مطالب پيشنهادي

آموزش رفع ارور Your Connection is Not Private

تاريخ : ۳ دی
بازديد : 716

ارور Your Connection is Not Private یکی از مشکلات رایج اکثر کاربران مرورگر کروم است. گهر در این بخش آموزش رفع ارور Your Connection is Not Private را منتشر می کند.

آموزش رفع ارور Your Connection is Not Private 

mataleb www.gahar .ir 03.10.97 3 آموزش رفع ارور Your Connection is Not Private

این خطا گریبانگیر سیستم عامل مک نیست و در ویندوز هم این مشکل پیش می آید. هر وقت این خطا را مشاهده کردید نگران هک شدن یا … نباشید! این خطا معمولا با انجام کار های زیر حل می شود.

مشکل اصلی اینجاست که ممکن است ساعت سیستم شما درست تنظیم نشده باشد. این اتفاق زمانی می افتد که سیستم بطور ناگهان خاموش و مدت زمان زیادی سیستم روشن نشده باشد و یا حتی مشکل در چیپ آنبرد باشد. خب شایع ترین آن تاریخ و ساعت سیستم است که در ادامه چگونگی تصحیح آن را خواهیم گفت.

بخوانید :   SDK یا درگاه پرداخت درون برنامه ای چیست ؟

نخست : برنامه Chrome را کاملا ببندید

دوم : به مسیر :

>System Preferences>Date & Time بروید.

سوم : در زیر قسمت تب Date & Time بر روی گزینه ی Set date and time automatically بزنید و از دریافت اطلاعات صحیح از موقعییت مکانی اطمینان حاصل کنید.

چهارم : حال Chrome را اجرا کنید و سایتی که مورد خطا قرار می گرفت را اجرا کنید.

اینبار به احتمال زیاد خطایی دریافت نخواهید کرد. برای اطمینان بیشتر نسخه مرورگر را به آخرین ورژن ببرید. اگر پس از انجام اینکار باز هم مشکل حل نشد به احتمال زیاد CMOS آنبرد باتری از کار افتاده است یا در حال خوابیدن است.  این مشکل را بیشتر در مک های قدیمی تر مشاهده می کنیم که باید برای سرویس به مراکز اپل استور خود ببرند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+