فیلمهای روز هشتم جشنواره فجر 97 (چهارشنبه 17 بهمن)

جدول برنامه اکران فیلمهای روز هشتم جشنواره فجر ۹۷

 

سینما فیلم ساعت
آستارا تهران بنفشه آفریقایی ۱۵:۰۰:۰۰
آستارا تهران بنیامین ۱۷:۳۰:۰۰
آستارا تهران بیست و سه نفر ۲۰:۰۰:۰۰
آستارا تهران جان دار ۲۲:۳۰:۰۰
ایران مال ۱ زهرمار ۱۵:۰۰:۰۰
ایران مال ۱ شبی که ماه کامل شد ۱۷:۳۰:۰۰
ایران مال ۱ خون خدا ۲۰:۰۰:۰۰
ایران مال ۱ شب آفتابی ۲۲:۳۰:۰۰
سینما آزادی- سالن اصلی شبی که ماه کامل شد ۱۴:۳۰:۰۰
سینما آزادی- سالن اصلی خون خدا ۱۷:۰۰:۰۰
سینما آزادی- سالن اصلی دلبند ۱۹:۳۰:۰۰
سینما آزادی- سالن اصلی رورانس ۱۹:۳۰:۰۰
سینما آزادی- سالن اصلی طلا ۲۲:۰۰:۰۰
سینما آزادی- شهر فرنگ، شهر قصه معکوس ۱۵:۰۰:۰۰
سینما آزادی- شهر فرنگ، شهر قصه متری شیش و نیم ۱۷:۳۰:۰۰
سینما آزادی- شهر فرنگ، شهر قصه قسم ۲۰:۰۰:۰۰
سینما آزادی- شهر فرنگ، شهر قصه ناگهان درخت ۲۲:۳۰:۰۰
سینما آزادی- شهر هنر، شهر هفتم مردی بدون سایه ۱۵:۳۰:۰۰
سینما آزادی- شهر هنر، شهر هفتم قصر شیرین ۱۸:۰۰:۰۰
سینما آزادی- شهر هنر، شهر هفتم یلدا ۲۰:۳۰:۰۰
سینما آزادی- شهر هنر، شهر هفتم مسخره باز ۲۳:۰۰:۰۰
سینما استقلال مسخره باز ۱۵:۰۰:۰۰
سینما استقلال آخرین داستان ۱۷:۳۰:۰۰
سینما استقلال ایده اصلی ۲۰:۰۰:۰۰
سینما استقلال آشفته گی ۲۲:۳۰:۰۰
سینما جوان ۱ پالتو شتری ۱۵:۰۰:۰۰
سینما جوان ۱ تیغ و ترمه ۱۷:۳۰:۰۰
سینما جوان ۱ روزهای نارنجی ۲۰:۰۰:۰۰
سینما جوان ۱ حمال طلا ۲۲:۳۰:۰۰
سینما شکوفه ۱ طلا ۱۵:۰۰:۰۰
سینما شکوفه ۱ معکوس ۱۷:۳۰:۰۰
سینما شکوفه ۱ متری شیش و نیم ۲۰:۰۰:۰۰
سینما شکوفه ۱ قسم ۲۲:۳۰:۰۰
سینما فرهنگ ۱ نت های مسی یک رویا ۱۵:۰۰:۰۰
سینما فرهنگ ۱ ایده اصلی ۱۷:۳۰:۰۰
سینما فرهنگ ۱ آشفته گی ۲۰:۰۰:۰۰
سینما فرهنگ ۱ بنفشه آفریقایی ۲۲:۳۰:۰۰
سینما فرهنگ ۲ تمام چیزهایی که جایشان خالی است ۱۵:۳۰:۰۰
سینما فرهنگ ۲ دریای تلخ ۱۵:۳۰:۰۰
سینما فرهنگ ۲ بیست و سه نفر ۱۸:۰۰:۰۰
سینما فرهنگ ۲ جان دار ۲۰:۳۰:۰۰
سینما فرهنگ ۲ پالتو شتری ۲۳:۰۰:۰۰
سینما ماندانا ۱ جمشیدیه ۱۵:۰۰:۰۰
سینما ماندانا ۱ سرخ پوست ۱۷:۳۰:۰۰
سینما ماندانا ۱ ماجرای نیمروز ۲: رد خون ۲۰:۰۰:۰۰
سینما ماندانا ۱ درخونگاه ۲۲:۳۰:۰۰
سینما کوروش- مایاک، لاله‌زار سرخ پوست ۱۵:۳۰:۰۰
سینما کوروش- مایاک، لاله‌زار ماجرای نیمروز ۲: رد خون ۱۸:۰۰:۰۰
سینما کوروش- مایاک، لاله‌زار درخونگاه ۲۰:۳۰:۰۰
سینما کوروش- مایاک، لاله‌زار سمفونی نهم ۲۳:۰۰:۰۰
سینما کوروش- گراند سینما، فاروس تیغ و ترمه ۱۵:۰۰:۰۰
سینما کوروش- گراند سینما، فاروس روزهای نارنجی ۱۸:۰۰:۰۰
سینما کوروش- گراند سینما، فاروس حمال طلا ۲۰:۳۰:۰۰
سینما کوروش- گراند سینما، فاروس جمشیدیه ۲۳:۰۰:۰۰
مگامال ۱، مگامال ۲ سال دوم دانشکده من ۱۵:۰۰:۰۰
مگامال ۱، مگامال ۲ دیدن این فیلم جرم است! ۱۷:۳۰:۰۰
مگامال ۱، مگامال ۲ سونامی ۲۰:۰۰:۰۰
مگامال ۱، مگامال ۲ غلامرضا تختی ۲۲:۳۰:۰۰
پردیس تماشا ۱ شب آفتابی ۱۶:۳۰:۰۰
پردیس تماشا ۱ شبی که ماه کامل شد ۱۹:۰۰:۰۰
پردیس تماشا ۱ خون خدا ۲۱:۳۰:۰۰
پردیس راگا ۱ سمفونی نهم ۱۶:۳۰:۰۰
پردیس راگا ۱ سال دوم دانشکده من ۱۹:۰۰:۰۰
پردیس راگا ۱ دیدن این فیلم جرم است! ۲۱:۳۰:۰۰
پردیس زندگی ۲ ناگهان درخت ۱۵:۰۰:۰۰
پردیس زندگی ۲ مردی بدون سایه ۱۷:۳۰:۰۰
پردیس زندگی ۲ قصر شیرین ۲۰:۰۰:۰۰
پردیس زندگی ۲ یلدا ۲۲:۳۰:۰۰
پردیس کیان ۱ غلامرضا تختی ۱۶:۳۰:۰۰
پردیس کیان ۱ زهرمار ۱۹:۰۰:۰۰
پردیس کیان ۱ سونامی ۲۱:۳۰:۰۰
بخوانید :   جاذبه های گردشگری بمبئی + راهنمای سفر به بمبئی

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي