ابوالقاسم طالبی در بیمارستان بستری شد

تاريخ : 28 فوریه

ابوالقاسم طالبی در بیمارستان بستری شد ، در ادامه جزئیات خبر را می خوانید

ابوالقاسم طالبی در بیمارستان بستری شد, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

چندی پیش ابوالقاسم طالبی کارگردان سینما به دلیل گرفتگی عروق در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد. وی که در سالهای گذشته به دلیل گرفتگی عروق عمل قلب باز انجام داده بود متاسفانه به دلیل فشار کار دوباره دچار این بیماری شد و پنج رگ قلب ایشان دچار ضایعه گرفتگی عروق شد که با تشخیص پزشکان در بیمارستان بستری شد.

آخرین وضعیت ابولقاسم طالبی از زبان مشاورش

حسن لفافیان مشاور کارگردان و برنامه ریز فیلم “یتیم خانه ایران” در خصوص وضعیت جسمانی “ابوالقاسم طالبی” کارگردان این فیلم گفت:بر خلاف برخی اخبار منتشر شده باید عرض کنم که آقای طالبی در حال حاضر مرخص شده و وضعیت عمومی وی از سطح خوبی برخوردار است.

وی ادامه داد:طبق تشخیص پزشکان عمل استند قلب به علت گرفتگی برخی عروق روی آقای طالبی انجام شده و پس از انجام این عمل وی مرخص شده است.

این مشاور سینما درباره مراحل درمانی ابوالقاسم طالبی خاطرنشان کرد:بر اساس برنامه های پیش رو و تشخیص پزشکان ابوالقاسم طالبی بعد از عید برای تشخیص دوباره برای عمل بعدی که یا آنژیوگرافی است و یا استند است آماده می شوند.

ابوالقاسم طالبی ساخت آثاری چون «قلاده های طلا»، «آقای رئیس جمهور»، «یتیم خانه ایران» و… در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده و یکی از کارگردانان ارزشی و به نام سینمای ایران محسوب می شود. او به تازگی کار تحقیق و نگارش مجموعه ای برای شبکه خانگی با موضوع «طلاق» را آغاز کرده بود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي