Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

آیا ۷ آبان ۹۶ پاسارگاد تعطیل است؟

دسته بندي : اخبار,گوناگون
تاريخ : ۲ آبان
بازديد : 471

صحبتهای ضدنقیضی شنیده می شود که از سوی استاندار فارس اعلام شده است روز ۷ آبان ۹۶ مصادف با تولد کوروش کبیر مجموعه پاسارگارد در شهر مرودشت ،‌روستای پاسارگاد تعطیل است

pasargad آیا 7 آبان 96 پاسارگاد تعطیل است؟

نماینده‌ی شیراز در مجلس شورای اسلامی در واکنش به روز منتسب به کوروش و تکذیب تعطیلی پاسارگاد، گفت: هفتم آبان‌ماه یک روز مجعول است و مستند نیست؛ البته هر کسی برای این مملکت خدمت کرده است برای ما اهمیت دارد و افرادی در کشور هستند که شاخص و برجسته بودند، اما امنیت مهم‌تر از هر چیز دیگری است.

ترجیح می‌دهیم امنیت را اولویت قرار دهیم

علی اکبری در پاسخ به پرسشی درباره این که «با توجه به نزدیکی روز کوروش، آیا احتمال تعطیلی پاسارگاد در چند روز آینده وجود دارد؟»، گفت: اگر موضوعی به امنیت ما خدشه وارد کند یا برخی بخواهند سوءاستفاده کنند، ما ترجیح می‌دهیم امنیت را اولویت قرار دهیم.

وی درباره‌ی پیگیری‌های «پارسایی»، نماینده‌ی دیگر فارس جهت ثبت روز کوروش در تقویم ملی، افزود: به هر حال ایشان نیز همکار ما هستند و پیگیری‌هایی را انجام می‌دهند و در این باره بحث‌هایی را در استان مطرح کرده‌ایم که امیدواریم به نتیجه برسد.

آیا پاسارگاد تعطیل می‌شود؟!

اکبری در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که «امروز به نقل از استاندار فارس مطلبی منتشر شد که این چند روز پاسارگاد تعطیل است و میراث فرهنگی فارس در خبری اعلام کرد که کذب است، آیا پاسارگاد تعطیل است یا خیر؟»، گفت: من هم نمی‌دانم و پاسخی برای این سؤال ندارم.

بخوانید :   تلگرام به پایان رسید؟

اگر شعارهای ساختارشکنانه داده شود، باید مدیریت شود

این نماینده درباره‌ی این که «چرا باید این موضوع امنیتی شود، مگر کوروش مقوله‌ای امنیتی است؟»، گفت: خیر، اما اگر شعارهایی داده شود که ساختارشکنانه باشد و رفتارهای دور از شأن که لطمه به هویت و امنیت بزند، اتفاق بیفتد باید مدیریت شود.

اکبری در پرسشی مبنی بر این که «آیا این قضیه را نمایندگان فارس در مجلس با توجه به اهمیت موضوع، پیگیری می‌کنند؟»، گفت: این موضوع را شورای تأمین استان پیگیری می‌کند.

آیا کوروش برای نمایندگان فارس اهمیت دارد؟

نماینده‌ی شیراز در مجلس شورای اسلامی درباره‌ی این پرسش که «آیا قضیه کوروش برای نمایندگان اهمیت دارد؟»، گفت: هر کسی برای این مملکت خدمت کرده است، برای ما اهمیت دارد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي